57 min
Gradnja hitre ceste od priključka Velenje jug do priključka Slovenj Gradec jug na 3. razvojni osi sever (Oglas)
57 min
Hitra rast števila kibernetskih napadov na mobilne telefone – kako jih zaščititi
1 ura
Ste izpeljali odličen B2B e-commerce projekt? Prav vas iščemo!
1 ura
Subvencije za energente: podjetja bi lahko še dolgo čakala na polno izplačilo
2 uri
Quercus: S popolnim vinom za žar lahko v nagradni igri osvojite – žar! (Oglas)
2 uri
Vino tedna: Gevrey-chambertin 1er cru 2019, Joseph Drouhin
2 uri
Vinska klet Metlika ima novo blagovno znamko Jurius
4 ure
(Intervju) Saška Rihtaršič, Danfoss: Vsa Evropa bi se lahko ogrevala z odpadno toploto iz industrije 2
7 ur
Škrabec, Petrič in Južna spet slavijo 1
7 ur
Chris Barton, britanski komisar za trgovino: Uporabite nas. Smo odlična odskočna deska do največjih trgov
13 ur
BMW v najdaljšem slovenskem predoru razkril kupejevskega X2 in največjega minija
13 ur
Električni avtobusi, vodikova centrala in polnilnice v Kranju 5
14 ur
Najbolj brani članki danes
15 ur
Kibernetska varnost postaja glavno poslovno tveganje. Zakaj? (PRO)
15 ur
Tako Gruntek raste z dostavo zelenjave od njive do mize
15 ur
JEK 2: jedrska resolucija v državni zbor po hitrem postopku 3
16 ur
Nepremičninska strokovnjaka o dogajanju v Evropi in Sloveniji
17 ur
Kia EV9 je svetovni avto leta 2024, med zmagovalci še BMW 5, volvo EX30, ioniq 5 N in toyota prius 5
18 ur
Henrik Fisker: v službi oblikoval izjemne avtomobile, kot podjetnik pa že drugič pred bankrotom 5
19 ur
V Poljanski dolini protestno zaprli cesto Gorenja vas-Hotavlje

Strani: 1

anon-518369 sporočil: 1
[#2780684] 22.06.19 07:47
Odgovori   +    0
čas vnosa: 21.06.19 14:25
Naročnina za Netflix je 9,99€ za HD in 11,99€ za UHD.
aimon sporočil: 1.924
[#2780721] 22.06.19 15:21
Odgovori   +    0
"HBO ... Po enomesečnem preizkusnem obdobju mesečna naročnina znaša 4,99 evra."
Telekom Slovenije zaračuna HBO 5,74€ + 22% DVD.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2780779] 23.06.19 07:44 · odgovor na: aimon (#2780721)
Odgovori   +    0
[aimon]
> "HBO ... Po enomesečnem preizkusnem obdobju mesečna naročnina znaša 4,99 evra."

Telekom Slovenije zaračuna HBO 5,74€ + 22% DVD.
Za HBO GO ne potrebuješ Telekoma, Telemacha, T-2 ali Simobila. Potrebuješ le neomejeni internet, pametno je imeti predplačniško kartico, prijaviš se, HBO mesečno trga iz kartice cc. 6 evrov, potrebuješ računalnik, HDMI kabel, ker preko interneta na TV (vsaj na mojem Hisense) se HBO ne da gledati...
aimon sporočil: 1.924
[#2780793] 23.06.19 09:37 · odgovor na: anon-317028 (#2780779)
Odgovori   +    0
[FIN-311684]
> [aimon]
> > "HBO ... Po enomesečnem preizkusnem obdobju mesečna naročnina znaša 4,99 evra."
>
> Telekom Slovenije zaračuna HBO 5,74€ + 22% DVD.


Za HBO GO ne potrebuješ Telekoma, Telemacha, T-2 ali Simobila. Potrebuješ le neomejeni internet, pametno je imeti predplačniško kartico, prijaviš se, HBO mesečno trga iz kartice cc. 6 evrov, potrebuješ računalnik, HDMI kabel, ker preko interneta na TV (vsaj na mojem Hisense) se HBO ne da gledati...
Verjetno zato, ker nimaš Smart TV ali Chromecasta.

Za Smart TV so med podatke zapisali: "... Multimedija ... HBO GO, Netflix, Voyo, YouTube ..."

Chromecast: "Google adapter Chromecast 3, Charcoal je majhen in kompakten. Omogoča vam, da ga priključite na vaš TV sprejemnik in se nanj povežete preko vaše Android ali Apple prenosne naprave, MAC ali PC prenosnega računalnika. Na ta način lahko brskate po internetu ali pa gledate filme."
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2780799] 23.06.19 10:06 · odgovor na: aimon (#2780793)
Odgovori   +    0
[aimon]
> [FIN-311684]
> > [aimon]
> > > "HBO ... Po enomesečnem preizkusnem obdobju mesečna naročnina znaša 4,99 evra."
> >
> > Telekom Slovenije zaračuna HBO 5,74€ + 22% DVD.
>
>
> Za HBO GO ne potrebuješ Telekoma, Telemacha, T-2 ali Simobila. Potrebuješ le neomejeni internet, pametno je imeti predplačniško kartico, prijaviš se, HBO mesečno trga iz kartice cc. 6 evrov, potrebuješ računalnik, HDMI kabel, ker preko interneta na TV (vsaj na mojem Hisense) se HBO ne da gledati...

Verjetno zato, ker nimaš Smart TV ali Chromecasta.

Za Smart TV so med podatke zapisali: "... Multimedija ... HBO GO, Netflix, Voyo, YouTube ..."

Chromecast: "Google adapter Chromecast 3, Charcoal je majhen in kompakten. Omogoča vam, da ga priključite na vaš TV sprejemnik in se nanj povežete preko vaše Android ali Apple prenosne naprave, MAC ali PC prenosnega računalnika. Na ta način lahko brskate po internetu ali pa gledate filme."
Bil sem naročen na Netflixa, na daljincu pritisnil na knof Netflix in sem neposredno na televizorju (Hisense) gledal program. Torej, prijavil sem se, preko daljinca izbiral program, podobno kot danes izbiram na YouTube. Pri HBO GO temu ni tako. Na internetnem brskalniku, ki je vgrajen v TV poiščem HBO GO, prijavim se in se ne zgodi nič. Po brskanju na forumih sem ugotovil, da neposredno gledanje HBO GO (brez računalnika) podpira le nakaj modelov televizorjev Samsung in LG. Želel bi gledati HBO GO brez računalnika...
pupa sporočil: 24
[#2781093] 26.06.19 06:18 · odgovor na: (#2780794)
Odgovori   +    1
Tiste serije oziroma filme, ki so prevedeni v slovenščino, navajamo v slovenščini, preostale puščamo v angleščini.

Lp, Bojana
bc123a sporočil: 48.253
[#2781112] 26.06.19 08:36 · odgovor na: pupa (#2781093)
Odgovori   +    1
[pupa]
Tiste serije oziroma filme, ki so prevedeni v slovenščino, navajamo v slovenščini, preostale puščamo v angleščini.

Lp, Bojana
Glede na to, da je HBO Go v sloveniji 5 EUR na mesec, v ZDA pa HBO Now $15 na mesec, se postavlja vprasanje, ali je to enaka storitev? Ker pri Netflixu vemo da ni (slovenski katalog je hudo siromasen v primerjavi z ameriskem), cena je pa kljub temu ista ali celo visja v Sloveniji :)

Nasel sem odgovor... a lahko preverite ce to drzi tudi v Sloveniji?

www.cnet.com/news/hb...ifference/

HBO Go je dodatek na osnovno narocnino na HBO, HBO Now (ki je primerljiva storitev netflixu) pa je samostojna storitev.

A v sloveniji dejansko lahko dobis pod imenom HBO Go tisto kar je v ZDA HBO Now, brez da bi imel narocnino na kabelsko, in placas samo 5 EUR?
LanaD sporočil: 179
[#2781202] 26.06.19 15:26 · odgovor na: bc123a (#2781112)
Odgovori   +    1
[bc123a]

HBO Go je dodatek na osnovno narocnino na HBO, HBO Now (ki je primerljiva storitev netflixu) pa je samostojna storitev.

A v sloveniji dejansko lahko dobis pod imenom HBO Go tisto kar je v ZDA HBO Now, brez da bi imel narocnino na kabelsko, in placas samo 5 EUR?
Nisem podrobno analizirala, moja izkušnja: imam HBO Go in vse, kar je bilo na tv kanalih HBO (v poskusnem 3m obdobju pri t2), sem takrat zaznala tudi na HBO Go, seveda pa je online tudi večina HBO produkcije (od Johna Oliverja do Sopranovih, Wire, Oz itd)... ko sem se naročila pred dvema letoma, je bila cena 6,99€, zdaj je 4,99€..

Seveda na hbo go ni toliko vsebine kot v ZDA, pa vendar v kombinaciji z Netflixom ter Primeom (ampak je vezan na UK account, torej je več vsebine s tistim accountom kot bi bila s slovenskim, po eu uredbi) čisto dobro pokrivamo naše (družinske) želje po gledanju velike večine video vsebin..

tv je star "sto let", tako da vse uspešno streamamo prek chromecasta (tudi prime).. če ne bi potrebovali slovenskih kanalov in občasno dokumentarnih (discovery, nat geo, animal), bi imeli doma izključno samo optiko in streamali...

Strani: 1