Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek V Mariboru napad na okrožno sodnico

Strani: 1

tilenrexi sporočil: 6.775
[#2779639] 16.06.19 16:21 · odgovor na: (#2779636)
Odgovori   +    0
To sporočilo je izbrisal avtor (16.06.2019 17:01)
sopranos sporočil: 11.404
[#2779657] 16.06.19 20:23 · odgovor na: (#2779636)
Odgovori   +    8
[rename]
Namesto citiranja suhoparne STA, raje poglejte na twitter, kjer je vec podatkov :-P
Tudi o tem, katere zadeve ima v razsojanju.....in se kaj ;-)
So bile objavljene tudi informacije, da je sodnica bila pri ljubimcu in da sumijo njenega moža. No, sedaj mi pa povej, koliko lahko zaupaš sodnici, ki laže in vara?

Pa hecno je, da se sedaj razni Cerarji, Fajonove, Janše in podobni oglašajo. Cerar je veliki kršitelj ustave, ne spoštuje sodb ustavnega sodišča itd. SD ima člane, ki so sodniki, kar je že samo posebi pomeni napad na neodvisno sodstvo. Pa sodna uprava je tudi povsem prestreljena s kadri SD. Janša tudi ni nek biser in bi bil lahko tiho.
bc123a sporočil: 48.253
[#2779666] 16.06.19 21:41 · odgovor na: sopranos (#2779657)
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: bc123a 16.06.2019 21:42
[sopranos]
> [rename]
> Namesto citiranja suhoparne STA, raje poglejte na twitter, kjer je vec podatkov :-P
> Tudi o tem, katere zadeve ima v razsojanju.....in se kaj ;-)

So bile objavljene tudi informacije, da je sodnica bila pri ljubimcu in da sumijo njenega moža. No, sedaj mi pa povej, koliko lahko zaupaš sodnici, ki laže in vara?
Mah no jaz tu vseeno ne bi prevec svetniskega sija nucal, se ti zna mascevati. Varanja je toliko (pa recimo v javnem in zasebnem sektorju) da bos zelo tezko iskal kadre ce bo to pogoj. V ZDA se polovica parov loci, v sloveniji bo ziher kmalu tako. Pa locuje se, vsaj v sloveniji bolj visji sloj, tisti ta revezi trpijo skup.

Dejstvo pa je, da se mora preveriti tudi to varianto.

Za Petka se je govorilo da so tudi policaji malo prehitro navalili na najbolj zarotnisko razlago, in zanemarili vse ostale, na koncu pa ostali s prazno figo, ko se temeljito zbrani dokazi niso ujemali.
anon-190292 sporočil: 2.667
[#2779681] 17.06.19 06:39
Odgovori   +    5
Fizično in psihično nasilje je nesprejemljivo pa naj gre za funkcionarje ali druge državljane.
Funkcionarji, ki so se oglasili in kar tekmovali v pompoznosti izjav v povezavi s funkcijo žrtve pa so veliko povedali o svojem dojemanju lastnih funkcij . Tista o štetju do deset preden kaj rečemo in je namenjena vzpostavitvi povezave med tistim kar slina na jezik prinese in možgani, je vedno koristna .
Žrtvi pa želim čimprejšnje in čim manj boleče okrevanje in vse dobro v poklicnem in zasebnem življenju .
anon-190292 sporočil: 2.667
[#2779682] 17.06.19 06:39
Odgovori   +    0
To sporočilo je izbrisal avtor (17.06.2019 15:12)
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2779684] 17.06.19 07:27
Odgovori   +    6
Se mi smili kot ženska, ne glede na to, kaj je bil razlog.
In če se je to zgodilo zaradi njene sodniške funkcije, je zelo verjetno, da je še najmanj kriva - tako kot je bil najmanj kriv tisti zdravnik v Izoli, ki ga je obupan bolnik ustrelil.

Ampak po obsegu zlorab pa sodna veja oblasti proti državljanom še zmeraj premočno vodi.
In če učinkovite pomoči državljani ne dobijo nobene, se zatekanju k nasilju ni treba tako zelo čuditi.
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2779739] 17.06.19 12:10
Odgovori   +    2
Posledice nedelovanja krivosodstva in splošno premajhne kazni za vse. Vse iz tujine prej ali slej pride sem in nismo pripravljeni.
1357 sporočil: 7.095
[#2779741] 17.06.19 12:17 · odgovor na: (#2779714)
Odgovori   +    2
Glede na vsa dejstva s čim se je ukvarjala pretepena sodnica v profesionalnem življenju bo to še zelo zanimivo gradivo za branje kaj vse se je valjalo za tem dogodkom. Upam si staviti da je dogodek če ne direktno pa indirektno opozorilo sodnikom, ko bodo dobili v roke bančne zadeve da dvakrat premislijo kako bodo razsodili. Na sodišča prihaja kar nekaj obtožnic, ki so vse povezane z dogajanji v bančništvu.
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2779756] 17.06.19 12:57 · odgovor na: 1357 (#2779741)
Odgovori   +    0
Aha...

Mojci Širok se že cedijo sline po novem gospodarsko kriminalnem romanu ..... :P
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2779757] 17.06.19 13:00 · odgovor na: bc123a (#2779666)
Odgovori   +    0
Treba je najdt dlako v jajcu....

Taki SMO! In za to smo se BORILI! Živele Butale.... Naj sosedu vse pocrka!!

Lahko se ustreliš v koleno! Butale se prenehajo šele, ko se ustreliš v glavo... :D
sopranos sporočil: 11.404
[#2779761] 17.06.19 13:26 · odgovor na: bc123a (#2779666)
Odgovori   +    6
[bc123a]
> [sopranos]
> > [rename]
> > Namesto citiranja suhoparne STA, raje poglejte na twitter, kjer je vec podatkov :-P
> > Tudi o tem, katere zadeve ima v razsojanju.....in se kaj ;-)
>
> So bile objavljene tudi informacije, da je sodnica bila pri ljubimcu in da sumijo njenega moža. No, sedaj mi pa povej, koliko lahko zaupaš sodnici, ki laže in vara?

Mah no jaz tu vseeno ne bi prevec svetniskega sija nucal, se ti zna mascevati. Varanja je toliko (pa recimo v javnem in zasebnem sektorju) da bos zelo tezko iskal kadre ce bo to pogoj. V ZDA se polovica parov loci, v sloveniji bo ziher kmalu tako. Pa locuje se, vsaj v sloveniji bolj visji sloj, tisti ta revezi trpijo skup.

Dejstvo pa je, da se mora preveriti tudi to varianto.

Za Petka se je govorilo da so tudi policaji malo prehitro navalili na najbolj zarotnisko razlago, in zanemarili vse ostale, na koncu pa ostali s prazno figo, ko se temeljito zbrani dokazi niso ujemali.
Lahko se gremo tudi tako kot praviš. Pravzaprav bi bilo to bolje. Samo v tem primeru hočem, da sodijo sodniki katerih podoba je v javnosti znana. In da sodniki pri kritikah sodelujejo z argumenti, ne pa, da se vsaka kritika vzame kot napad na neodvisno sodstvo.

Če pa gremo po sedanji ureditvi, potem pa morajo biti sodniki zvesti in brezmadežni. Ker kot take se predstavljajo.

Te variante, da bodo pa oni anonimni, a popolni ljudje (vse slabosti pa bodo obravnavane zgolj kot običanje človeške hibe), medtem ko bodo udeleženci v procesu z istimi hibami obravnavani kot pokvarjenci se pa jaz ne strinjam. In tako to je danes.
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2779762] 17.06.19 13:31
Odgovori   +    2
Kaj pa, če bi kdo vprašal sodstvo in policijo, ali dela kdo kdaj kakšne varnostne premisleke in varnostne ocene in sprejme kakšne ukrepe, če premisleki in ocene pokažejo, da bi lahko bil kdo ogrožen?

Recimo v smislu varnostnih premislekov in ocen, ki jih na zunanjem ministrstvu niso delali med arbitražnim postopkom?

In bi potem na primer tej sodnici nekdo razložil, da niso časi, da bi lahko ponoči sama hodila naokoli? Ali pa bi šel kdo z njo, če že?
najobj sporočil: 31.870
[#2779786] 17.06.19 15:35 · odgovor na: anon-61428 (#2779739)
Odgovori   +    0
[Inside]
Posledice nedelovanja krivosodstva in splošno premajhne kazni za vse. Vse iz tujine prej ali slej pride sem in nismo pripravljeni.
... ja, ampak težko se temu čudiš, če cele dneve lajnaš - mislim na določene politike - o krivosodju ...
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2779792] 17.06.19 15:58 · odgovor na: najobj (#2779786)
Odgovori   +    3
[najobj]
... ja, ampak težko se temu čudiš, če cele dneve lajnaš - mislim na določene politike - o krivosodju ...
Če se boš ti kdaj znašel v naših sodnih mlinih, boš potem tudi cele dneve lajnal...
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2779803] 17.06.19 17:46 · odgovor na: najobj (#2779786)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [Inside]
> Posledice nedelovanja krivosodstva in splošno premajhne kazni za vse. Vse iz tujine prej ali slej pride sem in nismo pripravljeni.

... ja, ampak težko se temu čudiš, če cele dneve lajnaš - mislim na določene politike - o krivosodju ...
O sodstvu niti nisem dosti pisal, bolj o nesposobni in pokvarjeni politiki, ki v navezavah drži ljudstvo na beraški palici sebi in elitam pa omogoča raj.
Ob toliko primerih o gospodarskem kriminalu, če izpustim kjer so bili politiki zraven je izjemno težko verjet da je sodstvo neodvisno. Poleg tega, da imamo pravo v katerem je težko dokazati krivdo in so postopki dolgotrajni je še na glavo postavljeno saj najboljši gredo med odvetnike. Verjamem, da se policija trudi in dela vendar se stvari ustavijo na višjih nivojih, kjer kvalitetni odlično plačani odvetniki zlahka peljejo primere v prid obtoženih. Sodstvo je poleg vsega še kadrovsko podhranjeno saj veliko primerov zastara, o sodnih zaostankih je bilo že veliko napisanega.
Zaenkrat nisem nič kaj slabega doživel, res pa nisem niti pičil tja kjer bi sigurno izgubil ne glede na dokaze. Očitno se nekaterih stvari in rabot ne da peljat brez kršenja in če se znajdeš vmes si v težavah.
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#2779807] 17.06.19 18:23 · odgovor na: anon-61428 (#2779803)
Odgovori   +    1
čas vnosa: 17.06.19 17:58
Če ne drugega pa dobiš samo opomin..
Pol se pa model še upa govorit o "krivemsodstvu"....
Recimo jaz nisem dobil opomina, zato ker sem pred časom oddal davčno napoved samo tri dni in sem jih debelo fasal...
Sodnica je rekla da sem kot odgovorna oseba popolnoma neodgovoren zato mi je izrekla ukrep z debelo denarno kazznijo...
In zato se mi IJJ veliki vodja gnusi. In to je sam eden izmed tisočinen razlog....

Lp
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#2779808] 17.06.19 18:23 · odgovor na: sopranos (#2779657)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 17.06.19 14:20
[sopranos]
> [rename]
> Namesto citiranja suhoparne STA, raje poglejte na twitter, kjer je vec podatkov :-P
> Tudi o tem, katere zadeve ima v razsojanju.....in se kaj ;-)

So bile objavljene tudi informacije, da je sodnica bila pri ljubimcu in da sumijo njenega moža. No, sedaj mi pa povej, koliko lahko zaupaš sodnici, ki laže in vara?

Pa hecno je, da se sedaj razni Cerarji, Fajonove, Janše in podobni oglašajo. Cerar je veliki kršitelj ustave, ne spoštuje sodb ustavnega sodišča itd. SD ima člane, ki so sodniki, kar je že samo posebi pomeni napad na neodvisno sodstvo. Pa sodna uprava je tudi povsem prestreljena s kadri SD. Janša tudi ni nek biser in bi bil lahko tiho.
tako jeeeeeeeeeeeee....
živel naš eden in edini veliki vodja, ki vse ve in le on ve kaj je za nas dobro....
tako jeeeeeeee, živela naše ena in edina poštena patija .....
wtf
najobj sporočil: 31.870
[#2779815] 17.06.19 19:20 · odgovor na: anon-154083 (#2779792)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 17.06.2019 19:20
[jani1974]
> [najobj]
> ... ja, ampak težko se temu čudiš, če cele dneve lajnaš - mislim na določene politike - o krivosodju ...
Če se boš ti kdaj znašel v naših sodnih mlinih, boš potem tudi cele dneve lajnal...
... ja, ampak jaz nisem politik, da bi s svojimi besedami lahko na koga vplival, ker mene še na totem forumu vsi ignorirajo ...

P.S.: z zadnjim se malo zajebavam na svoj račun, ker sva imela s pobalinom v teh dneh hudo produktivno debato o poslušanju in slušnih pripomočkih na totem forumu ...
najobj sporočil: 31.870
[#2779818] 17.06.19 19:29 · odgovor na: anon-61428 (#2779803)
Odgovori   +    0
[Inside]
> [najobj]
> > [Inside]
> > Posledice nedelovanja krivosodstva in splošno premajhne kazni za vse. Vse iz tujine prej ali slej pride sem in nismo pripravljeni.
> ... ja, ampak težko se temu čudiš, če cele dneve lajnaš - mislim na določene politike - o krivosodju ...
O sodstvu niti nisem dosti pisal, bolj o nesposobni in pokvarjeni politiki, ki v navezavah drži ljudstvo na beraški palici sebi in elitam pa omogoča raj.
Ob toliko primerih o gospodarskem kriminalu, če izpustim kjer so bili politiki zraven je izjemno težko verjet da je sodstvo neodvisno. Poleg tega, da imamo pravo v katerem je težko dokazati krivdo in so postopki dolgotrajni je še na glavo postavljeno saj najboljši gredo med odvetnike. Verjamem, da se policija trudi in dela vendar se stvari ustavijo na višjih nivojih, kjer kvalitetni odlično plačani odvetniki zlahka peljejo primere v prid obtoženih. Sodstvo je poleg vsega še kadrovsko podhranjeno saj veliko primerov zastara, o sodnih zaostankih je bilo že veliko napisanega.
Zaenkrat nisem nič kaj slabega doživel, res pa nisem niti pičil tja kjer bi sigurno izgubil ne glede na dokaze. Očitno se nekaterih stvari in rabot ne da peljat brez kršenja in če se znajdeš vmes si v težavah.
... eh, saj jaz tudi nisem pisal o sodstvu, ampak o politikih oziroma o politiku, ki je besedo krivosodje izumil ...

P.S.: če bi bili vsi takšni kot jaz, bi sodnike lahko komot ukinili, ker sam delam vse, da bi se sodiščem izognil in do zdaj mi je hvalabogu uspelo ...
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2779820] 17.06.19 20:05 · odgovor na: najobj (#2779818)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [Inside]
> > [najobj]
> > > [Inside]
> > > Posledice nedelovanja krivosodstva in splošno premajhne kazni za vse. Vse iz tujine prej ali slej pride sem in nismo pripravljeni.

> > ... ja, ampak težko se temu čudiš, če cele dneve lajnaš - mislim na določene politike - o krivosodju ...

> O sodstvu niti nisem dosti pisal, bolj o nesposobni in pokvarjeni politiki, ki v navezavah drži ljudstvo na beraški palici sebi in elitam pa omogoča raj.
> Ob toliko primerih o gospodarskem kriminalu, če izpustim kjer so bili politiki zraven je izjemno težko verjet da je sodstvo neodvisno. Poleg tega, da imamo pravo v katerem je težko dokazati krivdo in so postopki dolgotrajni je še na glavo postavljeno saj najboljši gredo med odvetnike. Verjamem, da se policija trudi in dela vendar se stvari ustavijo na višjih nivojih, kjer kvalitetni odlično plačani odvetniki zlahka peljejo primere v prid obtoženih. Sodstvo je poleg vsega še kadrovsko podhranjeno saj veliko primerov zastara, o sodnih zaostankih je bilo že veliko napisanega.
> Zaenkrat nisem nič kaj slabega doživel, res pa nisem niti pičil tja kjer bi sigurno izgubil ne glede na dokaze. Očitno se nekaterih stvari in rabot ne da peljat brez kršenja in če se znajdeš vmes si v težavah.

... eh, saj jaz tudi nisem pisal o sodstvu, ampak o politikih oziroma o politiku, ki je besedo krivosodje izumil ...

P.S.: če bi bili vsi takšni kot jaz, bi sodnike lahko komot ukinili, ker sam delam vse, da bi se sodiščem izognil in do zdaj mi je hvalabogu uspelo ...
Njemu se ne čudim saj mu grenijo življenje že od jbtz Depale vasi itd. tako da ne verjame v naključja ob tem da druge na miru pustijo. Ker pa je lider opozicije je z njim težje.
Ne rabiš iskat težave lahko se slučajno nameris na nekega ki je izven serije in to zgubiš ziher.
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#2779825] 17.06.19 20:28 · odgovor na: (#2779814)
Odgovori   +    1
čas vnosa: 17.06.19 20:11
[kren]
> [FIN-466864]
> In zato se mi IJJ veliki vodja gnusi.

Kakšno vezo ima pa Janša s tem, da si fasal kazen za prepozno oddano davčno napoved?
to, da veliki vodja dobi opomin, ne plačuje rtv naročnin, nima poštnega nabiralnika....
itd, itd, ...
in zato, ker je tolk ošaben, da za njega neveja NIČ, NULA, NULL, zato me ne *ebat...
samo tri dni prepozno sem oddal eno kurčevo davčno napoved....
a ti nje jasjno on veliki kolovodja in njegova stranka SĐS pa samo OPOMIN....!!!!!
OPMIN pa nezkonito financiranje-jemanje kreditov...
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#2779826] 17.06.19 20:28 · odgovor na: (#2779814)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 17.06.19 20:22
OPMIN ali debla DENARNA kazen
veliki vodja ma veze z vsem, kar je povezno z sodišči
sopranos sporočil: 11.404
[#2779844] 17.06.19 22:00 · odgovor na: FIN-466864 (#2779808)
Odgovori   +    0
[FIN-466864]
> [sopranos]
> > [rename]
> > Namesto citiranja suhoparne STA, raje poglejte na twitter, kjer je vec podatkov :-P
> > Tudi o tem, katere zadeve ima v razsojanju.....in se kaj ;-)
>
> So bile objavljene tudi informacije, da je sodnica bila pri ljubimcu in da sumijo njenega moža. No, sedaj mi pa povej, koliko lahko zaupaš sodnici, ki laže in vara?
>
> Pa hecno je, da se sedaj razni Cerarji, Fajonove, Janše in podobni oglašajo. Cerar je veliki kršitelj ustave, ne spoštuje sodb ustavnega sodišča itd. SD ima člane, ki so sodniki, kar je že samo posebi pomeni napad na neodvisno sodstvo. Pa sodna uprava je tudi povsem prestreljena s kadri SD. Janša tudi ni nek biser in bi bil lahko tiho.

tako jeeeeeeeeeeeee....
živel naš eden in edini veliki vodja, ki vse ve in le on ve kaj je za nas dobro....
tako jeeeeeeee, živela naše ena in edina poštena patija .....
wtf
Mogoče si spregledal, da sem napisal, da bi moral biti tudi Janša tiho.

No, da te pa malo podražim, si poglej tole:nova24tv.si/slovenij...a-sodnica/

Kardashian style. Ampak očitno res ni nobenih standardov v Sloveniji kakšna oseba je lahko sodnik. Edina sreča je, da so sodniki zelo anonimni in javnosti nepoznani. Ker v nasprotnem primeru, bi verjetno izvedeli več o teh osebah in bi bili še bolj razočarani ter ogorčeni.
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#2779848] 17.06.19 22:23 · odgovor na: sopranos (#2779844)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 17.06.19 22:14
[sopranos]
> [FIN-466864]
> > [sopranos]
> > > [rename]
> > > Namesto citiranja suhoparne STA, raje poglejte na twitter, kjer je vec podatkov :-P
> > > Tudi o tem, katere zadeve ima v razsojanju.....in se kaj ;-)
> >
> > So bile objavljene tudi informacije, da je sodnica bila pri ljubimcu in da sumijo njenega moža. No, sedaj mi pa povej, koliko lahko zaupaš sodnici, ki laže in vara?
> >
> > Pa hecno je, da se sedaj razni Cerarji, Fajonove, Janše in podobni oglašajo. Cerar je veliki kršitelj ustave, ne spoštuje sodb ustavnega sodišča itd. SD ima člane, ki so sodniki, kar je že samo posebi pomeni napad na neodvisno sodstvo. Pa sodna uprava je tudi povsem prestreljena s kadri SD. Janša tudi ni nek biser in bi bil lahko tiho.
>
> tako jeeeeeeeeeeeee....
> živel naš eden in edini veliki vodja, ki vse ve in le on ve kaj je za nas dobro....
> tako jeeeeeeee, živela naše ena in edina poštena patija .....
> wtf

Mogoče si spregledal, da sem napisal, da bi moral biti tudi Janša tiho.

No, da te pa malo podražim, si poglej tole:nova24tv.si/slovenij...a-sodnica/

Kardashian style. Ampak očitno res ni nobenih standardov v Sloveniji kakšna oseba je lahko sodnik. Edina sreča je, da so sodniki zelo anonimni in javnosti nepoznani. Ker v nasprotnem primeru, bi verjetno izvedeli več o teh osebah in bi bili še bolj razočarani ter ogorčeni.
sem spregledal, sam je blo že prepozno....sorry


lp
Endimion sporočil: 10.252
[#2779858] 18.06.19 06:30 · odgovor na: sopranos (#2779844)
Odgovori   +    1
Ampak... kaj pa je v objavljenem takega? Kakšen Kardashian style? Jaz ne vidim kaj dosti gole kože in buhtecih josk in riti. Fotke so solidno okusne.

Namigovati na njeno poklicno (ne)integriteto zarad tega ker je imela gelipterja (bojda) je pa zelo poševno....
anon-514918 sporočil: 2.327
[#2779868] 18.06.19 07:59 · odgovor na: (#2779866)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: anon-514918 18.06.2019 08:00
Ti "nedopustni" napadi na sodnike so navadna korupcijska bedarija. Trajni mandat sodnika gre skupaj samo s čistim liberalnim kapitalizmom, sicer, tako kot pri nas, je trajni sodniški mandat samo orodje korupcije in organiziranega kriminala.

Uriah Heep.
sopranos sporočil: 11.404
[#2780016] 18.06.19 15:49 · odgovor na: Endimion (#2779858)
Odgovori   +    3
[Endimion]
Ampak... kaj pa je v objavljenem takega? Kakšen Kardashian style? Jaz ne vidim kaj dosti gole kože in buhtecih josk in riti. Fotke so solidno okusne.

Namigovati na njeno poklicno (ne)integriteto zarad tega ker je imela gelipterja (bojda) je pa zelo poševno....
Mah, lej, ne more biti kar vsaka smrklja in smrkavec sodnik. No, v Sloveniji je to možno. V moje vrednostnem sistemu morajo biti pa sodniki ljudje, ki so že nekaj dali skozi v življenju. In ja, ena taka frajlica kot je ta sodnica pač ne more resno soditi. No, saj je takih kot je ona veliko. Samo ker ni nobene strokovne integritete in norm, ampak je vse ena sama trgovina, so potem te frajlice ko malo odcvetijo še toliko hujše.

Ampak poglejva to z druge strani. Od osamosvojitve do pred nekaj leti se je sodnike pustilo povsem na miru. In kakšen je bil rezultat? Iz leta v leto večja greznica. Rezultati govore sami zase. In dokler ne bodo stvari izboljšali, dokler ne bo več strokovnosti, samokritičnosti, izločanja plevela, argumentiranja odločitev itd., toliko časa jih bom jaz neusmiljeno kritiziral. Verjetno kdaj tudi neupravičeno. Ampak če se bodo branili na tako vzvišen način kot do sedaj, potem rezultatov in podpore javnosti ne bo.

Strani: 1