Strani: 1

murje sporočil: 5.120
[#2776253] 24.05.19 12:53
Odgovori   +    3
VARUH KONKURENCE

Omenjeni bi poskrbel tudi za naš zavarovalniški trg, ko se med seboj zavarovalnice dogovarjajo za ceno zavarovanj, posebej je to prisotno zaradi predmetne zakonodaje pri dodatnem zdravstvenem zavarovanju, saj razpon zakonsko dovoljenih cen, sploh ne dovoljuje prepotrebne konkurence. Da o drugih področjih sploh ne kaže izgubljati besed.
najobj sporočil: 31.920
[#2776256] 24.05.19 13:08
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: najobj 24.05.2019 13:10
... Mi tudi olje nesemo s seboj, da je ceneje za davkoplačevalce," nam je izbiro serviserja na AVK razložil direktor Andrej Matvoz. ...

... ja, ker tebe seveda boli kurac, če ti zaradi servisiranja pri nepooblaščenem servisu proizvajalec avtomobila ne bo priznal garancije, ker bodo drago popravilo itak plačali davkoplačevalci ... khmm, in rad bi videl Simono na sodišču (verjetno) za človekove pravice s tožbo kontra npr. VW, ker ji niso priznali garancije, še raje pa bi vedel, kaj bo s svojim pokvarjenim avtom Simona delala do odločitve sodišča ...

P.S.: če me kaj res razpizdi, me s populističnimi jajcami razpizdijo džabalebaroši, kot je toti Andrej Matvoz, ki že celo svoje življenje - vidi se mu na ksihtu - s tujim kurcem maha po koprivah ...
pobalin sporočil: 14.456
[#2776279] 24.05.19 14:18
Odgovori   +    8
Zberemo ponudbe in vedno izberemo najcenejšega ponudnika; če je najcenejši pooblaščeni, potem izberemo tega, če je najcenejši nepooblaščeni, izberemo tega. Zdaj imamo nepooblaščeni servis. Mi tudi olje nesemo s seboj, da je ceneje za davkoplačevalce," nam je izbiro serviserja na AVK razložil direktor Andrej Matvoz.
Podpiram! V pomanjkanju velikih in res pomembnih primerov varovanja konkurence v tej solzni dolini je tale populizem super. Da eni državni birokrati j€b€jo v glavo druge državne birokrate, medtem ko se razni furlani in še večji kalibri vsem režijo z jaht, je idealno za razkroj (pravne) države - tistega njenih delov, ki jih dolgoročno vsi najbolj rabimo.

Veste kaj, predlagam, da naslednjič tudi direktorje agencij, uprav in direkcij iščete na enak način: zahtevate mnimalne pogoje in se odločate na podlagi najnižje zahtevane plače. Ker bo nadebudna delovna sila pripravljena delat za manj denarja in brez službenega avta, bo tudi problem servisiranja odpadel.

Strani: 1