Strani: 1 2

FIN-379669 sporočil: 7.909
[#2775020] 18.05.19 12:20
Odgovori   +    1
Se strinjam z njim:
"Sem najbolj zadovoljen kvazi Slovenec".

Sicer sem tudi prebivalec sveta, ampak 92% Slovenec, po krvi pa... bog ve, če sploh obstaja vsaj 92% krvni Slovenec, ker smo vsi - če gledamo naše 500 letne korenine - zelo pomešani.

(To pa še ne pomeni, da sem mižeči Slovenec. Teh je že itak preveč v naši preljubi deželici.)
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2775022] 18.05.19 12:30
Odgovori   +    22
Clovek ima cisto prav.

Ce zelis prodajati svoje pisne izdelke javnem sektorju, poleg pa za denar svetovati javnosektorasem kako sestavljati pisne izdelke v anglescini, je Slovenija raj na zemlji.
Kanzon sporočil: 2.392
[#2775028] 18.05.19 13:41
Odgovori   +    8
Američan iz Kamnika: Zame je Slovenija najboljša država na svetu!

ne okol govort
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2775035] 18.05.19 14:15 · odgovor na: anon-207617 (#2775022)
Odgovori   +    6
[NemirniTujec]
Clovek ima cisto prav.

Ce zelis prodajati svoje pisne izdelke javnem sektorju, poleg pa za denar svetovati javnosektorasem kako sestavljati pisne izdelke v anglescini, je Slovenija raj na zemlji.
Jebote nemirni, a moraš res bit vesčas špilferderber ? :)))
www.youtube.com/watc...7a2HBpkds8
macon sporočil: 12.861
[#2775038] 18.05.19 14:22 · odgovor na: (#2775034)
Odgovori   +    19
[kren]
> Zame je Slovenija najboljša država na svetu!

Mogoče za pisatelje in umetnostne zgodovinarje... Za podjetnike pa Slovenija še zdaleč ni najboljša država na svetu.
Ja, za tiste na državni joški. Slovenija je obupna za kogarkoli, ki redno in vsak dan dela.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2775048] 18.05.19 15:17 · odgovor na: Kanzon (#2775028)
Odgovori   +    5
[Kanzon]
Američan iz Kamnika: Zame je Slovenija najboljša država na svetu!

ne okol govort
Tudi Hrvatje govorijo, da je Hrvaška najboljša in najlepša država na svetu, kljub temu se nekateri zavedajo, da so v "kurcu" in zato imajo nagrado "Zlatni kurac", ki so ga v letošnjem letu prejeli mladi splitski novinarji...Ideja je dobra, lahko bi jih posnemali in bi tudi mi imeli nagrado "Zlati kurc" za tiste, ki bi nas ozaveščali v kakšnem kurcu od države živimo...Več o splitskem "zlatnem kurcu" na: splitskidnevnik.rtl....im-kurcem/ tudi na: www.index.hr/vijesti...84856.aspx
Kanzon sporočil: 2.392
[#2775053] 18.05.19 17:21 · odgovor na: anon-317028 (#2775048)
Odgovori   +    6
[FIN-311684]
> [Kanzon]
> Američan iz Kamnika: Zame je Slovenija najboljša država na svetu!
>
> ne okol govort

Tudi Hrvatje govorijo, da je Hrvaška najboljša in najlepša država na svetu, kljub temu se nekateri zavedajo, da so v "kurcu" in zato imajo nagrado "Zlatni kurac", ki so ga v letošnjem letu prejeli mladi splitski novinarji...Ideja je dobra, lahko bi jih posnemali in bi tudi mi imeli nagrado "Zlati kurc" za tiste, ki bi nas ozaveščali v kakšnem kurcu od države živimo...Več o splitskem "zlatnem kurcu" na: splitskidnevnik.rtl....im-kurcem/ tudi na: www.index.hr/vijesti...84856.aspx
Čuj, Polona Vetrih je zadnjič na enem omizju izjavila, da je umetnost največ kar je prišlo iz narave in nihče je ni demantiral.

Ko primerjaš prepričljivost in težo besede gospodarstva v primerjavi z javnim sektorjem se tehtnica nagne slednjemu. Sicer na mojo žalost ampak tako je.
anon-180464 sporočil: 4.080
[#2775054] 18.05.19 17:28
Odgovori   +    6
Saj je že enkrat nekje napisal, da je najbolje živeti v Sloveniji in delati za tujo plačo. Nikakor obratno, pa tudi druge možne permutacije niso niti približno tako dobre.
anon-299030 sporočil: 1.227
[#2775056] 18.05.19 17:44
Odgovori   +    15
Zanimivo, kako je naenkrat Kamnik postal središče Slovenije? Kakšen namig? Kako je bil bivši župan MŠ uspešen? Ali pač tradicija: da bodo čez leta šolski učbeniki pisali, da je enako kot Tito, tudi MŠ živel in delal v Kamniku?

Kaj pa če bi Finance pisale o kakšnem Slovencu, tistem 100%, ki po 45 letih dela dobi 500 € penzije in mora z njo preživeti!

Že nekaj časa ugotavljam, da je kar nekaj resnih bralcev- komentatorjev zapustilo F, o tem že razmišljam lep čas in najbrž bo treba storiti ta korak.
0430ABAKU sporočil: 1.751
[#2775060] 18.05.19 18:02
Odgovori   +    9
Zame je Slovenija najboljša država na svetu!
Me zanima, če bi bil Elon Musk ali pa Mark Zuckerberg tudi tega mnenja na njegovem mestu.
shevchenko sporočil: 21.898
[#2775064] 18.05.19 18:45
Odgovori   +    1
Ta tip tako misli samo zato, ker se ni bil v ameriki...
PyotrNovak sporočil: 5.775
[#2775079] 18.05.19 22:04 · odgovor na: anon-299030 (#2775056)
Odgovori   +    14
Zadnja sprememba: PyotrNovak 18.05.2019 22:12
Sami spielferderbarji danes.
Zadnjic v trgovini z materialom srecam mozakarja z kosom iz lesa, kovine, vijakov. Ko ga vprasam kaj bo, mi navduseno zacne razlagati svojo najnovejso inovacijo. Po tem, beseda nanese na firmo in je povedal: Imel sem 50 ljudi in 7000m2 proizvodnje. Ker sem dovolj star, sem VSE odpustil, sel v pokoj in sem zaposlen pri zeni. Enostavno se mi ne da in ne splaca vec jebat.
TO so pa novice s fronte. Na koncu sem mu pomagal nesti profile v nov X6. Pravi: vedno sem imel enoprostorec, da sem lahko vozil robo, sedaj mi pa ni treba vec. SE ena cista ZMAGA za levico!

V stilu TOF revije se zadnje case mnozijo clanki, kako je pri nas pravzaprav vse super in sploh ni tako slabo.
Sure, samo da ovce ne znorijo, itak pa jih ze par generacij futrajo kako "smo mi dobri, ce ne najboljsi". Sure.

Samo cakam kdaj se ponovi zabava od 1980 naprej..

Zapuscanje foruma: veliko dobrih ni vec, sam se prepogosto pustim tej razvadi. Mislim da me bo nova firma dovolj zaposlila da ne bom vec utegnil. Napisem kaksno informacijo in kaksno zajebancijo. Levake bosta pa z najtrso roko prepricala gospa Kriza in gospod IMF. Tako kot Grke. He he he.

Grem rajsi postavit se business Instagram stran. BISTVENO vec koristi. Ostalo ze dela zame.
sopranos sporočil: 11.404
[#2775083] 18.05.19 23:00
Odgovori   +    13
Ne vem zakaj toliko enega pesimizma?

Kot jaz vem, Finance organizirajo te forume po celi Sloveniji- enkrat v Kranju, drugič v Mariboru, tretjič v Novem mestu itd. In potem malo obdelajo lokalno problematiko.

Ja, Slovenija ima en cel kup težav. Ampak, katera država jih pa nima? Ja, v Sloveniji ne boš postal milijarder, lahko pa vseeno živiš zelo kvalitetno. Stvari se izboljšujejo. Sicer počasi, pa vendar se izboljšujejo. Kaj se zgodi, ko se stvari prehitro dogajajo se lahko vidi na primeru Poljske, ko potem izvoljijo bebce, ki jih hočejo vrniti nazaj v srednji vek.

Je pa tako, da se je treba za spremembe boriti. Jaz stalno pravim, da tisti, ki smo v gospodarstvu preprosto ne smemo biti tiho. Ampak se morali vključevati tudi v politiko, v javno razpravo, lobirati, zganjati vik in krik, ko so ogroženi naši interesi itd.

Ja, javni sektor ima težave. Kar je logično, glede na to, da so se leta in leta zajebavali. Ampak gospodarstvu pa gre vseeno kar dobro. Od krize do danes se je razdolžilo, dvignilo dodano vrednost, povečalo izvoz, se bolj globaliziralo itd.

Ja, izzivov je veliko, to je res. Mene moti ogromno zadev. Ampak tudi v tujini ni vse samo med in mleko. Ampak ker je Slovenija majhna, vsi vemo vse o vseh. O dogajanju v drugih državah vemo manj, več je skritih zadev in potem se kdaj zdi, kot da je tam vse super, pri nas pa vse slabo. Ampak to preprosto ni res.

Slovenci smo super jamrači. Ko pa imamo priložnost nekomu kaj reči, smo pa pravilo tiho, ker se bojimo zameriti. In zato se zadeve slabšajo. Če bi se večkrat uprli, povzdignili svoj glas, bi bilo več stvari boljših kot so danes.
estuke sporočil: 67
[#2775095] 19.05.19 08:35 · odgovor na: PyotrNovak (#2775079)
Odgovori   +    10
[PyotrNovak]
Po tem, beseda nanese na firmo in je povedal: Imel sem 50 ljudi in 7000m2 proizvodnje. Ker sem dovolj star, sem VSE odpustil, sel v pokoj in sem zaposlen pri zeni. Enostavno se mi ne da in ne splaca vec jebat.

Je, imel je celo tovarno, in namesto, da bi prodal in šel v pokoj, je odpustil 50 ljudi, na 7000 kvadratih pa zdaj šraufa profile na katere bo baba postavila rože. Kdo tu fantazira? Ali je 50 ljudi odpustilo njega in ne obratno, ali tist biznis ni bil ravno nek biznis, ali pa tu tričetrt zgodbe manjka.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2775103] 19.05.19 09:32 · odgovor na: PyotrNovak (#2775079)
Odgovori   +    1
[PyotrNovak]
Sami spielferderbarji danes.

Zapuscanje foruma: veliko dobrih ni vec, sam se prepogosto pustim tej razvadi...
Je pense donc je suis... Cogito, ergo sum...Mislim, torej sem...Pišem komentarje, torej sem...Razlike v mnenjih ne nastajajo zaradi razlik v inteligenci, ampak predvsem zaradi tega, ker uporabljamo različne pristope in upoštevamo različne stvari, nas je poučil Descartes že daljnega leta 1637.
sopranos sporočil: 11.404
[#2775114] 19.05.19 10:28 · odgovor na: (#2775097)
Odgovori   +    2
Lej, pesimizem je bil 2009-2013. Pa recimo še dve leti po tem, ker malo traja, da se dobri rezultati poznajo tudi v denarnicah. Ampak lej, 2016-2019 pa res ni razloga za jokanje in pesimizem. Banke so stabilne, plačilna disciplina je dobra, plače so šle gor, dobički podjetij so solidni, firme in posamezniki so nizko zadolženi, brezposelnost je nizka, vedno več je turistov, zadnje čase se tudi kar precej gradi, izvoz se vseskozi povečuje, v plačilni bilanci s tujino imamo presežek itd.

Ja, ogromno je nevarnosti, tveganj itd. Ampak tudi če Slovenijo primerjamo z drugimi državami res ni razloga za paniko.
153 sporočil: 9.333
[#2775118] 19.05.19 10:57
Odgovori   +    0
Čestitke, Noah Charney, le tako naprej, SREČNO,
vam in vaši družini, v naši skupni domo-vini !

[V Sloveniji je že kar nekaj izjemnih charneyjev, iz vseh koncev sveta. Čim več jih bo, za vse, pošteno učeče in pogumne, boljše bo.]

Sodražan
PyotrNovak sporočil: 5.775
[#2775120] 19.05.19 11:24 · odgovor na: (#2775117)
Odgovori   +    1
To sporočilo je izbrisal avtor (19.05.2019 14:54)
PyotrNovak sporočil: 5.775
[#2775121] 19.05.19 11:30 · odgovor na: (#2775117)
Odgovori   +    8
Kdor je dal cez YU 1.0 NIMA nobenega razloga za optimizem.
V VSEM smo bili super, .....dokler nekega dne nismo vec bili.
Tradicija laganja in barvanja realnosti ima tule ZELOOOO zelooooo dogo zgodovino.

Bi bil pa zelo vesel ce se motim. CE...

Sicer bo pa preverjanje stanja kmalu na vrsti. Ni v veliko tolazbo da bo tako tudi v EU.
Kanzon sporočil: 2.392
[#2775127] 19.05.19 12:04 · odgovor na: (#2775117)
Odgovori   +    5
[rename]
Pesimizem je se zelo dalec od panike :-P
Panika nastane, ko imas zombije ze pred vrati, ti pa si bil optimist in nimas municije v okvirjih.....pesimizem pa je, ko nafilas vse razpolozljive okvirje ;-)
Da nam je slo nekako od 2015 dalje vedno bolje, je zelo slab izgovor za ‘udri brigu na veselje’ v stilu trubackog festivala v Guci ;-)

Pa tudi sicer se gospodarski kazalci lahko zelo hitro obrnejo in bo Slovenija spet ujeta s hlacami pod koleni.
Ta svet funkcionira po sistemu / oficira se ne pita/.Torej,če bi od apostolov zahteval naj ti dokažejo obstoj Jezusa tega ne bi mogli storiti.Kvečjemu bi te pripeljali do človeka,ta pa ne more biti avtoriteta,ker je krvav pod kožo tako kot mi vsi.
Zato mora avtoriteta ostati nedokazljiva,torej fikcija.
Ravno tako je z zakonom.Zakon je zakon za to,ker sem jaz tako rekel.
Jaz avtoriteta v katero se preprosto ne more podvomiti.
Vsaka oblast je prišla na svoj položoj s pomočjo barabije,blago rečeno.

Ko je propadel komunizem so v vzhodni Nemčiji intelektualci osnovali gibanje Neues Forum,tretjo pot,nekaj med komunizmom in kapitalizmom.Zadeva se ni prijela,ker se enostavno nič ne more prijeti brez laži in zastraševanja.

Zate imam eno specijalno vprašanje.Kaj imam kot volilec desne opcije v 30.letih od njihovih špickandidatov?
Poskrbeli so za svoje riti tako kot komunisti.
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2775128] 19.05.19 12:11 · odgovor na: anon-204390 (#2775035)
Odgovori   +    0
[vickibedi]
> [NemirniTujec]
> Clovek ima cisto prav.
>
> Ce zelis prodajati svoje pisne izdelke javnem sektorju, poleg pa za denar svetovati javnosektorasem kako sestavljati pisne izdelke v anglescini, je Slovenija raj na zemlji.

Jebote nemirni, a moraš res bit vesčas špilferderber ? :)))
www.youtube.com/watc...7a2HBpkds8
Pa saj nisem spilferderber? Jaz ze cel cajt trdim, da se slovenija odlicno gre vlogo nemske kolonije, ki ji je dovoljeno zmerno komunajzlanje. No, ce pa v taki druzbi fejst delas za malo placo... kaj naj recem - naj te pesmi pojo. Ker kot kaze nas svezi Kamnican, se da tudi drugace.
Kanzon sporočil: 2.392
[#2775131] 19.05.19 12:22 · odgovor na: (#2775129)
Odgovori   +    2
[kren]
> [Kanzon]
> Zate imam eno specijalno vprašanje.Kaj imam kot volilec desne opcije v 30.letih od njihovih špickandidatov?

Recimo to, da levica ne more početi vsega, kar se ji zahoče, ker ji desnica gleda pod prste.
Recimo.
sopranos sporočil: 11.404
[#2775140] 19.05.19 13:02 · odgovor na: (#2775117)
Odgovori   +    1
[rename]
Pesimizem je se zelo dalec od panike :-P
Panika nastane, ko imas zombije ze pred vrati, ti pa si bil optimist in nimas municije v okvirjih.....pesimizem pa je, ko nafilas vse razpolozljive okvirje ;-)
Lej, meni prej rečejo pesimist kot optimist. Sam sicer skušam biti realist.
Da nam je slo nekako od 2015 dalje vedno bolje, je zelo slab izgovor za ‘udri brigu na veselje’ v stilu trubackog festivala v Guci ;-)

Pa tudi sicer se gospodarski kazalci lahko zelo hitro obrnejo in bo Slovenija spet ujeta s hlacami pod koleni.
Ja, res je, gospodarski kazalniki se lahko hitro obrnejo. Ampak danes je gospodarstvo manj zadolženo kot je bilo leta 2008. Tudi kapitala ima več. Ljudje imajo več prihrankov. Banke imajo bistveno več kapitala.

Kar pomeni, da tudi če pride do krize, bomo vanjo vstopili v bistveno boljši kondiciji. Še vedno je treba vztrajati pri privatizaciji, pa pri tem, da se davčno razbremeni plače ter da se podjetij bolj davčno ne obremeni.

Ampak a podjetja in njihovi lastniki kaj delajo na tem? Bolj kot ne je jamr, nobenega sodelovanja, akcije itd. Poglej sindikate, ja so prfuknjeni in delajo škodo vsem nam, ampak oni se vsaj borijo za to v kar verjamejo.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2775142] 19.05.19 13:18 · odgovor na: anon-207617 (#2775128)
Odgovori   +    0
[NemirniTujec]
> [vickibedi]
> > [NemirniTujec]
> > Clovek ima cisto prav.
> >
> > Ce zelis prodajati svoje pisne izdelke javnem sektorju, poleg pa za denar svetovati javnosektorasem kako sestavljati pisne izdelke v anglescini, je Slovenija raj na zemlji.
>
> Jebote nemirni, a moraš res bit vesčas špilferderber ? :)))
> www.youtube.com/watc...7a2HBpkds8

Pa saj nisem spilferderber? Jaz ze cel cajt trdim, da se slovenija odlicno gre vlogo nemske kolonije, ki ji je dovoljeno zmerno komunajzlanje. No, ce pa v taki druzbi fejst delas za malo placo... kaj naj recem - naj te pesmi pojo. Ker kot kaze nas svezi Kamnican, se da tudi drugace.
Ne to, ampak predvsem tole :)
»Če imaš luštno taščo, potem vse gre,« se je v intervjuju pošalil Charney..
anon-234516 sporočil: 1.943
[#2775145] 19.05.19 13:39 · odgovor na: (#2775112)
Odgovori   +    11
[kren]
Razlike v mnenjih nastajajo zaradi različnih interesov. Tisti, ki polnijo državno malho se zavzemajo za nižje davke, da bi lahko lažje zadihali, tisti ki so prisesani nanjo imajo pa drugačne interese in se zavzemajo za čim višje davke in tudi volijo stranke, ki jim jih obljubljajo.
Tip je pač odkril zlato žilo v Sloveniji. Glede na izgled je videti, da ni preveč materialističen, zadovoljen s socialnimi pridobitvami. Prisesan je na državne jasli, kot kulturniku mu država plačuje prispevke, svoje delo prodaja javnemu sektorju (bolj kot fantazira v duhu socializma verjetno bolje je plačan.)Če bo imel kdaj kak problem , ali kak spor, verjetno bo izrabil svoje veze iz javne uprave in spet bo navdušen nad Slo greznico. Ni da ni.

Pri naslednjem takem kanditatu, ki ga intervjujate predlagam, da ga vprašate: Kdo je njegovem delodajalec? Kdo mu plačuje prispevke? Kakšen je njegov letni prihodek? In nenazadnje ali je kdaj prišel v spor z državnimi inštitucijami, da je moral sprožiti sodni spor in kaj si misli o tem?
Če bo še vedno navdušen nad SLO, predvsem pri slednjem vprašanju, potem je zame kredibilen v njegovih izjavah in navdušenjih nad SLO, v nasprotnem si mislim, da je to agitacija za vladajoče leve oblastnike.
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2775159] 19.05.19 14:53 · odgovor na: anon-234516 (#2775145)
Odgovori   +    2
[adana]

Če bo še vedno navdušen nad SLO, predvsem pri slednjem vprašanju, potem je zame kredibilen v njegovih izjavah in navdušenjih nad SLO, v nasprotnem si mislim, da je to agitacija za vladajoče leve oblastnike.
Nimas prav; on je povsem kredibilen. Tudi na drzavne jasli pripeti ljudje so ljudje. Cel kup jih je. In za take je slovenija cudovita drzava. On nic ne agitira, on pac je tak :-)
premza sporočil: 4.276
[#2775167] 19.05.19 15:35 · odgovor na: sopranos (#2775140)
Odgovori   +    6
[sopranos]
Ja, res je, gospodarski kazalniki se lahko hitro obrnejo. Ampak danes je gospodarstvo manj zadolženo kot je bilo leta 2008. Tudi kapitala ima več. Ljudje imajo več prihrankov. Banke imajo bistveno več kapitala.

Kar pomeni, da tudi če pride do krize, bomo vanjo vstopili v bistveno boljši kondiciji.
Ne pozabit da imamo danes QE in negativne obresti in zato praktično nič maneverskega prostora.

Mi smo ob prejšnji krizi vzeli veliko dozo analgetikov in jih do danes nismo nehali jemati, pa nas vseeno počasi spet začenja boleti glava.
sopranos sporočil: 11.404
[#2775172] 19.05.19 16:47 · odgovor na: premza (#2775167)
Odgovori   +    2
[premza]
> [sopranos]
> Ja, res je, gospodarski kazalniki se lahko hitro obrnejo. Ampak danes je gospodarstvo manj zadolženo kot je bilo leta 2008. Tudi kapitala ima več. Ljudje imajo več prihrankov. Banke imajo bistveno več kapitala.
>
> Kar pomeni, da tudi če pride do krize, bomo vanjo vstopili v bistveno boljši kondiciji.

Ne pozabit da imamo danes QE in negativne obresti in zato praktično nič maneverskega prostora.

Mi smo ob prejšnji krizi vzeli veliko dozo analgetikov in jih do danes nismo nehali jemati, pa nas vseeno počasi spet začenja boleti glava.
Ja, ampak to sedaj dela praktično cel razviti svet. Ampak če pogledaš Italijo, Francijo, Španijo itd. vidiš da niti približno niso začeli zmanjševati dolga v BDP. Je zelo malo držav v EU, ki bi naredile kakšno resno reformo. Tako da znotraj vsega tega Slovenija ne izpade več tako slabo. Kar je zaskrbljujoče je to, da se zdi, da je kolapsiral sistem črpanja EU sredstev ter razpad varnostnega aparata države in zdravstva.

Tudi v ZDA in na Kitajskem je vse na puf.

Zdi se celo, kot da je to, da bodo pufi samo še rasli naša nova realnost.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2775173] 19.05.19 16:57 · odgovor na: sopranos (#2775172)
Odgovori   +    1
[sopranos]
> [premza]
> > [sopranos]
> > Ja, res je, gospodarski kazalniki se lahko hitro obrnejo. Ampak danes je gospodarstvo manj zadolženo kot je bilo leta 2008. Tudi kapitala ima več. Ljudje imajo več prihrankov. Banke imajo bistveno več kapitala.
> >
> > Kar pomeni, da tudi če pride do krize, bomo vanjo vstopili v bistveno boljši kondiciji.
>
> Ne pozabit da imamo danes QE in negativne obresti in zato praktično nič maneverskega prostora.
>
> Mi smo ob prejšnji krizi vzeli veliko dozo analgetikov in jih do danes nismo nehali jemati, pa nas vseeno počasi spet začenja boleti glava.

Ja, ampak to sedaj dela praktično cel razviti svet. Ampak če pogledaš Italijo, Francijo, Španijo itd. vidiš da niti približno niso začeli zmanjševati dolga v BDP. Je zelo malo držav v EU, ki bi naredile kakšno resno reformo. Tako da znotraj vsega tega Slovenija ne izpade več tako slabo. Kar je zaskrbljujoče je to, da se zdi, da je kolapsiral sistem črpanja EU sredstev ter razpad varnostnega aparata države in zdravstva.

Tudi v ZDA in na Kitajskem je vse na puf.

Zdi se celo, kot da je to, da bodo pufi samo še rasli naša nova realnost.
Ob tem da imamo takorekoč negativne obrestne mere ..
So go figure it out :) (kam pes taco moli, oziroma kdo bo pokril ta puf :)
www.youtube.com/watc..._7JwZHVmzM
shevchenko sporočil: 21.898
[#2775180] 19.05.19 18:12 · odgovor na: premza (#2775167)
Odgovori   +    0
Mi smo ob prejšnji krizi vzeli veliko dozo analgetikov in jih do danes nismo nehali jemati, pa nas vseeno počasi spet začenja boleti glava.
Nismo rešili temeljnega družbenega problema: neenakost in socialna razslojenost. Omogočili smo, da so posvečenci skozi razne sheme obogateli, medtem ko raja šteje mrvice, dela pa za kikiriki.

Da je zadeva prebila sodu dno, ugotavljajo že elite, ker se bojijo, da jih bodo nabodli na vile.

Gospoda, potrebno bo obdavčiti premoženje, delo pa izvzeti iz obdavčitve. Delavec do 20k bruto na leto naj plačuje prispevke, davkov pa nima kaj plačevati, ker ni od kje vzeti.

Strani: 1 2