59 min
Kako visoke dividende bodo letos izplačale banke v Sloveniji?
1 ura
Cinkarna: Dividendo bomo predlagali, 17. maja bo znano, kolikšno 2
1 ura
Koliko so lani zaslužili menedžerji borznih družb in koliko jim je pobrala država 9
1 ura
Dubaj: po besnem deževju in poplavah na cestah vlada prometni kaos, na letališču zastoji
2 uri
Spletni pogovor v živo: Kako brati bilance v 2024
2 uri
(e-knjiga) Kako znani Slovenci skrbijo za svoje finance
3 ure
S kozmetiko nad vrste
3 ure
ZPIZ je določil nove pokojninske osnove 3
3 ure
V Slovenijo prek madžarskega AutoWallisa prihajajo kitajski kombiji 2
4 ure
Špekulacija: ali je Ivan Anušić novi Plenković? 2
4 ure
Šola borze, 11. del: Tehnična analiza delnice (2) 1
4 ure
Sum dogovarjanja o cenah, AVK preiskal štiri dobavitelje računalnikov
4 ure
Marec je v EU zaznamoval precejšnji upad prodaje e-avtov 2
4 ure
Večer: ministrstvo zahteva prestavitev novega sistema omrežnin za dve leti. Agencija: o tem ne razmišljamo 4
4 ure
Bundesbank: gospodarske razmere v Nemčiji nekoliko boljše, a hkrati zelo negotove
4 ure
Sprejet zakon, kaj morajo zdravniki delati med stavko, Fides že napovedal ustavno presojo
5 ur
Pomembna nova zmaga podjetniških izbrisancev na ustavnem sodišču 1
5 ur
Fiskalni svet ima več pripomb na proračune za obdobje 2024 in 2027
5 ur
Slovenski Siemens prejemnik nagrade Feniks za najboljši projekt poslovnega svetovanja
5 ur
Hrvaški velikan z avtodeli je na zadnjem pohodu prevzel tudi slovenski del Stahlgruberja

Strani: 1

sopranos sporočil: 11.404
[#2735127] 24.09.18 12:57
Odgovori   +    13
To, da se sklene poravnava z oškodovanci v primeru podrejeneih obveznic je zagotovo pametno in racionalno. Pravzaprav me čudi to stališče Financ, ki ga že dolgo zagovarjate, da je bilo prav, da so bili ti ljudje in firme ostrižene na balin. To kar se je zgodilo je totalna svinjarija in je v nasprotju z vsemi osnovnimi pravnimi načeli.

Še huje je to, da se kriminalec Jazbec preko svojih prijateljev v ECB pritiska na slovensko politiko koga imenovati na čelo BS. To se meni zdi skrajno žaljivo in nedopustno.

Pravzaprav se sprašujem kako varno je sploh naše premoženje v bankah, delnicah, obveznicah, če ECB vodi kriminalna združba. Ta ti tip s Cipra govori kaj bi moral delati je zelo zgovorno. Ali pa da ECB vodi Italijan, ki prihaja iz ene najbolj problematičnih držav in ki je poslovno in interesno povezan s konkurečno državo - ZDA.

Pa to ne pomeni, da pravim, da je Dolenc dober kandidat.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2735128] 24.09.18 12:59
Odgovori   +    10
Kaj so bili oportunitetni strošek izbrisa? Kaj bi bilo, če bi se Banka Slovenije namesto izbrisa odločila za drugo rešitev in kakšni bi bili oportunitetni stroški druge rešitve? Jazbec kot idejni oče izbrisa o drugih rešitvah in oportunitetnih stroških sploh ni razmišljal. Verjetno se je želel maščevati točno določeni osebi in ji pokazati svojo moč ter jo z močjo države oropati, kar mu je tudi uspelo. Kaj naj naredi bodoči guverner Dolenc? Naj izbrisanim omogoči pogled v vso dokumentacijo, tudi tisto, ki jo Jazbec s podporo ECB ima za ultratajno.
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2735143] 24.09.18 14:27 · odgovor na: anon-317028 (#2735128)
Odgovori   +    0
OK.

Nekako lahko RAZUMEM, da tega še zdaj ne RAZUMETE!

NE RAZUMEM pa, da se ne najde NEKDO; in to na tem forumu Financ.si, ki bi vam na to vprašanje lahko enostavno in po kmečko razložil stvar oz. zadevo!? ZAKAJ je do tega (moralo) priti!???

Saj menda crt bi bil eden prvih takih, samo tukaj mi NI jasno, zakaj se ne oglasi in razloži zadeve!?

Samo RAZMIŠLJAM:

Morda nima dovoljenja (od svojih šefic!??)

-------------------------------------- ----------------

Drugače pa gre zadeva takole: Dokler si samozadosten in samooskrben je zadeva čisto enostavna! Odvisen si samo od sebe!

Ko pa si odvisen od drugih, se zadolžiš (kot država), potem pa se še zaštrikaš, se zadeve zakomplicirajo (na slabše!!)!

Z izbrisom podrejencev, navkljub vsemu, kako se je to zgodilo, .... so "prihranili" nekaj denarja (po domače: izbrisali oz. ukradli so ga!!) + davkoplačevalce so oskubili (plačali bomo za dolg oz. tistim, ki so kupili državne obveznice) + prodali bomo banke, ker je taka praksa v EU in so se temu zavezali - domača trojka!!

Kje bo proistala kupnina od banke in za kaj jo bodo porabili!?? Menda za povečan obseg pravic v zobozdravstvu, ali kako!?????? :)
crt sporočil: 27.164
[#2735144] 24.09.18 14:31 · odgovor na: anon-333107 (#2735143)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: crt 24.09.2018 14:41
[FrRoSt]
OK.

Nekako lahko RAZUMEM, da tega še zdaj ne RAZUMETE!

NE RAZUMEM pa, da se ne najde NEKDO; in to na tem forumu Financ.si, ki bi vam na to vprašanje lahko enostavno in po kmečko razložil stvar oz. zadevo!? ZAKAJ je do tega (moralo) priti!???

Saj menda crt bi bil eden prvih takih, samo tukaj mi NI jasno, zakaj se ne oglasi in razloži zadeve!?

Samo RAZMIŠLJAM:

Morda nima dovoljenja (od svojih šefic!??)
ha? a imam kaksne sefice?

jaz sem nad gospodom podjetniskim svetovalcem obupal, ker on ni tu zato, da bi se pogovarjal ali kaj izvedel, temvec zato, da razstavlja svoje fiksne ideje ne glede na tok novic, vreme, uro in gospodarski ciklus.

na splosno sem se, razen v trenutkih slabosti ali dolgcasa, pripravljen daljsi cas pogovarjati predvsem z ljudmi, za katere racunam, da to ne bo pogovor gluhih.

takih je precej malo.

never teach a pig to sing, it wastes your time and annoys the pig.

za razlago dogajanja glede izbrisa je tukaj tadejk, ki se je v vec clankih zelo potrudil (za moje pojme above & beyond smiselne porabe casa in zivcev, se zlasti v smislu izreka zgoraj). nimam niti zelje niti nacina napisati vec od njega.
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2735147] 24.09.18 14:44 · odgovor na: crt (#2735144)
Odgovori   +    0
Torej, ....

.... zadeva je precej monotona, enolična in (predvsem) enosmerna! :)

*Šeficeinšefigoralidol! :) Kotmutavnatelefonu! :))
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2735154] 24.09.18 15:19 · odgovor na: anon-333107 (#2735143)
Odgovori   +    2
[FrRoSt]
OK.

Nekako lahko RAZUMEM, da tega še zdaj ne RAZUMETE!

NE RAZUMEM pa, da se ne najde NEKDO; in to na tem forumu Financ.si, ki bi vam na to vprašanje lahko enostavno in po kmečko razložil stvar oz. zadevo!? ZAKAJ je do tega (moralo) priti!???

Saj menda crt bi bil eden prvih takih, samo tukaj mi NI jasno, zakaj se ne oglasi in razloži zadeve!?

Samo RAZMIŠLJAM:

Morda nima dovoljenja (od svojih šefic!??)

-------------------------------------------------- ----

Drugače pa gre zadeva takole: Dokler si samozadosten in samooskrben je zadeva čisto enostavna! Odvisen si samo od sebe!

Ko pa si odvisen od drugih, se zadolžiš (kot država), potem pa se še zaštrikaš, se zadeve zakomplicirajo (na slabše!!)!

Z izbrisom podrejencev, navkljub vsemu, kako se je to zgodilo, .... so "prihranili" nekaj denarja (po domače: izbrisali oz. ukradli so ga!!) + davkoplačevalce so oskubili (plačali bomo za dolg oz. tistim, ki so kupili državne obveznice) + prodali bomo banke, ker je taka praksa v EU in so se temu zavezali - domača trojka!!

Kje bo proistala kupnina od banke in za kaj jo bodo porabili!?? Menda za povečan obseg pravic v zobozdravstvu, ali kako!?????? :)
Kaj Crt v svoji nebeški vzvišenosti misli bo iz nebeških višin povedal sam ali tudi ne, prav je eno in drugo. Problem je, ker je prezadolžena Slovenija padla v finančno suženjstvo in že dolgo ni suverena država, tudi v času izbrisa ni bila. Kje so meje naše suverenosti? Je Slovenija suverena? Katere države so suverene? Le tiste, ki DRUGIM DRŽAVAM lahko odpišejo dolg...suveren je tisti, ki RAZGLASI odpis dolga...suveren je bil Hamurabi, je je v letih 1792., 1780., 1771. in 1762 pred našim štetjem razglasil odpise dolgov...Tisti, ki odpisuje dolg ima moč in prav odpis dolga je potrdilo njegove moči...Grčija nima moči, da bi nekom odpisala dolg, ne more doseči niti, da bi njej odpisali dolg...Zadolžena država je brez moči...Kakšno moč ima prezadolžena Slovenija? Če tuji financerji zaprejo denarne pipice oz. če obresti skočijo na 5% je prezadolžena Slovenija "gotofa"...Cerarjeva vlada zaradi zapravljivega javnega sektorja ni vrnila niti evra dolga, kvečjemu nas je za štiri milijarde zadolžila in naša suverenost počasi plava po vodi.
anon-401092 sporočil: 113
[#2735157] 24.09.18 15:28 · odgovor na: anon-317028 (#2735154)
Odgovori   +    2
[FIN-311684]
> [FrRoSt]
> OK.
>
> Nekako lahko RAZUMEM, da tega še zdaj ne RAZUMETE!
>
> NE RAZUMEM pa, da se ne najde NEKDO; in to na tem forumu Financ.si, ki bi vam na to vprašanje lahko enostavno in po kmečko razložil stvar oz. zadevo!? ZAKAJ je do tega (moralo) priti!???
>
> Saj menda crt bi bil eden prvih takih, samo tukaj mi NI jasno, zakaj se ne oglasi in razloži zadeve!?
>
> Samo RAZMIŠLJAM:
>
> Morda nima dovoljenja (od svojih šefic!??)
>
> -------------------------------------------------- ----
>
> Drugače pa gre zadeva takole: Dokler si samozadosten in samooskrben je zadeva čisto enostavna! Odvisen si samo od sebe!
>
> Ko pa si odvisen od drugih, se zadolžiš (kot država), potem pa se še zaštrikaš, se zadeve zakomplicirajo (na slabše!!)!
>
> Z izbrisom podrejencev, navkljub vsemu, kako se je to zgodilo, .... so "prihranili" nekaj denarja (po domače: izbrisali oz. ukradli so ga!!) + davkoplačevalce so oskubili (plačali bomo za dolg oz. tistim, ki so kupili državne obveznice) + prodali bomo banke, ker je taka praksa v EU in so se temu zavezali - domača trojka!!
>
> Kje bo proistala kupnina od banke in za kaj jo bodo porabili!?? Menda za povečan obseg pravic v zobozdravstvu, ali kako!?????? :)

Kaj Crt v svoji nebeški vzvišenosti misli bo iz nebeških višin povedal sam ali tudi ne, prav je eno in drugo.
Are you annoyed with music teacher? :)
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2735166] 24.09.18 16:02 · odgovor na: anon-317028 (#2735154)
Odgovori   +    0
[FIN-311684]
> [FrRoSt]
> OK.
>
> Nekako lahko RAZUMEM, da tega še zdaj ne RAZUMETE!
>
> NE RAZUMEM pa, da se ne najde NEKDO; in to na tem forumu Financ.si, ki bi vam na to vprašanje lahko enostavno in po kmečko razložil stvar oz. zadevo!? ZAKAJ je do tega (moralo) priti!???
>
> Saj menda crt bi bil eden prvih takih, samo tukaj mi NI jasno, zakaj se ne oglasi in razloži zadeve!?
>
> Samo RAZMIŠLJAM:
>
> Morda nima dovoljenja (od svojih šefic!??)
>
> -------------------------------------------------- ----
>
> Drugače pa gre zadeva takole: Dokler si samozadosten in samooskrben je zadeva čisto enostavna! Odvisen si samo od sebe!
>
> Ko pa si odvisen od drugih, se zadolžiš (kot država), potem pa se še zaštrikaš, se zadeve zakomplicirajo (na slabše!!)!
>
> Z izbrisom podrejencev, navkljub vsemu, kako se je to zgodilo, .... so "prihranili" nekaj denarja (po domače: izbrisali oz. ukradli so ga!!) + davkoplačevalce so oskubili (plačali bomo za dolg oz. tistim, ki so kupili državne obveznice) + prodali bomo banke, ker je taka praksa v EU in so se temu zavezali - domača trojka!!
>
> Kje bo proistala kupnina od banke in za kaj jo bodo porabili!?? Menda za povečan obseg pravic v zobozdravstvu, ali kako!?????? :)
Kaj Crt v svoji nebeški vzvišenosti misli bo iz nebeških višin povedal sam ali tudi ne, prav je eno in drugo. Problem je, ker je prezadolžena Slovenija padla v finančno suženjstvo in že dolgo ni suverena država, tudi v času izbrisa ni bila. Kje so meje naše suverenosti? Je Slovenija suverena? Katere države so suverene? Le tiste, ki DRUGIM DRŽAVAM lahko odpišejo dolg...suveren je tisti, ki RAZGLASI odpis dolga...suveren je bil Hamurabi, je je v letih 1792., 1780., 1771. in 1762 pred našim štetjem razglasil odpise dolgov...Tisti, ki odpisuje dolg ima moč in prav odpis dolga je potrdilo njegove moči...Grčija nima moči, da bi nekom odpisala dolg, ne more doseči niti, da bi njej odpisali dolg...Zadolžena država je brez moči...Kakšno moč ima prezadolžena Slovenija? Če tuji financerji zaprejo denarne pipice oz. če obresti skočijo na 5% je prezadolžena Slovenija "gotofa"...Cerarjeva vlada zaradi zapravljivega javnega sektorja ni vrnila niti evra dolga, kvečjemu nas je za štiri milijarde zadolžila in naša suverenost počasi plava po vodi.
Da meni ne dajo +, ker me ne marajo in bi me večina utopila v žlici vode, če bi imela to možnost, TO RAZUMEM!!

Da pa tebi NE DAJO + za tole tvoje pojasnilo in razlago, me pa PRESENEČA! :)

*Saj menda nisi pojoča svinja, ali kako!???
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2735203] 25.09.18 07:49 · odgovor na: anon-333107 (#2735166)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: anon-317028 25.09.2018 07:54
[FrRoSt]
> [FIN-311684]

> > [FrRoSt]
> >
Da meni ne dajo +, ker me ne marajo in bi me večina utopila v žlici vode, če bi imela to možnost, TO RAZUMEM!!

Da pa tebi NE DAJO + za tole tvoje pojasnilo in razlago, me pa PRESENEČA! :)

*Saj menda nisi pojoča svinja, ali kako!???
S Crtom pa še kakim forumašem je tam leta 2013, 2014, 2015, 2016, 2017...bilo največ izmenjave mnenj zaradi javnega dolga in prodaje državni obveznic, ki so jih vlade zavijale v idilične obrazložitve, češ da gre za predfinanciranje, refinanciranje, zamenjave dolarskega dolga, torej zamegljevale so zadolževanje za potrebe javnega sektorja in je tako ta javni dolg rasel. Leta 2012 ga je Janša pustil na 19,40 milijard, leta 2013 Bratuškova na 25,51 milijard, leta 2014 Bratuškova na 30,2 milijarde, Cerar leta 2015 na 32,06 milijard, Cerar leta 2016 na 31,73 milijard, Cerar leta 2017 na 33,29 milijard, nekaj 100 milijonov je Cerar dodal še leta 2018...Torej, od leta 2013 do konca leta 2017 sta nas Bratuškova in Cerar zadolžila za 13,89 milijard...

Zapomnimo si, za 13,89 milijard sta nas zadolžila Bratuškova in Cerar, od tega je recimo 3 milijarde opravičenih za dokapitalizacijo bank. Kam je izginilo 11 milijard, saj se ne spomnim, da bi se zadolžili za drugi tir, tretjo razvojno os, modernizacijo železniškega omrežja, za gradnjo novih šol, modernizacijo bolnišnic...nič od tega, vse kaže, da je 11 milijard pojedel v plačah javni sektor, seveda tudi pokojnine so s tem denarjem financirane, financiran je proračunski manjko, seveda nič trajnega kar bi nam danes ostalo, nobena investicija, ki bi ustvarjala nova delovna mesta, novo dodano vrednost, denar je večinoma končal v javnosektorski kanalizaciji. Nekaterim forumašem takšen način razmišljanja ni bil pogodu in so uporabili »ignore«, sicer ta «ignore« dejstva, da sta nas Bratuškova in Cerar od leta 2013 do leta 2017 zadolžila za 13,89 milijard prav nič ne spremeni. Zapomnimo si, zadolžila sta nas za 13,89 milijard in sta danes v vladi. Kako požrešna je naša država?

ps. priznam, Crt ima delno prav, v starih časih sem res v temo, ki še vedno ni bila dorečena vpeljal kakšno drugo temo, ki sem jo na nek način v svoji misli povezal s prvo temo in vnesel motnjo, danes vidim, da je to bilo moteče in se za to opravičujem.
anon-154083 sporočil: 6.570
[#2735205] 25.09.18 08:23 · odgovor na: sopranos (#2735127)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-154083 25.09.2018 08:23
Ne se kregat, miško bo kmalu bivši kandidat za guvernerja:

siol.net/posel-danes...una-478606
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2735243] 25.09.18 12:02 · odgovor na: anon-317028 (#2735203)
Odgovori   +    0
[FIN-311684]
S Crtom pa še kakim forumašem je tam leta 2013, 2014, 2015, 2016, 2017...bilo največ izmenjave mnenj zaradi javnega dolga in prodaje državni obveznic, ki so jih vlade zavijale v idilične obrazložitve, češ da gre za predfinanciranje, refinanciranje, zamenjave dolarskega dolga, torej zamegljevale so zadolževanje za potrebe javnega sektorja in je tako ta javni dolg rasel. Leta 2012 ga je Janša pustil na 19,40 milijard, leta 2013 Bratuškova na 25,51 milijard, leta 2014 Bratuškova na 30,2 milijarde, Cerar leta 2015 na 32,06 milijard, Cerar leta 2016 na 31,73 milijard, Cerar leta 2017 na 33,29 milijard, nekaj 100 milijonov je Cerar dodal še leta 2018...Torej, od leta 2013 do konca leta 2017 sta nas Bratuškova in Cerar zadolžila za 13,89 milijard...

Zapomnimo si, za 13,89 milijard sta nas zadolžila Bratuškova in Cerar, od tega je recimo 3 milijarde opravičenih za dokapitalizacijo bank. Kam je izginilo 11 milijard, saj se ne spomnim, da bi se zadolžili za drugi tir, tretjo razvojno os, modernizacijo železniškega omrežja, za gradnjo novih šol, modernizacijo bolnišnic...nič od tega, vse kaže, da je 11 milijard pojedel v plačah javni sektor, seveda tudi pokojnine so s tem denarjem financirane, financiran je proračunski manjko, seveda nič trajnega kar bi nam danes ostalo, nobena investicija, ki bi ustvarjala nova delovna mesta, novo dodano vrednost, denar je večinoma končal v javnosektorski kanalizaciji. Nekaterim forumašem takšen način razmišljanja ni bil pogodu in so uporabili »ignore«, sicer ta «ignore« dejstva, da sta nas Bratuškova in Cerar od leta 2013 do leta 2017 zadolžila za 13,89 milijard prav nič ne spremeni. Zapomnimo si, zadolžila sta nas za 13,89 milijard in sta danes v vladi. Kako požrešna je naša država?

ps. priznam, Crt ima delno prav, v starih časih sem res v temo, ki še vedno ni bila dorečena vpeljal kakšno drugo temo, ki sem jo na nek način v svoji misli povezal s prvo temo in vnesel motnjo, danes vidim, da je to bilo moteče in se za to opravičujem.
Ni se trebas nič opravičevati.

Saj večinoma imaš prav, v podrobnosti se ne bom spuščal, čeravno pravijo, da Hudič tiči ravno tam. :)

Zato je toliko bolj pomembno, da imaš in znaš ohraniti hladno in trezno glavo, ne pa en sam jok, stok in jamr ob kakšni brezvezni in nepomembni izjavi...

Imamo (pre)velik javni sektor, vsaj meni se zdi tako. Ali pa premalo učinkovit (ali slabo voden, da ne napišem nepregleden..... Poleg tega so tu še drugi problemi, kar nas bo delalo zelo toge in neprilagodljive. Žal...

Pomembni so določeni parametri, ... in tukaj je pomemben državni bilančni primanjklaj!! Ali pa, eden od najpomembnejših....

In RAZUMETI moraš, kako je zadolženost nastala in naraščala, ... skoraj MILJARDO nas bo stalo samo FINANCIRANJE tega dolga letos, ... in RAZUMETI moraš tudi to, da se tega kupčka dolga NE bomo znebili čez noč ali v enem letu, ker je to praktično nemogoče, ampak se bo moral počasi manjšati, ali pa vsaj ostati isti!

Očitno imamo predobre plače v javnem sektorju.... in še marsikaj drugega....

Vendar je premo samo JAMRANJE in STOKANJE! Včasih je potrebno iti tudi na ulice in pred parlament*! Ne vem, zakaj to zmore samo JS!????

*Sevedanezavsakoneumnoizjavonekegaposlanc a!
shevchenko sporočil: 21.898
[#2735245] 25.09.18 12:07 · odgovor na: anon-333107 (#2735243)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: shevchenko 25.09.2018 12:08
In RAZUMETI moraš, kako je zadolženost nastala in naraščala, ... skoraj MILJARDO nas bo stalo samo FINANCIRANJE tega dolga letos, ... in RAZUMETI moraš tudi to, da se tega kupčka dolga NE bomo znebili čez noč ali v enem letu, ker je to praktično nemogoče, ampak se bo moral počasi manjšati, ali pa vsaj ostati isti!
bolj realno je, da se bo s casom samo poveceval. pa saj tu slovenija ni nobena izjema, to se dogaja takorekoc povsod.

nadalje bi morali ljudje razumeti, da se z narascanjem dolga dejansko ustvarjajo pogoji za inflacijo, ki jo ta blesavi sistem nujno potrebuje za svoje funkcioniranje.

to velja tako za javni kot tudi za zasebni dolg. zdej, a je za posameznika koristno, da je zaduzen ko grcka, to pa naj presodi vsak sam. kar se mene tice, sem raje nezadolzen in brez macete nad glavo...
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2735251] 25.09.18 12:24 · odgovor na: shevchenko (#2735245)
Odgovori   +    0
[shevchenko]
bolj realno je, da se bo s casom samo poveceval. pa saj tu slovenija ni nobena izjema, to se dogaja takorekoc povsod.
Realno je menda res!

Bo šlo pa (zato) hitreje navzdol, ko se bodo zadeve obrnile. :)

Saj poznaš tisto o bremenu na strmini: večje in težje kot je, kitreje gre dol*!

*Ali se kotali ali sanka je povsem nepomembno. Gravitacija opravi svoje!
**Vse to spada v Napako Bližine! :)
rx170 sporočil: 6.398
[#2735273] 25.09.18 14:02
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: rx170 25.09.2018 14:03
Popolnoma razumem oškodovane vlagatelje/lastnike podrejenih obveznioc vendar ves ta govor o špekulantih je distrakcija od precenjene dokapitalizacije in posledične prodaje bank pod ceno (primer NKBM). Vse skupaj je kompleksen in masiven zločinski konstrukt. Finance ga s propagandističnimi članki podpirajo. Žalostno.
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2735349] 25.09.18 22:57 · odgovor na: anon-154083 (#2735205)
Odgovori   +    0
HUDO!

A (nam) je sploh možna rešitev!??

Strani: 1