Strani: 1

FIN-379669 sporočil: 7.958
[#2733872] 15.09.18 10:20
Odgovori   +    0
Mi pa imamo burjo s konstantnim pihanjem 160 km/h in sunki do 220 km/h, pa nihče tedaj ne piše o tem po svetu.
Seveda imajo Filipinci veliko jebo, morda večjo od Amerigosov, ampak piše se o tem v svetovnih medijih 120x manj kot v primeru orkana Florence.

Skratka, teh neurij bo vedno več, tudi pri nas... Trump pa nas bo prepričeval, da so tile pojavi od vedno bili in da je laž, da se svet pregreva. No, če beremo izjave njegovih ožjih sodelavcev o njegovem duševnem zdravju, potem je Trumpova resnica res kredibilna. (Še pomnim pisanje velikega števila forumašev Financ, ki so izražali navdušenje nad njim... nekam obmoknili so...)
najobj sporočil: 31.909
[#2733900] 15.09.18 13:35 · odgovor na: FIN-379669 (#2733872)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 15.09.2018 13:35
[]
Mi pa imamo burjo s konstantnim pihanjem 160 km/h in sunki do 220 km/h, pa nihče tedaj ne piše o tem po svetu.
Seveda imajo Filipinci veliko jebo, morda večjo od Amerigosov, ampak piše se o tem v svetovnih medijih 120x manj kot v primeru orkana Florence.

Skratka, teh neurij bo vedno več, tudi pri nas... Trump pa nas bo prepričeval, da so tile pojavi od vedno bili in da je laž, da se svet pregreva. No, če beremo izjave njegovih ožjih sodelavcev o njegovem duševnem zdravju, potem je Trumpova resnica res kredibilna. (Še pomnim pisanje velikega števila forumašev Financ, ki so izražali navdušenje nad njim... nekam obmoknili so...)
... OK, mogoče nisem glih najbolj na tekočem, zdi pa se mi, da z našo burjo pretiravaš približno tako, kot pretiravajo Američani, ki o hvalabogu bistveno oslabelim orkanom Florence poročajo, kot da bi se nad ozemljem okrepil ...

P.S.: če ne bi presegel vse rekorde in bi nad ozemljem(!) Filipinov divjal tajfun z močjo, kot se je z močjo sredi oceana(!) obetal Ameriki, ga svetovni mediji sploh ne bi omenili ...
FIN-379669 sporočil: 7.958
[#2733909] 15.09.18 15:02 · odgovor na: najobj (#2733900)
Odgovori   +    0
Ko je tista orenk (burja), ima tako moč. Morda bi jo moral poskusiti ob vznožju našega Nanosa, v Vipavi. Tam se ne meri več - ker se ve. :)
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2733912] 15.09.18 16:02 · odgovor na: FIN-379669 (#2733872)
Odgovori   +    0
[]
Mi pa imamo burjo s konstantnim pihanjem 160 km/h in sunki do 220 km/h, pa nihče tedaj ne piše o tem po svetu.
Seveda imajo Filipinci veliko jebo, morda večjo od Amerigosov, ampak piše se o tem v svetovnih medijih 120x manj kot v primeru orkana Florence.

Skratka, teh neurij bo vedno več, tudi pri nas... Trump pa nas bo prepričeval, da so tile pojavi od vedno bili in da je laž, da se svet pregreva. No, če beremo izjave njegovih ožjih sodelavcev o njegovem duševnem zdravju, potem je Trumpova resnica res kredibilna. (Še pomnim pisanje velikega števila forumašev Financ, ki so izražali navdušenje nad njim... nekam obmoknili so...)
Itak. V vsako temo lahko pripelješ naciste in komuniste Ali pa tabele in tardeče, kot je zdaj kejs v Soveniji. In seveda Trumpa.
Ampak Trump je namreč dovolj star, da "He knows a thing or two, about a thing or two"*. On ima marsikaj prav, samo si pač ne bilda baze zaveznikov, ampak bazo sovržnikov.

* tole je scena ki mi je ob tem prišla na misel. Spopad dveh igralskih legend, ki je po mojem mnenju (vsaj na moškem delu ekipe) zabetoniral sceno. Od takrat pač ni boljših.
www.youtube.com/watc...uLM_C64Xhg

Strani: 1