Strani: 1

rx170 sporočil: 6.393
[#2716741] 06.06.18 06:52
Odgovori   +    1
Da, da. Ne bo brezglave prodaje kot je bila prodaja Mwrcatorja.
pobalin sporočil: 14.456
[#2716758] 06.06.18 09:01
Odgovori   +    5
Tako prvi človek rejverske sekcije mojedeželnega poslovnega časnika Finance
drugi človek ruske Sberbanke Maksim Poletajev
rokodelsko prevede iz hrvaškega Jutarnjega lista, kjer piše
Maksim Poletajev, prvi zamjenik predsjednika Upravnog odbora ruskog Sberbanka
Tako kmetski rokodelci iz Delavskega doma
Pred prodajo se bomo posvetovali s haško vlado, saj se zavedamo, da je zadeva občutljiva za politiko.
in tako jutarnjici iz lijepe njihove
Prije prodaje budući vlasnici Agrokora konzultirat će se s Vladom, jer su sadašnji vjerovnici svjesni da se radi o osjetljivom području za nacionalnu vlast.
Tukaj je pa še freudovski spodrsljaj, ki nazorno kaže, Kako si Rusi, Hrvatje in Slovenci predstavljajo pravno državo:
Ivica Todorić mora biti izročen Hrvaški in morajo mu soditi za napake, ki jih je storil.
Ivica Todorić mora biti izručen Hrvatskoj i mora mu se suditi za pogreške koje je počinio,
Če sem se kje zmotil, naj mi sodišče sodi v imenu ljudstva! Retorično vprašanje v smeri Moskve: je hipotetično možno ali celo verjetno, da je nekdo v Sberbank naredil napako, ko je odobril kredite evidetno prezapufanemu Agrokorju? Mu/ji bo sojeno, ali je to ekskluziven privilegij padlih tajkunov satelitskih banana državic?
153 sporočil: 9.333
[#2716814] 06.06.18 11:19
Odgovori   +    0
Bo Maksim Poletajev poskrbel,
da bo Agrokor v nekaj letih
maksimalno visoko poletel ?

Sodražan
kzupanc sporočil: 10.517
[#2717207] 07.06.18 14:20
Odgovori   +    0
Hahaha :)))
Saj to je bilo ves čas jasno, da bodo čim prej prodali. Mislil sem le, da bodo vseeno v konkretni situaciji uspeli prodati Mercator posebej, iz ostalega pa poskušali še kak fičnik potegniti iz stečajne mase. Realnost je pač taka, da morajo požreti dejansko politično situacijo. Počasi se bo žaba ravno tako skuhala, samo manj bo vpila in skakala.

Strani: 1