Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kako ustaviti Asada?

Strani: 1 2 3

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2707642] 15.04.18 17:27
Odgovori   +    26
Zadnja sprememba: anon-317028 15.04.2018 17:35
Kako ustaviti Asada je napačno vprašanje, ki ne bo pripeljalo miru v Sirijo podobno kot ga ni pripeljala »ustavitev« Sadama v Irak ali »ustavitev« Gadafija v Libijo. Prava vprašanja so kako podpreti Asada, da čim prej prinese mir v Sirijo? Kako pomagati Trumpu, da izpolni obljubo in umakne ameriško vojsko iz Sirije? Kako pomagati Francozom, da prisilijo Macrona na umik iz Sirije? Kako prisiliti Angleže, da ukinejo teroristični Filmski studio Bele čelade?
anon-186196 sporočil: 2.052
[#2707645] 15.04.18 17:37
Odgovori   +    30
drage finance, kako nizko se lahko padete?
KDSKLADI02 sporočil: 124
[#2707646] 15.04.18 17:45
Odgovori   +    26
Navadno vojno hujskaštvo. Jaz predlagam, da se novinarji Financ pridruzite koaliciji voljnih in sami odidete na vojna obmocja preverit, kako stvari stojijo (in uredit po svoji volji), namesto da tja pošiljate tiste, ki tja ne želijo.

Globalna korporacinska navodila mame ali iskreno misljenje novinarja?

Novinarji ste me nekaj let posiljevali s Sadamovim orozjem za mnozicno unicevanje. Pa ga se kar ni in ni. Kaj zdaj, je ali ni???
mimoidoci sporočil: 5.985
[#2707649] 15.04.18 17:50 · odgovor na: anon-317028 (#2707642)
Odgovori   +    19
Zadnja sprememba: mimoidoci 15.04.2018 18:04
[FIN-311684]
Kako ustaviti Asada je napačno vprašanje, ki ne bo pripeljalo miru v Sirijo podobno kot ga ni pripeljala »ustavitev« Sadama v Irak ali »ustavitev« Gadafija v Libijo. Prava vprašanja so kako podpreti Asada, da čim prej prinese mir v Sirijo? Kako pomagati Trumpu, da izpolni obljubo in umakne ameriško vojsko iz Sirije? Kako pomagati Francozom, da prisilijo Macrona na umik iz Sirije? Kako prisiliti Angleže, da ukinejo teroristični Filmski studio Bele čelade?

S plusom sem se zmotil, ker sem hotel klikniti odgovor, ne pa plus. In odgovor, kako podpreti Asada, se glasi: V Sirijo pripeljati čim več Rusov. Ruska prisotnost je bila vedno garant hitre demokratizacije države.

baltik, kavkaz, ukrajina, afganistan, sirija press
mimoidoci sporočil: 5.985
[#2707651] 15.04.18 18:02 · odgovor na: KDSKLADI02 (#2707646)
Odgovori   +    4
[]
Navadno vojno hujskaštvo. Jaz predlagam, da se novinarji Financ pridruzite koaliciji voljnih in sami odidete na vojna obmocja preverit, kako stvari stojijo (in uredit po svoji volji), namesto da tja pošiljate tiste, ki tja ne želijo.

Globalna korporacinska navodila mame ali iskreno misljenje novinarja?

Novinarji ste me nekaj let posiljevali s Sadamovim orozjem za mnozicno unicevanje. Pa ga se kar ni in ni. Kaj zdaj, je ali ni???
Čuj, ker v KDSkladih vedno celovito obravnavate historiko - vsaj pri delnicah. Kot protiutež upoštevaj, da so imeli v primeru Miloševiča in Kosova, prenehanja bombardiranja Sarajeva, osvoboditve Kuvajta in Sadamovega zaplinjevanja Kurdov v koaliciji voljnih verjetno prav, da je po neštetih opozorilih kljub vsemu dovolj.

Če pustimo na smetišču zgodovine prvo svetovno vojno, Normandijo, Pacifik in Kitajsko pod Japonci ter širjenje komunizma na Korejo in v Indokino.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2707652] 15.04.18 18:12 · odgovor na: mimoidoci (#2707649)
Odgovori   +    18
Zadnja sprememba: anon-317028 15.04.2018 18:15
[mimoidoci]
> [FIN-311684]
> Kako ustaviti Asada je napačno vprašanje, ki ne bo pripeljalo miru v Sirijo podobno kot ga ni pripeljala »ustavitev« Sadama v Irak ali »ustavitev« Gadafija v Libijo. Prava vprašanja so kako podpreti Asada, da čim prej prinese mir v Sirijo? Kako pomagati Trumpu, da izpolni obljubo in umakne ameriško vojsko iz Sirije? Kako pomagati Francozom, da prisilijo Macrona na umik iz Sirije? Kako prisiliti Angleže, da ukinejo teroristični Filmski studio Bele čelade?


S plusom sem se zmotil, ker sem hotel klikniti odgovor, ne pa plus. In odgovor, kako podpreti Asada, se glasi: V Sirijo pripeljati čim več Rusov. Ruska prisotnost je bila vedno garant hitre demokratizacije države.

baltik, kavkaz, ukrajina, afganistan, sirija press
Rusi niso v Siriji zaradi Asada, so zaradi sebe, ker so Američani želeli, da njihova Islamska država osvoji Sirijo in Irak ter z juga udari na južne muslimanske države nekdanje Sovjetske zveze in počasi pride do Moskve, destabilizira Rusijo, ki bi razpadla na nekaj delov in bi veliki azijski z rudninami bogati del Rusije bil pod kontrolo ZDA (pač nastavili bi svojega ruskega Cerarja ali Pahorja). Putin je predvidel strategijo ZDA in se genialno odločil, da bo ZDA in njeno Islamsko državo raje ustavil v Siriji kot v Moskvi, po domače Putin v Siriji brani Rusijo...in se bo po Asadovi zmagi verjetno umaknil iz Sirije.
FIN-454644 sporočil: 10.879
[#2707657] 15.04.18 18:24 · odgovor na: anon-317028 (#2707652)
Odgovori   +    8
Sirija rabi za obnovo 400 miljard in pravi, da bo imela prednost pri obnovi Rusija. Predlagam, da Slovenija donira kamele, ki jih Pahor ni prevzel in lipicanca, ki ga angleska kraljica ni prevzela. Prepozno je, da bi jim podarili se Titovo sprehajalno palico, ki je ostala pri Gadafiju.
rx170 sporočil: 6.393
[#2707658] 15.04.18 18:25
Odgovori   +    22
Ali je raketiranje Asadovih skladišč kemičnega orožja v Siriji pravilna odločitev? Je. Zastrupljanje in ubijanje ljudi s kemičnim orožjem je zločin.
Zastrupljanje ljudi seveda je zločin vendar je prav tako zločin napad na tistega, za katerega sploh ne veš ali je napad sprožil. Pravzaprav je vsakemu bedaku tudi na zahodu bolj ali manj jasno, da to ni Asad. Slučajev na tem svetu ni in domnevni kemični napad se je zgodil ravno v tednu, ko je TRump najavil umik iz Sirije in ko so teroristi v Dumi bili pred porazom.
Posredovanje ZDA, Velike Britanije in Francije je podprl tudi slovenski politični vrh, tako odhajajoči premier Miro Cerar kot predsednik republike Borut Pahor.
Ravnanje teh klovnov seveda ni nobeno presenečenje.
Ne pa tudi predsednik državnega zbora in profesor mednarodnih odnosov Milan Brglez. Proti je zato, ker so omenjene tri države posredovale brez odobritve Varnostnega sveta Združenih narodov. To je sicer za strokovnjaka na področju mednarodnih odnosov nekoliko nenavadno stališče. Znano je, da ima Varnostni svet ZN pet stalnih članic, ki imajo pravico do veta, in da je med stalnimi članicami Varnostnega sveta tudi Putinova Rusija. Da bi šla Rusija proti Asadu, je malo verjetno, kar dokazujejo tudi prvi odzivi Putina. To pomeni, da Varnostni svet posredovanje proti Asadu teoretično sicer lahko odobri, v praksi pa je to nemogoče.
Veto v VS obstaja ravno zato, da ni mogoče legalizirati tovrstnih agresij na suverene države. Brglez ima še kako prav. Zakaj pa je ob agresiji Iraka na Kuvajt leta 1990 VS lahko dosegel soglasje?
Slovenska politika, sploh njen levi pol, ima sicer pogosto rahlo nenavaden odnos do diktatorjev: Slovenija ni izgnala ruskih diplomatov, kot je to storila večina držav EU. K temu je sicer pozval predsednik republike Borut Pahor.
Tudi novičok zgodba je padla v vodo, saj je švicarski laboratorij potrdil, da gre za nek drug strup, ki sploh ni smrtonosen (čeprav zahodni fakenews mediji o tem ne poročajo). Hvala bogu, da je sicer nesposobna vlada premogla dovolj previdnosti, da se ni odločala na podlagi besede Britancev.
Pahor, ko je bil še premier, je imel čudna nagnjenja do diktatorjev. Spomnite se, kako ni imel nobene težave s posedanjem v šotoru libijskega diktatorja Moamerja Gadafija, ki so ga pozneje vrgli z oblasti.
Ni bil edini.

www.bbc.com/news/wor...e-43469316
Čakanje na resolucije in odločitve Varnostnega sveta pomeni nadaljevanje sedemletne sirske morije.
Razložil sem ti že, zakaj obstaja element veta.
Vojna v Siriji je kompleksna. Jo lahko razrešijo Varnostni svet in Združeni narodi? Lahko umirijo in utrdijo razmere na Bližnjem vzhodu? Lahko odstranijo Asada?
Odstranili so Gadafija in iz sorazmerno mirne in tudi ekonomsko dovolj uspešne države naredili mlako krvi.

Sicer je neka ruska televizijska postaja pokazala letališče, ki ga je po Pentagonu zadelo več kot 10 raket. NA letališču ni bilo nobene škode torej zgodbe o sestrelitvah kar nekaj raket očitno niso iz trte zvite.

Članek je sramoten. Odsotnost analitičnega vpogleda, poenostavljanje in hkrati nepoznavanje situacije.
najobj sporočil: 31.870
[#2707681] 15.04.18 20:08 · odgovor na: anon-186196 (#2707645)
Odgovori   +    14
[mrkolice]
drage finance, kako nizko se lahko padete?
... čuj, danes je nedelja, počakaj malo, da prideta Pero in Simona jutri v službo ...
anon-186196 sporočil: 2.052
[#2707684] 15.04.18 20:19 · odgovor na: najobj (#2707681)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-186196 15.04.2018 20:21
[najobj]
> [mrkolice]
> drage finance, kako nizko se lahko padete?

... čuj, danes je nedelja, počakaj malo, da prideta Pero in Simona jutri v službo ...
ja, lahko njim, to so te komotne sluzbe da pol nedonoseni vajenci cez vikend zablestijo v polnem sijaju, gah. jaz mam budilko ob 04:30, lak in vegas in akcija v zivo. value na lak, muzzin se vraca po poskodbi, pa doughty po krivicnem suspenzu, pa voda jim tece v grlo, in vegas so svohotni. zaenkrat sem pokril 100 eur moneyline kvota @1.714 in 100 eur asian handiacp -1.5 kvota @3,140, upam da bo pinnacle tokrat omogocil stave v zivo, ker na ostalih stavnicah mi ne pustijo vec delat, so me nagnali. go kings go!
mimoidoci sporočil: 5.985
[#2707685] 15.04.18 20:20 · odgovor na: anon-317028 (#2707652)
Odgovori   +    7
[FIN-311684]
> [mimoidoci]
> > [FIN-311684]
> > Kako ustaviti Asada je napačno vprašanje, ki ne bo pripeljalo miru v Sirijo podobno kot ga ni pripeljala »ustavitev« Sadama v Irak ali »ustavitev« Gadafija v Libijo. Prava vprašanja so kako podpreti Asada, da čim prej prinese mir v Sirijo? Kako pomagati Trumpu, da izpolni obljubo in umakne ameriško vojsko iz Sirije? Kako pomagati Francozom, da prisilijo Macrona na umik iz Sirije? Kako prisiliti Angleže, da ukinejo teroristični Filmski studio Bele čelade?
>
>
> S plusom sem se zmotil, ker sem hotel klikniti odgovor, ne pa plus. In odgovor, kako podpreti Asada, se glasi: V Sirijo pripeljati čim več Rusov. Ruska prisotnost je bila vedno garant hitre demokratizacije države.
>
> baltik, kavkaz, ukrajina, afganistan, sirija press

Rusi niso v Siriji zaradi Asada, so zaradi sebe, ker so Američani želeli, da njihova Islamska država osvoji Sirijo in Irak ter z juga udari na južne muslimanske države nekdanje Sovjetske zveze in počasi pride do Moskve, destabilizira Rusijo, ki bi razpadla na nekaj delov in bi veliki azijski z rudninami bogati del Rusije bil pod kontrolo ZDA (pač nastavili bi svojega ruskega Cerarja ali Pahorja). Putin je predvidel strategijo ZDA in se genialno odločil, da bo ZDA in njeno Islamsko državo raje ustavil v Siriji kot v Moskvi, po domače Putin v Siriji brani Rusijo...in se bo po Asadovi zmagi verjetno umaknil iz Sirije.

Aja, in fanatiki ISIL-a oziroma DAESHA so zato obglavljali predvsem ruske novinarje in humanitarce, zažigali predvsem ruske zastave in se raztreljevali med turisti predvsem v glavnih mestih ruskih federalnih enot kot so Pariz, Nica, Bruselj, London ali pa na bostonskem maratonu v Ingušetiji al kje že... Ko so objavili sliko velikega kalifata je bilo na njej pol Evrope in nič Rusije. Kje si bil ti in tvoja obveščevalna tedaj, da bi nas potolažil, da gre za fake news?

Jejhata, s čim opravičuješ genij bivšega KGB agenta, ki pa danes raje jaha na medvedih in trese gole tisti polovici ruskih NHL veteranov, ki ima to smolo, da se nahaja na nasprotni strani. Poglej spodaj eno od humoresk na kateri temelji tvoj politični gard.

www.theguardian.com/...tars-video
mimoidoci sporočil: 5.985
[#2707687] 15.04.18 20:29 · odgovor na: rx170 (#2707658)
Odgovori   +    10
[rx170]
>Ali je raketiranje Asadovih skladišč kemičnega orožja v Siriji pravilna odločitev? Je. Zastrupljanje in ubijanje ljudi s kemičnim orožjem je zločin.

Zastrupljanje ljudi seveda je zločin vendar je prav tako zločin napad na tistega, za katerega sploh ne veš ali je napad sprožil. Pravzaprav je vsakemu bedaku tudi na zahodu bolj ali manj jasno, da to ni Asad. Slučajev na tem svetu ni in domnevni kemični napad se je zgodil ravno v tednu, ko je TRump najavil umik iz Sirije in ko so teroristi v Dumi bili pred porazom.

>Posredovanje ZDA, Velike Britanije in Francije je podprl tudi slovenski politični vrh, tako odhajajoči premier Miro Cerar kot predsednik republike Borut Pahor.

Ravnanje teh klovnov seveda ni nobeno presenečenje.

> Ne pa tudi predsednik državnega zbora in profesor mednarodnih odnosov Milan Brglez. Proti je zato, ker so omenjene tri države posredovale brez odobritve Varnostnega sveta Združenih narodov. To je sicer za strokovnjaka na področju mednarodnih odnosov nekoliko nenavadno stališče. Znano je, da ima Varnostni svet ZN pet stalnih članic, ki imajo pravico do veta, in da je med stalnimi članicami Varnostnega sveta tudi Putinova Rusija. Da bi šla Rusija proti Asadu, je malo verjetno, kar dokazujejo tudi prvi odzivi Putina. To pomeni, da Varnostni svet posredovanje proti Asadu teoretično sicer lahko odobri, v praksi pa je to nemogoče.

Veto v VS obstaja ravno zato, da ni mogoče legalizirati tovrstnih agresij na suverene države. Brglez ima še kako prav. Zakaj pa je ob agresiji Iraka na Kuvajt leta 1990 VS lahko dosegel soglasje?

>Slovenska politika, sploh njen levi pol, ima sicer pogosto rahlo nenavaden odnos do diktatorjev: Slovenija ni izgnala ruskih diplomatov, kot je to storila večina držav EU. K temu je sicer pozval predsednik republike Borut Pahor.

Tudi novičok zgodba je padla v vodo, saj je švicarski laboratorij potrdil, da gre za nek drug strup, ki sploh ni smrtonosen (čeprav zahodni fakenews mediji o tem ne poročajo). Hvala bogu, da je sicer nesposobna vlada premogla dovolj previdnosti, da se ni odločala na podlagi besede Britancev.

>Pahor, ko je bil še premier, je imel čudna nagnjenja do diktatorjev. Spomnite se, kako ni imel nobene težave s posedanjem v šotoru libijskega diktatorja Moamerja Gadafija, ki so ga pozneje vrgli z oblasti.

Ni bil edini.

www.bbc.com/news/wor...e-43469316

>Čakanje na resolucije in odločitve Varnostnega sveta pomeni nadaljevanje sedemletne sirske morije.

Razložil sem ti že, zakaj obstaja element veta.

>Vojna v Siriji je kompleksna. Jo lahko razrešijo Varnostni svet in Združeni narodi? Lahko umirijo in utrdijo razmere na Bližnjem vzhodu? Lahko odstranijo Asada?

Odstranili so Gadafija in iz sorazmerno mirne in tudi ekonomsko dovolj uspešne države naredili mlako krvi.

Sicer je neka ruska televizijska postaja pokazala letališče, ki ga je po Pentagonu zadelo več kot 10 raket. NA letališču ni bilo nobene škode torej zgodbe o sestrelitvah kar nekaj raket očitno niso iz trte zvite.

Članek je sramoten. Odsotnost analitičnega vpogleda, poenostavljanje in hkrati nepoznavanje situacije.

Stari pri kalibrih kot si ti nam postane jasno, zakaj je bilo med Dachavskimi procesi potrebno zvočnike postaviti na ulice in poskrbeti za direkten prenos sojenja. Tolikšna teža dokazov naenkrat je kar preveč za tako male sodne dvorane.
najobj sporočil: 31.870
[#2707688] 15.04.18 20:32 · odgovor na: anon-186196 (#2707684)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 15.04.2018 20:33
[mrkolice]
> [najobj]
> > [mrkolice]
> > drage finance, kako nizko se lahko padete?
>
> ... čuj, danes je nedelja, počakaj malo, da prideta Pero in Simona jutri v službo ...
ja, lahko njim, to so te komotne sluzbe da pol nedonoseni vajenci cez vikend zablestijo v polnem sijaju, gah. jaz mam budilko ob 04:30, lak in vegas in akcija v zivo. value na lak, muzzin se vraca po poskodbi, pa doughty po krivicnem suspenzu, pa voda jim tece v grlo, in vegas so svohotni. zaenkrat sem pokril 100 eur moneyline kvota @1.714 in 100 eur asian handiacp -1.5 kvota @3,140, upam da bo pinnacle tokrat omogocil stave v zivo, ker na ostalih stavnicah mi ne pustijo vec delat, so me nagnali. go kings go!
... eh, jaz pa imam nastavljeno šele ob 6:45, ampak bom potem šel direkt v službo ...

P.S.: na prvo tekmo sem stavil nulo, na drugo pa na Kingse, tako da bom z NHL-om malo počakal, da se situacija razbistri, ker sem tudi z Anaheimom pušnil v kompletu ...
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2707689] 15.04.18 20:37
Odgovori   +    2
Jasno je da se moramo držati zahodnih prijateljev saj smo zato vstopili v EU in nato, ter sli iz YU. Ne vem zakaj bi podpirali, da na svetu obstajajo diktatorji, ki svoja ljudstva držijo v temi pred informacijami, ki bi jih naredile svobodne.
V tem trenutku sem prepričan da nobeden od slavnih svetovnih analitikov ne ve natančno, za kakšen plan točno gre in kaj je cilj tega.
Zakaj npr. Putin dovoli Trumpu da je ze drugič udaril sicer kirurško na Sirijo? Ok zbil je nekaj raket ampak ni pa nič resnega naredil. Ali sodelujejo Trump, Putin, Sizinping, Assad, celo May in Macron sta zraven in nam slikajo predstavo v kateri bodo oni vodili svet. Red iz kaosa? Kako je lahko Trump naredil te poteze, ali je padel dogovor na predhodnih srečanjih.
Od vas je odvisno kako globoko boste analizirali dogajanja, ker vsega se ne da predvideti. Koga boste poslušali in mu verjeli, ker vseh se ne da slišati.
rx170 sporočil: 6.393
[#2707690] 15.04.18 20:38 · odgovor na: anon-186196 (#2707684)
Odgovori   +    0
[mrkolice]
> [najobj]
> > [mrkolice]
> > drage finance, kako nizko se lahko padete?
>
> ... čuj, danes je nedelja, počakaj malo, da prideta Pero in Simona jutri v službo ...

ja, lahko njim, to so te komotne sluzbe da pol nedonoseni vajenci cez vikend zablestijo v polnem sijaju, gah. jaz mam budilko ob 04:30, lak in vegas in akcija v zivo. value na lak, muzzin se vraca po poskodbi, pa doughty po krivicnem suspenzu, pa voda jim tece v grlo, in vegas so svohotni. zaenkrat sem pokril 100 eur moneyline kvota @1.714 in 100 eur asian handiacp -1.5 kvota @3,140, upam da bo pinnacle tokrat omogocil stave v zivo, ker na ostalih stavnicah mi ne pustijo vec delat, so me nagnali. go kings go!
Tudi, če pridejo preko GK, bodo težko preko Nashivilla. Če pa bi to pa so na vzhodu Tampa, Pittsburg in Wašington, po moji oceni vsi močnejši od kvinsov.
anon-186196 sporočil: 2.052
[#2707692] 15.04.18 20:43 · odgovor na: najobj (#2707688)
Odgovori   +    0
[najobj]

... eh, jaz pa imam nastavljeno šele ob 6:45, ampak bom potem šel direkt v službo ...

P.S.: na prvo tekmo sem stavil nulo, na drugo pa na Kingse, tako da bom z NHL-om malo počakal, da se situacija razbistri, ker sem tudi z Anaheimom pušnil v kompletu ...
uh, vse ti je slo v stativo. jebiga, to se vse vraca na dolge proge. si drugo tekmo stavil pred ali po objavi novice da bo doughty kaznovan? sam sem tam cakal na value ene 6 ur, ker je bilo treba bit do sekunde natancno na zogi, in ko je prisla novica, da je dd kaznovan, sem takoj betnil na ah -1.5 na vegas da posrkam value od dropping oddsov, in sem jasno in valda spusil.

ja, nhl je najtezji market kar jih je. prasci ne delajo prematch napak, cim pa jih zacnes kaznovat v zivo, ti skenslajo max bet limit. edino pinnacle mi se pusti slatat, pa se tam odprejo stave samo v pavzah med tretjinami. ampak zal ne nudijo jesenic in olimpije....
anon-186196 sporočil: 2.052
[#2707694] 15.04.18 20:50 · odgovor na: rx170 (#2707690)
Odgovori   +    1
[rx170]
Tudi, če pridejo preko GK, bodo težko preko Nashivilla. Če pa bi to pa so na vzhodu Tampa, Pittsburg in Wašington, po moji oceni vsi močnejši od kvinsov.
ja, se strinjam, lak je kar je, nov coach, ful rookijev, so sredi tranzicije glede sloga oz. identitete ekipe...

me pa obenem vegas ni preprical, niti najmanj, ta serija je se odprta kljub 0-2. prejle je bila kvota na lak za zmagat serijo @5.130, kar se mi zdi glih na meji, ce bi gravitiralo na 6, bi najbrz betnil kot klasicni value bet.

na vzhodu imam v finalu tampo, na zahodu pa nashville.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2707713] 16.04.18 05:57 · odgovor na: mimoidoci (#2707685)
Odgovori   +    4
[mimoidoci]
> [FIN-311684]
> > [mimoidoci]
> > > [FIN-311684]
> > > Kako ustaviti Asada je napačno vprašanje, ki ne bo pripeljalo miru v Sirijo podobno kot ga ni pripeljala »ustavitev« Sadama v Irak ali »ustavitev« Gadafija v Libijo. Prava vprašanja so kako podpreti Asada, da čim prej prinese mir v Sirijo?
> >
> >
> > S plusom sem se zmotil, ker sem hotel klikniti odgovor, ne pa plus. In odgovor, kako podpreti Asada, se glasi: V Sirijo pripeljati čim več Rusov. Ruska prisotnost je bila vedno garant hitre demokratizacije države.
> >
> > baltik, kavkaz, ukrajina, afganistan, sirija press
>
> Rusi niso v Siriji zaradi Asada, so zaradi sebe, ker so Američani želeli, da njihova Islamska država osvoji Sirijo in Irak ter z juga udari na južne muslimanske države nekdanje Sovjetske zveze in počasi pride do Moskve, destabilizira Rusijo...

Aja, in fanatiki ISIL-a oziroma DAESHA so zato obglavljali predvsem ruske novinarje in humanitarce, zažigali predvsem ruske zastave in se raztreljevali med turisti predvsem v glavnih mestih ruskih federalnih enot kot so Pariz, Nica, Bruselj, London ali pa na bostonskem maratonu v Ingušetiji al kje že... Ko so objavili sliko velikega kalifata je bilo na njej pol Evrope in nič Rusije. Kje si bil ti in tvoja obveščevalna tedaj, da bi nas potolažil, da gre za fake news?

Jejhata, s čim opravičuješ genij bivšega KGB agenta, ki pa danes raje jaha na medvedih in trese gole tisti polovici ruskih NHL veteranov...
Trump je v predvolilni kampanji nekajkrat očital Clintonovi in Obami, da sta ustanovila Islamsko državo, prav velikega nasprotovanja tej trditvi ni bilo...Leta 2015 so razkriti skrivni dokumenti, da je Islamsko državo ustanovila CIA npr.www.globalresearch.c...51216....V novejše časa je bilo tudi v zahodnih medijih več napisov, da Američani rešujejo častnike Islamske države iz mest, ki jih je obkolila Asadova vojska...Vsaj kar se Sirije tiče je ruska vloga pozitivna, ker so tam na vabilo predsednika države in se borijo proti agresorjem. V Ukrajini je položaj drugačen.
bambino sporočil: 1.028
[#2707715] 16.04.18 06:36
Odgovori   +    11
Zelo sem vesel, da sem odjavil naročnino na Finance. Spet en pamflet. Abotno. ZDA lahko odpirajo 97% Sisija v Egiptu, kamenja je žensk v Savdski Arabiji. Prodajo orožja režimu v Savdski Arabiji, ki ne spoštuje človekovih pravic žensk... Očitno ste se postavili na eno stran, tako kot so se leta 1938 v Münchnu tudi postavili na stran Hitlerja, in kot se je 1941 s podpisom pridruzitve trojnemu paktu tudi kraljevina Jugoslavija. Srhljivo neobjetivno komentiranje,brez dodane vrednosti za bralca. Vse to lahko brezplačno preberem na BBC, Reuters, Bloomberg.... kjer Brexit in uvedbo carin na UK, in uvedbo mejnih kontrol in carin v Severni Irski, ji bo nujni privedla do reaktivacije konflikta v Severni Irski,... Rešujejo tako, da imajo na top news Rusijo, Sirijo... Zanemarjano Jemen, ji ga bombardira režim Savdski Arabije. Iz Libije ni nobenih novic, Libija kot da ne obstaja. Severna Koreja tudi ne obstaja. Tako so se odločili 'uredniki', 1%, lastniki sveta.
bambino sporočil: 1.028
[#2707716] 16.04.18 06:36 · odgovor na: anon-317028 (#2707642)
Odgovori   +    3
Podpišem.
bambino sporočil: 1.028
[#2707717] 16.04.18 06:41 · odgovor na: anon-61428 (#2707689)
Odgovori   +    4
Savdski režim po tvoje ni diktatorski?
anon-348514 sporočil: 15
[#2707723] 16.04.18 07:56
Odgovori   +    6
čas vnosa: 15.04.18 23:09
Napad in hujkastvo rusofilov v vseh slo medijih. Namerna propaganda.
bc123a sporočil: 48.253
[#2707725] 16.04.18 08:20
Odgovori   +    5
Assad je brutalni diktator, ki, ko se mu zazdi, na svoje ljudi spusti tudi kemicno orozje.

No, sedaj ko smo s tem opravili: odgovor je, Assada se ne ustavlja, Assadu se na dolga leta, pa da cimprej spuca se zadnjo upornisko trdnjavo in ostane diktator do smrti.

Ce ne, bo Sirija sla po poti Libije in Iraka, in evropa si tega ne more zeleti. Amerom je jasno vseeno, oni ne dobivajo mnozice beguncev cez mediteran.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2707726] 16.04.18 09:10 · odgovor na: bc123a (#2707725)
Odgovori   +    4
[bc123a]
Assad je brutalni diktator, ki, ko se mu zazdi, na svoje ljudi spusti tudi kemicno orozje.

No, sedaj ko smo s tem opravili: odgovor je, Assada se ne ustavlja, Assadu se na dolga leta, pa da cimprej spuca se zadnjo upornisko trdnjavo in ostane diktator do smrti.

Ce ne, bo Sirija sla po poti Libije in Iraka, in evropa si tega ne more zeleti. Amerom je jasno vseeno, oni ne dobivajo mnozice beguncev cez mediteran.
Asad, Pinoche, Videla, Sadam, Gadafi, Tito, Noriega...vse diktatorji, samo eni so »naši« amerikanizirani, drugi »nenaši« neamerikanizirani. Zanimiv je Noriega, ki je bil »naš« in ni bil »naš«. Vatli so ameriški. Poglejmo npr. Gadafija, Tita in Sadama ter njihovo politično moč in silo s katero so razna v bistvu sovražna plemena držali skupaj in pod kontrolo, bili so kot glavni rak v telesu, ki drži pod kontrolo druge metastazirane »rakiče« in ko zdravniki s ponosom naznanijo, da je uspela operacija in so odstranili glavnega raka so drugi »rakiči« ostali brez kontrole centralnega rakasta diktatorja in se čez nekaj opogumijo, razrasejo ter ubijejo organizem, ki jih hrani.
shevchenko sporočil: 21.898
[#2707727] 16.04.18 09:16
Odgovori   +    3
Kako ustaviti Šimca?
shevchenko sporočil: 21.898
[#2707729] 16.04.18 09:20 · odgovor na: bambino (#2707717)
Odgovori   +    7
[bambino]
Savdski režim po tvoje ni diktatorski?
Ma kje neki, savdski rezim je en tak vzorcni primer demokracije in spostovanja clovekovih pravic.
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2707734] 16.04.18 09:47 · odgovor na: bambino (#2707717)
Odgovori   +    2
[bambino]
Savdski režim po tvoje ni diktatorski?
Eh on plača da je lahko diktator, ki ga pustijo na miru. Zaveznika na BV moraš imet, za zahod so pač to Izrael, SA itd, a vam treba narisat? Ti pa rini in podpiraj Iran, Rusijo itd.
najobj sporočil: 31.870
[#2707735] 16.04.18 09:48 · odgovor na: anon-186196 (#2707694)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 16.04.2018 09:49
[mrkolice]
> [rx170]

> Tudi, če pridejo preko GK, bodo težko preko Nashivilla. Če pa bi to pa so na vzhodu Tampa, Pittsburg in Wašington, po moji oceni vsi močnejši od kvinsov.

ja, se strinjam, lak je kar je, nov coach, ful rookijev, so sredi tranzicije glede sloga oz. identitete ekipe...

me pa obenem vegas ni preprical, niti najmanj, ta serija je se odprta kljub 0-2. prejle je bila kvota na lak za zmagat serijo @5.130, kar se mi zdi glih na meji, ce bi gravitiralo na 6, bi najbrz betnil kot klasicni value bet.

na vzhodu imam v finalu tampo, na zahodu pa nashville.
... eh, piši kući propalo, jebiga ...

P.S.: zanimiva bo nova kvota na serijo, bo pa četrta tekma nula, ker sem ravnokar klical v LA in Vegas in je vse dogovorjeno ...
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2707736] 16.04.18 09:50 · odgovor na: shevchenko (#2707729)
Odgovori   +    0
[shevchenko]
> [bambino]
> Savdski režim po tvoje ni diktatorski?

Ma kje neki, savdski rezim je en tak vzorcni primer demokracije in spostovanja clovekovih pravic.
Gredo po vrsti, ne morejo njih če jim dajejo nafto, kaj vam ni jasno. Pol bi pa res sami sebe onemogočili. Kdo je tako nor?
shevchenko sporočil: 21.898
[#2707737] 16.04.18 09:52 · odgovor na: anon-61428 (#2707736)
Odgovori   +    4
Gredo po vrsti, ne morejo njih če jim dajejo nafto, kaj vam ni jasno. Pol bi pa res sami sebe onemogočili. Kdo je tako nor?
Ok, samo potem se ne cudit, ko vahabizem proizvaja stvore a la islamska drzava in podobno. podpirate in placujete to, torej ste sokrivi za terorizem!

Strani: 1 2 3