Strani: 1

FIN-454644 sporočil: 10.879
[#2702925] 17.03.18 08:12
Odgovori   +    5
Udobje. Junker. Unicevanje konkurence, ne da bi imeli konkurencna podjetja. Vestagerjeva. EU se ne boji nelegalnih migrantov, ki so veliko vsestansko breme za davkoplacevalce.Merklca. Boji se Kitajcev. Investicij, konkurence. Kitajci odpirajo poti, mi jih bi zaprli z elektronskim cestninjenjem, da se ne bi znucale stare ceste. In da bi nasi zasluzili. Bulcevka. Kitajci so groznja pomehkuzeni EU z degeneriranimi politiki in drzavljani. Glihprav diktature nuca. Anarhija je poguba. Pravice? Malo morgen. Kitajci bodo ucili tudi Nemce: ordnung und disciplin.
vrac sporočil: 11.068
[#2703131] 18.03.18 21:27 · odgovor na: FIN-454644 (#2702925)
Odgovori   +    2
[FIN-454644]
Udobje. Junker. Unicevanje konkurence, ne da bi imeli konkurencna podjetja. Vestagerjeva. EU se ne boji nelegalnih migrantov, ki so veliko vsestansko breme za davkoplacevalce.Merklca. Boji se Kitajcev. Investicij, konkurence. Kitajci odpirajo poti, mi jih bi zaprli z elektronskim cestninjenjem, da se ne bi znucale stare ceste. In da bi nasi zasluzili. Bulcevka. Kitajci so groznja pomehkuzeni EU z degeneriranimi politiki in drzavljani. Glihprav diktature nuca. Anarhija je poguba. Pravice? Malo morgen. Kitajci bodo ucili tudi Nemce: ordnung und disciplin.
LOL, tole je pa najverjetneje zapis pod vplivom opjni substanc. Kitajci bodo Nemce učili Ordnung und Disziplin? Ha, ha, ha, taprave si našel...
BlazVo sporočil: 2.599
[#2703339] 20.03.18 07:08
Odgovori   +    1
Lepo. Tole si preberite naslednjič, ko boste pisali o Broadcomovem prevzemu Qualcoma, pa o tem, da je Trump kot Cerar
bambino sporočil: 1.028
[#2707152] 12.04.18 16:31
Odgovori   +    1
Pravilno sem se odločil, ko sem odpovedal naročnino. Tole je nek plačan pamflet. Kar naenkrat so tuje naložbe slabe. Kar naenkrat ima kapital barvo in ne zasleduje le dobicka. Kar naenkrat naj bi bilo pomembno, komu se proda, ne pa cena. Povsem jasno je, da bi nemški kupci podjetij želeli izključiti kitajske protikandidat. Povsem jasno je, da bi ameriški prodajalci nafte in plina želeli iz igre izločiti ruske prodajalce nafte in plina. Povsem jasno je, da savdskemu režimu, ki ženskam ne priznava človekovih pravic prodajajo orožje ZDA, UK, danes tudi Macronova Francija. Očitno je tudi tale članek del plačane kampanje izločanja nasprotnikov iz igre.

Strani: 1