Strani: 1

slovenecnb1 sporočil: 5.616
[#2702923] 17.03.18 07:25
Odgovori   +    2
V času Tita smo mi izvažal dol zdej pa ????
vrac sporočil: 11.068
[#2702968] 17.03.18 14:30
Odgovori   +    15
Če Kitajci dajo denar za Gorenje, bo morala Slovenija Kitajski izročiti Tajvance!?
Ali pa če Kitajci dajo denar za Gorenje, bomo morda tudi v Sloveniji uvedli šeriatsko, pardon komunistično pravo, ko bodo dosmrtno "izvoljeni" oblastniki nasprotnike režima streljali kar na ulici s strelom v tilnik, potem pa bo država še bogato prodajala organe ustreljenih kot to delajo Kitajci?

Za začetek jim bomo pa v znak velike hvaležnosti izročili še Tajvance, da jih bodo potamanili. Sicer takšna izročitev na tem prostoru ne bi bila nič novega, tudi baraba Tito je izročil Rusom Laszla Rajka, da so ga potem obsodili na smrt in usmrtili. Je članek meril na to možnost?
0126Bacis sporočil: 3.025
[#2702998] 17.03.18 17:51 · odgovor na: slovenecnb1 (#2702923)
Odgovori   +    5
[slovenecnb1]
V času Tita smo mi izvažal dol zdej pa ????
Ja, švercal Digital VAX računalnike, ki jih sami niso mogli kupit.
Pa nekaj našega softwara in šolanja je bilo zraven.
najobj sporočil: 31.909
[#2703172] 19.03.18 10:15
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: najobj 19.03.2018 10:23
... Niso presenetljivi obiski Medvedjeva pri Cerarju, ne Putina pri Pahorju. V denarnici od tega nismo imeli nič. ...

... OK, ker nas Xi Jinping še ni našel na zemljevidu in ga zato še ni bilo v Sloveniji, kitajskega diktatorja Simona v svojem analitičnem članku ni omenila, ampak če Simona od vsakega obiska Putina v Sloveniji pričakuje neposredno korist za slovenske finance, ker je to sicer škodljivo lezenje v rit ruskemu diktatorju in razmetavanje slovenskega davkoplačevalskega denarja, potem naj še pove, kaj je v finančnem smislu imela Slovenija od obiska kraljice Elizabete II. v Ljubljani ...

P.S.: ker nekateri na totem forumu grozijo, da bodo ob takšnih člankih odpovedali naročnino, sem jaz ravno kontra, ker me bulšit propaganda Financarjev neizmerno zabava ...
bambino sporočil: 1.028
[#2703534] 21.03.18 07:56
Odgovori   +    0
Eden od Hoferjevih managerjev, ki je odpiral posel na sončni strani Alp je nekoč izjavil, da jim sicer gre v redu, da pa jim dela težavo moč Mercatorja na teh trgih. Ampak, je rekel:'Bomo že našli način, da mu zavijemo vrat'.

Simona, obleke kupuješ v Muri ali pri Kitajcih?

Strani: 1