Strani: 1

Polo83 sporočil: 1.175
[#2692303] 11.01.18 15:29
Odgovori   +    3
februar-marec se zna začet gonja proti kripto..
MrRooky sporočil: 351
[#2692326] 11.01.18 16:30
Odgovori   +    13
Južna Koreja je zadnja v skupini držav, ki so se odločile, da se bodo tako ali drugače lotile nereguliranega trga kriptovalut. In Južna Koreja se ga je lotila precej odločno: vlada je napovedala pripravo zakona, ki bi prepovedal trgovanje s kriptovalutami, vzporedno so policija in davčni inšpektorji izvedli racije v lokalnih kriptomenjalnicah. Kdo se je že odločil za prepoved, kje trgovanje s kriptovalutami ovirajo posredno in kaj bo storila Evropska unija?
Aja? A ti prebereš rojterja in spišeš članek? Južna Koreja ni zadnja ampak je bila med prvimi, ki je že sprejela regulativo (reguliraš z zakonom, torej že ima zakonodajo na tem področju!) En solo špil ministra in cela panika...Pri naši vladi je to vsakdanja stvar, pa še nismo razpadli ;)

Tako Kitajska kot Koreja sta prepovedali ICO (država Nev York ga je uzakonila-da ne bo samo prepovedi)

Kitajska razmišlja o ukinitvi poceni elektrike za rudarje in je zahtevala od elektro podjetij podatke in preračune. Gre za ukinitev njihove tako imenovane industrijske cene za rudarjenje kriptičev, nikjer v njihovih cajtngih ni pisalo o prepovedi rudarjenja... Kaj pa razmišljajo, in koliko njih, pa ni na mestu "poslovnega časopisa Finance" ;) Da je na Kitajskem mogoče trgovanje z kriptovalutami, ja to je mogoče tudi na luni, če imaš dober radiolink ;) Na Kitajskem je prepovedano opravljanje menjalniškega posla kriptovalut, prepovedane so borze/menjalnice in so jih pozaprli, trgovanje pa prepovedali. Trgujejo preko VPN povezav, ki so jih tudi krepko omejili, jih pa ne morejo skenslat, ker jih uporabljajo banke, telekomi fix in mobile,...in seveda črni trg.

Indija??? Isto sranje že celo leto, torej nič novega!

Bančnike, delniške trejderje in upravljalce skladov odliv denarja v kripto trge zelo prizadane. Manj prometa, manjše provizije, manjši volumen trgovanja in manjša rast (ne zaradi rezultatov, ampak zaradi manj denarja-tudi top delnico ne moreš prodati, če ni kupca z denarjem). In kupci so trenutno v kripto trgih. In na to se je nanašal moj komentar v eni od prejšnjih tem, da bo sedaj kripto rastel. 15 se izplačujejo dividende 17 je po moje konec shortanja BTC zaradi stav. To je po mojem! Jaz nimam pojma...

In na tako izjavo, kot jo bom navedel spodaj, bi se jaz kot upravljalec delniškega sklada ali šef banke tudi posral v gate, če se slučajno uresniči, aktiviral bi vse Jurije tega sveta, da pišejo kako bo balon počil in kako bo kripto trg propadel...Teli stari prdci pač zgubljajo prilive in lagodno življenje kot so ga imeli do sedaj... in poizkušajo na vse kriplje preprečiti prelivanje denarja stran od njihovih kasic prasic...To, da želijo zaščititi vas, pa ne me jebat! A te je že bankir kdaj ščitil, al ti ga je mal oduzadi?
Kaj bo na koncu? Pojma nimam

The director of the Digital Currency Group predicts a bitcoin:
"When Wall Street bonuses hit bank accounts on January 15, I imagine we'll see a crypto buying spree of epic proportions!"

Strani: 1