Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2676140] 30.09.17 13:23
Odgovori   +    8
Če Cerar, ki je s popuščanjem Plenkoviću med poletjem odpravil šengenski nadzor na hrvaški meji, danes nepopustljivo vztraja pri zahtevi po odpravi nadzora na avstrijski meji naj na slovensko hrvaško mejo pokliče avstrijske, nemške, danske, belgijske...obmejne policaje, ki bodo na meji izvajali strogi šengenski sistem. Le v tem primeru bi obstajala možnost, da se odpravi mejna kontrola na avstrijski meji.Bodo pač kolone, samo s kolonami živi cela Evropa. Spomnimo se Bosanca, ki se je pred Cerarjevo odpravo šengna razburjal na slovensko – hrvaški meji....Slovenac, zašto moram toliko dugo čekati na ulaz u Slovenijo, se na Obrežju razburja Bosanec...Ma, čekaj malo, rekao si, da si prošli tjedan na granici na ulazu u Bosnu čekao nekoliko sata...Bolan, nije to isto, mi u Bosnu ne možemo puštati svako govno...
FIN-454644 sporočil: 10.889
[#2676171] 30.09.17 16:38 · odgovor na: (#2676166)
Odgovori   +    9
EU birokrati imajo svoj gnili pedigree. Mora bit. Pa konc. Ryanairovih 140 pilotov je slo k Norwegian Airlines. In Soltesi naj se organizirajo, sedejo v avion in pilotirajo. Ni druge. Zakon naj sprejmejo, pa bo vse reseno. Na papirju. Soltesi itak rabijo falkone. RaZgnat birokracijo in zaposliti normalne ljudi. V nasprotnem primeru je itak konc.
kzupanc sporočil: 10.517
[#2676304] 02.10.17 09:38 · odgovor na: (#2676166)
Odgovori   +    3
[Wulfe]
> Kot ocenjuje evroposlanec Igor Šoltes

res ni nikogar med slovenci ali evropejci, ki bi imel relevantno mnenje o teh (dveh) problematikah?!
En mutibarić manj v SLoveniji. Naj Šoltes kar ostane tam, kjer je. Ena redkih dobrih stvari na političnem parketu zadnjega desetletja je odhod Šoltesa v Evropo :)
FIN-454644 sporočil: 10.889
[#2676319] 02.10.17 10:26 · odgovor na: kzupanc (#2676304)
Odgovori   +    8
Vcasih so take Soltese posiljali v Beograd. In Juga je hvala bogu razpadla. Zdaj jih posiljamo v Bruselj in samo vprasanje casa je, kdaj bo EU razpadla. Za pilotiranje aviona moras biti pilot, za vodenje politke si pa lahko samo priviligiran idiot.
kzupanc sporočil: 10.517
[#2676388] 02.10.17 13:55 · odgovor na: (#2676347)
Odgovori   +    3
[Wulfe]
> [kzupanc]
> > [Wulfe]
> > > Kot ocenjuje evroposlanec Igor Šoltes
> >
> > res ni nikogar med slovenci ali evropejci, ki bi imel relevantno mnenje o teh (dveh) problematikah?!
>
> En mutibarić manj v SLoveniji. Naj Šoltes kar ostane tam, kjer je. Ena redkih dobrih stvari na političnem parketu zadnjega desetletja je odhod Šoltesa v Evropo :)

tebi je to v redu, da se pajdaši z die linke skrajneži in zastruplja EU s svojimi "idejami"?
S tega stališča mi ni vseeno. Pomislil sem na to, da se o njem v Sloveniji ne sliši skorja nič več, vsaj v primerjavi s časi, ko je bil predsednik računskega sodišča. In to mi deluje kot olajšanje.
anon-149637 sporočil: 3.223
[#2677578] 08.10.17 11:57 · odgovor na: kzupanc (#2676388)
Odgovori   +    1
[kzupanc]
> [Wulfe]
> > [kzupanc]
> > > [Wulfe]
> > > > Kot ocenjuje evroposlanec Igor Šoltes
> > >
> > > res ni nikogar med slovenci ali evropejci, ki bi imel relevantno mnenje o teh (dveh) problematikah?!
> >
> > En mutibarić manj v SLoveniji. Naj Šoltes kar ostane tam, kjer je. Ena redkih dobrih stvari na političnem parketu zadnjega desetletja je odhod Šoltesa v Evropo :)
>
> tebi je to v redu, da se pajdaši z die linke skrajneži in zastruplja EU s svojimi "idejami"?

S tega stališča mi ni vseeno. Pomislil sem na to, da se o njem v Sloveniji ne sliši skorja nič več, vsaj v primerjavi s časi, ko je bil predsednik računskega sodišča. In to mi deluje kot olajšanje.
Tudi,ko je bil predsednik računskega sodišča je bilo slišati bolj malo.In še takrat nič uporabnega.

Strani: 1