3 ure
Slovenski prevozniki lani bolj dejavni in tudi bolj učinkoviti
4 ure
Portugalska tovarna, kjer se vrstijo generacije delavcev
4 ure
Najbolj brani članki danes
5 ur
Nov energetski zakon: prepoved plina za nove stanovanjske stavbe z letom 2025, drva imamo radi 1
6 ur
V EKWB po očitkih iz ZDA potrdili likvidnostne težave. Ustanovitelj podrobneje pojasnjuje situacijo
6 ur
Delničarji Valamarja potrdili 0,22 evra dividende
6 ur
Nemška vlada malenkost izboljšala napoved gospodarske rasti
7 ur
V Severni Makedoniji volijo novega predsednika države
7 ur
Ljudi je premalo, vsi hočejo robote: Yaskawa v Kočevju v tovarno robotov vlaga 32 milijonov evrov
7 ur
Tako stroge bodo lahko omejitve pri Airbnb 3
8 ur
Zakaj Furs ne ponuja več podatkov o prevoženih kilometrih uvoženih vozil in kako lahko do njih pridete sami
8 ur
Kako aprilski evrski PMI vpliva na pričakovanja o obrestnih rezih ECB in kaj govori o nemški recesiji
8 ur
Kaj narediti s stavbo na Litijski? In kaj s TR2? Rešitve so na dlani! 3
8 ur
Hudo dobra živila iz presežkov sadja in zelenjave
8 ur
Izberite pravega borznega posrednika (Oglas)
9 ur
Mesec: Pokojninska reforma bo sprejeta prihodnje leto 5
10 ur
Delo: Nama v roke nemškega sklada
10 ur
Evropski parlament sprejel direktivo o trajnostnih dobavnih verigah 5
11 ur
Stroški energetske krize: koliko stane regulacija cen električne energije, kateri dobavitelji so pobrali največ 1
11 ur
Bo Aleksandra Čeferina po koncu mandata v UEFA zaposlil Sandor Csanyi iz madžarskega OTP? 1

Strani: 1

anon-191393 sporočil: 1.021
[#2671523] 07.09.17 07:37
Odgovori   +    8
Sem poklikal in Fiat panda je za 1000 eur dražji, kot pri prodajalcu.

Prihranek???
pobalin sporočil: 14.456
[#2671644] 07.09.17 13:10
Odgovori   +    4
Portal deluje le dva meseca, v oglaševanje nismo vložili nič, pa dnevno v povprečju zberemo že okoli 30 povpraševanj za nove avtomobile, pravi Filej in verjame v velik potencial portala.
In zato, ker verjame, ima domeno zakupljeno samo za eno leto, da poteče čez 181 dni, podatki o nosilcu domene so pa strašno zaupanje vzbujajoči, samo e-mail naslov marko@rafis-group.com. Veri profešnl indid! Predvsem pa sem ziher, da so tisti trije presrečni kupci Dejan, Katja in Marjan vsi enako pristni kot so bili pristni izpovedani volivci Mira Cerarja na spletni strani SMC. Po čim ta kompanija avtomobilskim trgovcem prodaja svoje topšit lide s tega topšit portala? Ali Filej e-mail naslove in druge osebne podatke s teh portalov prodaja naprej? Komu in po koliko?
Marko Filej, ki ga poznamo iz nekaterih drugih uspešnih start-upov, denimo aplikacijo Trainers4me, bookinga za športne trenerje po svetu.
No, to bi bilo treba malo podkrepiti s kakšnimi podatki o obiskanosti te aplikacije, prihodkih, dobičku itn., kot Finance obravnavajo veliko bolj oprijemljive domače firme. Ampak za kategorije "spoznajte Slovenca, ki je ustanovil svetovno spletno platformo in zavrnil Richarda Bransona" imate očitno čisto drugačna merila.
MaliPolde sporočil: 8
[#2671898] 08.09.17 11:22
Odgovori   +    2
Osnovna ideja je ok. Če dobro dela v tujini, bo sčasoma - tako kot vse ostalo - tudi pri nas. Problem je, da portal delajo ljudje s podatki, ki so jih kupili od provider-ja in jih ne znajo predstaviti in oplementiti. Pač niso iz avto branže. Dokaz več, da je za online biznis poleg programiranja treba poznat tudi specifike posla.

Vprašanje avtorjem portala: zakaj moram izbrati znamko in model? Zakaj ne bi določil napr cenovnega območja in vrsto karoserije? Ali pa napr. znesek, ki sem ga mesečno pripravljen plačati za lizing, karoserijo in seznam petih znamk ki me zanimajo?

Strani: 1