Strani: 1

najobj sporočil: 31.909
[#2587908] 21.03.16 15:25
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: najobj 21.03.2016 15:30
... OK, na izpitni vožnji sicer nisem parkiral Mercedes Benz razreda E, ker ga pač nisem uporabljal pri učenju vožnje, če pa bi se na njem učil, pa bi ga za uspešno opravljen izpit definitivno moral vzvratno bočno parkirat in to brez popravljanja, kot je to naredil šalabajzerski pametni telefon ... aja, in če bi na izpitu probal avto - z opozarjanjem se hvalite - zapeljati s (ne iz) parkirišča na cesto, ne da bi pogledal, če se mi približujejo drugi avtomobili, bi sploh pogrnil na celi črti, ker bi mi inštruktor na svojih komandah avto zabremzal oziroma me zaradi takšne katastrofalne gluposti inštruktor na izpit niti ne bi pustil ...

P.S.: najbolj hecno je, da se Financarji zgražate nad pomanjkljivim znanjem na vseh področjih, istočasno pa pomanjkljivo znanje ali celo neznanje propagirate, če se le da ...
sopranos sporočil: 11.404
[#2587911] 21.03.16 15:42
Odgovori   +    3
Raje napišite o tem, kako se da vse te avtomobile z daljinskim upravljanjem enostavno ukrasti. Recimo ko ste na kavi, ali pa spite doma v postelji. So to zadevo stestirali na nemškem AMZS-ju.
blink sporočil: 3.523
[#2587937] 21.03.16 17:13
Odgovori   +    0
Thanks, but no thanks.
anon-304487 sporočil: 967
[#2587938] 21.03.16 17:14
Odgovori   +    7
čas vnosa: 21.03.16 14:53
Pa dobro, pa kakšna debilnost je sedaj tp?!

A če mi na lep sončen dan nekdo reče. "čuj; Lujzek, a se ne bi odpeljal malo na Bled, ko je tak lep sonček?",

jaz pa bi se stegnil s kavča, pograbil svoj najnovejši Ajfon 9, odtipkal v guglu Bled, in avto bi se odpeljal malo na Bled.

Pa a je človeštvo res že čisto noro?!?!

Avte bomo parkirali s telefonom?!?!

Pri čemer je ADAC ravno te dni ugotovil, da je vlom in nadzor najnovejših avtomobilov, ki se hvalisajo z pametnimi ključi, otročje lahko?!

Orwell na kvadrat!!!
JaniL sporočil: 166
[#2587985] 22.03.16 06:55
Odgovori   +    0
Madonca, grem iz financ na avto.finance, preberem prvi članek o pač neki napredni tehnologiji, komentarji pa taki, kot bi bil na forumu 24 kur ali celo slovenske nov(pras)ice. Fovšarija, pretiravanje, nerganje, skrite frustracije, da ne rečem še kaj drugega ... Svašta.
Avtomobilski proizvajalci razvijajo novo tehnologijo v skladu s tehniko, trendi in seveda najprej zaradi potreb in želja kupcev. Veliko tehnologije je naprej razvite v za tovoranjake ali celo letalstvo. Širša uporaba pa zadevo počasi dela cenejšo. Ne vem, ampak meni parkiranje ni užitek in mi je odlično, da imam lahko pomagalo. "Lahko" pomeni, ne bosta verjeli, da ga mogoče uporabim, mogoče ne. Če bo takole zamudno in takole pregledno, kot je na tem posnetku, verjetno res ne bom na tak način parkiral. Mogoče z "navadno" avtomatiko. Ampak v drugačnih okoliščinah bom pa mogoče zadevao uporabil. Če ne, pa pač ne. Še vedno dobro, da je, ker je tudi tak napredek korak naprej v razvoju človeštva. Če ima kdo nostalgijo pa starih fičkotih naj jo pač ima, ampak menda zato ni tako zahojen, da bo pljuval po taki tehnologiji.
Svašta, res.
anon-58746 sporočil: 3.738
[#2588180] 22.03.16 15:09
Odgovori   +    1
trend gre v smer vedno večje nesposobnosti voznikov, in zanašanje na elektroniko...če ne znaš voziti pojdi na bus, ne pa da vedno več ljudi namesto na cesto gleda v ekrane displaje....prvinski užitek v vožnji izginja, in prav vesel bi bil če bi lahko dobil avto višjega razreda brez ene tone elektronske navlake...upam da bo kdo tako pameten in omogočil to opcijo.

Strani: 1