Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2587816] 21.03.16 04:11
Odgovori   +    8
Nad Cimosom je oblak kuštrinovega smejalnega plina, vsi so anestezirani in v bistvu rešitve ni, prepozno je. Delalo se je po kavbojsko je preozka ugotovitev, kajti po kavbojsko se dela tudi danes. Leta 2013, 2014 v sanacijskih postopkih v Cimosu niso mogle med seboj doseči dogovora institucije, ki imajo istega lastnika – državo...Državne institucije bi morale sodelovati tako, da bi prišli do najboljše možne rešitve.....v posameznih primerih so za pogajalsko mizo sedeli trije partnerji z istim lastnikom, to je državo, a vsak s svojimi interesi. To je noro, saj bi morali sodelovati...Sicer, tedanja državna šefica Bratuškova je ponavljala kot papiga, da potrebuje čas, čas potrebuje, čas...nikoli ni razumela, da je čas denar in danes Cimos nima niti časa niti denarja.
slotrade sporočil: 359
[#2587839] 21.03.16 08:38
Odgovori   +    6
...če je 10% trditev tistega šefa varovanja v Srbiji res/pisali ste pred časom/,bi že zdavnaj morala cela prejšnja Uprava biti v preiskovalnem zaporu z obtožnico/da se prepreči brisanje sledi kaznivih dejanj!/
-Ali je kdo ugotavljal,zakaj ima firma,ki ima 100% zasedene kapacitete z naročili že nekaj let izgubo??....ne me "basat" da kupci/renomirani proizvajalci avtomobilov/ne plačujejo?
-torej negdo z interesom/management/ prodaja pod lastno ceno
-tukaj nekaj hudo smrdi in ne vem zakaj se tega ne loti policija/tožilstvo
anon-243516 sporočil: 3.391
[#2587855] 21.03.16 09:34
Odgovori   +    6
Še čudno, da so Finance povzele to Hrvaško aboto. In kaj delajo Hrvatje? To, kar najbolje znajo. Mi pa jim še damo 3,5 mio za Milanovića-brata nekdanjega premierja. Oni nam blokirajo vse, ne spustijo Srbov na pogajanja, mi pa...kakšen fantastičen dan. Japajade, potem pa svizec zavije čokolado. Napišite, da toliko norih potez, kot jih delajo levaki pri nas, ni delal še nihče nikjer v Vsemirju obstoja človeštva. FUJ!!

Strani: 1