42 min
Rusi Sloveniji napovedujejo kibernetsko vojno. Kako zaščititi vaše podjetje
1 ura
Nočete kupiti bitcoina? Morda vas prepričajo kriptodelnice
2 uri
Gradnja hitre ceste od priključka Velenje jug do priključka Slovenj Gradec jug na 3. razvojni osi sever (Oglas)
2 uri
Hitra rast števila kibernetskih napadov na mobilne telefone – kako jih zaščititi
2 uri
Ste izpeljali odličen B2B e-commerce projekt? Prav vas iščemo!
3 ure
Subvencije za energente: podjetja bi lahko še dolgo čakala na polno izplačilo
3 ure
Quercus: S popolnim vinom za žar lahko v nagradni igri osvojite – žar! (Oglas)
3 ure
Vino tedna: Gevrey-chambertin 1er cru 2019, Joseph Drouhin
3 ure
Vinska klet Metlika ima novo blagovno znamko Jurius
5 ur
(Intervju) Saška Rihtaršič, Danfoss: Vsa Evropa bi se lahko ogrevala z odpadno toploto iz industrije 2
8 ur
Škrabec, Petrič in Južna spet slavijo 1
8 ur
Chris Barton, britanski komisar za trgovino: Uporabite nas. Smo odlična odskočna deska do največjih trgov
14 ur
BMW v najdaljšem slovenskem predoru razkril kupejevskega X2 in največjega minija
15 ur
Električni avtobusi, vodikova centrala in polnilnice v Kranju 5
15 ur
Najbolj brani članki danes
16 ur
Kibernetska varnost postaja glavno poslovno tveganje. Zakaj? (PRO)
16 ur
Tako Gruntek raste z dostavo zelenjave od njive do mize
17 ur
JEK 2: jedrska resolucija v državni zbor po hitrem postopku 4
18 ur
Nepremičninska strokovnjaka o dogajanju v Evropi in Sloveniji
18 ur
Kia EV9 je svetovni avto leta 2024, med zmagovalci še BMW 5, volvo EX30, ioniq 5 N in toyota prius 5

Strani: 1

Froc sporočil: 1.999
[#2587027] 15.03.16 13:12
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: Froc 15.03.2016 13:17
"Po tem, ko je finančni minister Dušan Mramor izgubil zaupanje v DUTB, kar je pomenilo spremembe v vrhu slabe banke."
Kar je sledilo je tako, kot bi ujete lisice za kazen zaprl v kurnik, kjer so klale. Hudo dvomim sedaj v tega kmeta. Ustanovimo slabo banko, da bi rešili kar je ostalo pred povzročitelji, potem pa te zaposlimo, ali jim damo drugo obliko povezave nanjo, nazaj v slabo banko. Pa razumi kdor more. Vsaj jasno je, koga je treba sedaj najprej umakniti.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2587037] 15.03.16 13:32
Odgovori   +    19
Kdo laže? Eni in drugi, vse kar je okrog Dutb je zavito v laž. Kaj naj naredi Mramor? Nič, saj si je sam izplačeval dodatek za pripravljenost za delo? Kaj naj naredi nepovezani poslanski poznavalec mafije Dobovšek? Nič, saj je sam del tega. Kaj naj naredi Cerar? Nič...Po volitvah nas lahko reši le Kralj Matjaž.
Veselo2012 sporočil: 474
[#2587047] 15.03.16 14:22
Odgovori   +    12
Lažejo vsi, krade kdor le more. Edino zdravilo je davkoplačevalska nepokorščina. Vsi nehat plačevat davke.... samo 2 meseca. Pa da vidimo od kje bodo potem jemal in na čigav račun ga bodo sral. To je edini lek, ki bo pomagal.
anon-332559 sporočil: 41
[#2587050] 15.03.16 14:25
Odgovori   +    15
čas vnosa: 15.03.16 14:04
Simona da se vam sploh še da kopat v to Greznico, ko pa je jasno da od kar so zribali Manssona vse pelje v smer da se ključne pozicije pokrije s ključnimi kadri ki bodo kot ključarji skrbeli da se največje svinjarije ne bodo nikoli pokazale v javnosti. Glede na intenzivnost spajanja Probanke z DUTB (proti čemer je bil Mansson)in pokrivanje glavnih pozicij na DUTB s kadrom iz Probanke je tudi slepcu jasno da ima Probanka še veliko okostnjakov v omari za katere nihče noče da padejo ven.
In v luči tega, se tem preverjenim kadrom ki poslušno opravljajo svoje naloge ... kot recimo Miha Štepec dopušča da polg redne službe služijo še s "tovarišijskimi" provizijami.
Predlog za kakšen prihodnji članek... koliko zaposlenih na DUTB je tja prišlo po vezah? Lahko samo namignem da Je Manca Dragonja samo kaplja v morju.
anon-246382 sporočil: 41
[#2587052] 15.03.16 14:27
Odgovori   +    6
novinarji spustite se v pogodbe Admetana s Cimosom pa Vam bo vse jasno o kakšnih številkah se gre.
anon-106712 sporočil: 3.698
[#2587059] 15.03.16 14:56
Odgovori   +    9
Meni sicer še sedaj ni jasno, zakaj sploh obstaja DUTB. No, kolikor berem, je na fin način ustanovljeno nekaj, preko česar se da fino polnit žepe. Nekaj je bilo že napisano za časa polnjenja Švedov, nekaj je napisano tukaj, nekaj je napisal TadejK, pa še bo napisano. Mansonn je lepo povedal, koliko časa se bodo polnili žepi, vsaj 14 let. Jebenti, samo v moj žep se nič ne ujame. Aja, sedaj samo še čakam Mramorja, da mi bo spet začel lapati o tem, kako denarja ni, da sem v preteklosti predobro živel in če si nisem uspel izplačat kakega dodatka, sem si sam kriv.
anon-318613 sporočil: 664
[#2587060] 15.03.16 14:58
Odgovori   +    0
Mah, jeah, off, and jizzz out of holes :)

Scenario 4...

Mke as many plans and scenarios as possible
Use antrax as a boost
Scrub the greens and helicopter them to friends
F..k them all, they don't cooperate and understand

SHOW MUST GO ON!
en.wikipedia.org/wik...ueen_song)
www.youtube.com/watc...99KH0TR-J4
1357 sporočil: 7.095
[#2587064] 15.03.16 15:14
Odgovori   +    1
Avtorica tega teksta je pokazala da je bila v času svojega šolanja v srednji šoli zelo marljiva slušateljica predmeta Samoupravljanje s temelji marksizma, drugače si ne znam razlagati zagovarjanja zgodbe da so v Alpini za vse svi drugi krivi. Tudi sam sem bil skeptičen do Admetam-a vendar se je na koncu iskazalo da ne predlagajo kot rešitev nič drugega kot samo optimizacijo poslovnih porcesov znotraj Alpine kot glavno rešitev ( vse ključne funkcije ostanejo v Žireh, proizvaja se pa tam kjer je srednjeročno trenutno najcenejša delovna sila ker je čevljarstvo delovno intenzivna panoga in zaradi tega predstavlja velik strošek in posledično ima ogromen upliv na dobičkonosnost podjetja kot celote). Vse to današnje pisanje je pa milo rečeno zameglevanje dejstev da so podjetja ustanovlejna predvsem zato da promarno nosijo profit, vse ostale funkcije so sekundarnega ali še nižjega pomena. Če pa zaposleni v proizvodnji v Žireh in lokalna politika želijo da ostanjo proizvodnja delovna mesta v Žireh naj pa enostavno zberejo denar in odkupijo od DUTB podjetje in kasneje sami upravljajo z njim ko bodo tudi dejanski lastniki. Morda bi jim celo uspelo tako kot je Domelu v Železnikih, samo za kaj takega je treba imeti podjetniška "jajca", ki jih zgleda v Žireh ni bi pa v Žireh z veliki veseljem s tujim "falusem" mlatili po koprivah ( upravljali s premoženjem( podjetjem v težavah), ki sploh ni njihovo).
smrk sporočil: 196
[#2587067] 15.03.16 15:16
Odgovori   +    6
Saj Vraničarjeva s MF in tale Vraničarjeva iz Alpine sta tudi v žlahti, mar ne? Kakor omenja komendadore zgoraj je še Dragonja prislonil lonček.. tole je res Fritzl komedija ala balkan.
anon-316054 sporočil: 125
[#2587069] 15.03.16 15:19 · odgovor na: anon-317028 (#2587037)
Odgovori   +    2
[FIN-311684]
Kdo laže? Eni in drugi, vse kar je okrog Dutb je zavito v laž. Kaj naj naredi Mramor? Nič, saj si je sam izplačeval dodatek za pripravljenost za delo? Kaj naj naredi nepovezani poslanski poznavalec mafije Dobovšek? Nič, saj je sam del tega. Kaj naj naredi Cerar? Nič...Po volitvah nas lahko reši le Kralj Matjaž.
Delno se strinjam, le zadnji stavek mi ni všeč.
Večina zgodovinarjev kralja Matjaža enači z Matijo Korvinom - ta je bil Madžar.
Jaz bi raje Marijo Terezijo.
anon-318613 sporočil: 664
[#2587077] 15.03.16 15:39 · odgovor na: smrk (#2587067)
Odgovori   +    2
[smrk]
Saj Vraničarjeva s MF in tale Vraničarjeva iz Alpine sta tudi v žlahti, mar ne? Kakor omenja komendadore zgoraj je še Dragonja prislonil lonček.. tole je res Fritzl komedija ala balkan.
Incest, ueber alles! Vse face s fotke na pranger, ob spoštovanju spolnih kvot, pa na pranger še antraksove bejbike, pa morebiti še kakšno sodnico, ki se sicer nerada slika, zraven (da jih bo slabo 1/3 :)
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2587086] 15.03.16 15:59 · odgovor na: anon-316054 (#2587069)
Odgovori   +    3
[margoo]
> [FIN-311684]
> Kdo laže? Eni in drugi, vse kar je okrog Dutb je zavito v laž. Kaj naj naredi Mramor? Nič, saj si je sam izplačeval dodatek za pripravljenost za delo? Kaj naj naredi nepovezani poslanski poznavalec mafije Dobovšek? Nič, saj je sam del tega. Kaj naj naredi Cerar? Nič...Po volitvah nas lahko reši le Kralj Matjaž.

Delno se strinjam, le zadnji stavek mi ni všeč.
Večina zgodovinarjev kralja Matjaža enači z Matijo Korvinom - ta je bil Madžar.
Jaz bi raje Marijo Terezijo.
Mogoče je Janša ta Kralj Matjaž?
anon-117477 sporočil: 1.475
[#2587455] 17.03.16 15:03
Odgovori   +    0
1. Zakaj je pogodba med Alpino in Admetamom spet vezana na EBITDA namesto na EXIT - torej ceno in uspeh ob prodaji, ne pa da podjetij potem sploh ne moremo prodati?
Jaz sem kar zadovoljen, da nagrada ni vezana na *znižanje* EBITDA in "borzne" (kajti Lj borza je kvečjemu "borza") cene delnice, kot npr. pri Mercatorju ali Telekomu.
anon-117477 sporočil: 1.475
[#2587456] 17.03.16 15:06 · odgovor na: anon-317028 (#2587086)
Odgovori   +    0
[FIN-311684]
> [margoo]
> > [FIN-311684]
> > Kdo laže? Eni in drugi, vse kar je okrog Dutb je zavito v laž. Kaj naj naredi Mramor? Nič, saj si je sam izplačeval dodatek za pripravljenost za delo? Kaj naj naredi nepovezani poslanski poznavalec mafije Dobovšek? Nič, saj je sam del tega. Kaj naj naredi Cerar? Nič...Po volitvah nas lahko reši le Kralj Matjaž.
>
> Delno se strinjam, le zadnji stavek mi ni všeč.
> Večina zgodovinarjev kralja Matjaža enači z Matijo Korvinom - ta je bil Madžar.
> Jaz bi raje Marijo Terezijo.

Mogoče je Janša ta Kralj Matjaž?
Matjaž Janša pa že ni kralj.
bc123a sporočil: 48.253
[#2587460] 17.03.16 15:25 · odgovor na: anon-332559 (#2587050)
Odgovori   +    0
[tecumseh1975]
Simona da se vam sploh še da kopat v to Greznico, ko pa je jasno da od kar so zribali Manssona vse pelje v smer
Iz katerega casa izvirajo te svinjarije? Pred ali po menjavi?

Strani: 1