Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Zakaj potrebujete jutrišnje Finance

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2527233] 14.06.15 19:28
Odgovori   +    1
V času mojega rojstva je v Ameriki bil Eisenhower, o njem sta govorila moja dedka, »beli« dedek in «rdeči« dedek. Leta 1945 je rdeči dedek rešil belega dedka, ki je leta 1945 bil star 50 let.. Kako sta ga tadva skupaj žingala in pila, belo ali rdeče, le naj teče. Okrog leta 1990 sta umrla oba dedka. Dedkov ni in kako naj se jaz spravim??? S kom? Rdečim ali belim?
anon-216634 sporočil: 2.252
[#2527242] 14.06.15 20:32
Odgovori   +    4
...........Nadaljujemo pa še z eno zgodbo iz omare »saj ni res, pa je«. Telekom bo očitno še naprej ostal »naš«.
-----
---------

seveda bo ostal "naš"oz. bankomat za "naše". po informacijah na internetu, iz njega letno "ponikne" 20 mio € !
ta tabu tema bi bila dobra iztočnica tudi za članek v financah...
svetovalne pogodbe.....pa take fore.....(za "nacionalni interes")
zakaj ?????
zaradi takih :

www.zurnal24.si/jane...nek-251747
anon-153577 sporočil: 273
[#2527266] 14.06.15 22:08
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-153577 14.06.2015 22:20
Mega bombastično, senzacionalno! A naklada še kar pada?

P.S. Pravkar sem pogledal preglednico revidiranih prodanih naklad, smo že pri borih 8000 prodanih izvodih. Očitno tudi neokusno kričaške naslovnice in vreščavi naslovi ne pomagajo več. Je pa ironija, da bo prosti trg pometel s svojimi največjimi zagovorniki.
0329Softb sporočil: 3.757
[#2527267] 14.06.15 22:12 · odgovor na: anon-317028 (#2527233)
Odgovori   +    2
[FIN-311684]
V času mojega rojstva je v Ameriki bil Eisenhower, o njem sta govorila moja dedka, »beli« dedek in «rdeči« dedek. Leta 1945 je rdeči dedek rešil belega dedka, ki je leta 1945 bil star 50 let.. Kako sta ga tadva skupaj žingala in pila, belo ali rdeče, le naj teče. Okrog leta 1990 sta umrla oba dedka. Dedkov ni in kako naj se jaz spravim??? S kom? Rdečim ali belim?
Tudi ti si danes zmiksal preveč rdečega in belega z vročino.

Sprava je pomembna za žive, da se končno izve resnica, da se izve kdo so bili partizani, da se tistim, ki so se borili proti okupatorju še 1x izreče spoštovanje in da se obtoži vse zločince ozne, knoja in partije. Potrebno bi bilo razčistiti kaj se je zgodilo s slovensko partizansko vojsko (enostavno so jo ukinili), razložiti popolno srbijanizacijo slovenske partizanske vojske in za konec, razčistiti kaj so naredili z domobranci pri čemer ni moč negirati dejstva, da se je del domobranskega vodstva spajdašil z Nemci, a večina domobrancev je verjela do konca, da se bori za slovenski narod.
Danes lahko mirno rečemo kdo se je vseskozi boril proti slovenskemu narodu. Komunisti.

2WW v Sloveniji je izjemno žalostna zgodba. Domobranci so izbirali med fašinacizmom in sovjetsko jugoslovanskim komunizmom, tretje opcije ni bilo. Če bi se podobna situacija odvijala danes se vprašaj, na čigavo stran bi se postavil? Ker še vedno ogromno stvari ne vemo, ker nam še vedno vse skrivajo, nas lažejo in ne dovolijo, da iz preko 600 odkritih morišč kot skupnost ne pokopljemo kosti tistih, ki so jih potokli v imenu ljudstva se bojim, da smo to isto svinjarijo še kako sposobni ponoviti, kar so na nek način dokazali naši ex bratje v Bosni in na Hrvaškem. Zato je potrebna sprava, da nam kaj takšnega več ne pride na misel.

Strani: 1