Strani: 1

najobj sporočil: 31.870
[#2426412] 10.07.14 14:27 · odgovor na: (#2426378)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: najobj 10.07.2014 14:28
[NavadniNimda]
> Poleg Slovenije je uradni opomin na področju t.i. enotnega evropskega neba doletel Avstrijo, Bolgarijo, Hrvaško, Ciper, Češko, Grčijo, Madžarsko, Irsko, Italijo, Litvo, Malto, Poljsko, Portugalsko, Romunijo, Slovaško, Španijo in Združeno kraljestvo.
Končno! Te đamahirije bi samo zajedale & črpale. Ko pa morajo same kaj narediti (kar so se zavezale), pa vidimo eno samo vdinjanje Nacizmu. Ni čudno, da se Ruskim agresorjem tako široko smeji.
... čuj, NavadniNimda ... evo, ker vidim, da si ti stručko na področju t.i. enotnega evropskega neba, mi boš ziher znal razložit, kaj pomeni toti stavek "Funkcionalni bloki zračnega prometa (Functional Airspace Blocks - FAB) so ključni za učinkovitejše in cenejše letalstvo v Evropi, ki manj onesnažuje okolje." , ki je - nisem ziher, ker ga ne razumem - verjetno osnova za opomin skoraj celi Evropski uniji in tvoje navdušenje nad Evropsko komisijo ...

P.S.: če ti tudi nič ne razumeš, reči totima dvema majstroma, ki sta te za tvoje navdušenje splusarila, naj mi razložita, kaj to pomeni, ker tota dva majstra pa ziher vse razumeta ...
najobj sporočil: 31.870
[#2426465] 10.07.14 15:04 · odgovor na: (#2426433)
Odgovori   +    3
[NavadniNimda]
Kako ne razumeš? Letala bodo letela bolj direktno od točke A do točke B, ne pa kot se bodo tamle neki Naciji zmišljevali. Dej mau se k pameti spravi že enkrat. :D
... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, tota tvoja točka A pomeni "Funkcionalni bloki zračnega prometa (Functional Airspace Blocks - FAB) so ključni", medtem ko tvoja točka B pomeni "za učinkovitejše in cenejše letalstvo v Evropi, ki manj onesnažuje okolje." ...

P.S.: ne mi zamerit, ker se nisem mogel mau k pameti spravit že enkrat in totega čudnega stavka nisem znal presekat točno na pol ... jebiga, po mojem ga še Krjavelj ne bi mogel, pa je on še hudiča presekal ...
najobj sporočil: 31.870
[#2426491] 10.07.14 15:27 · odgovor na: (#2426485)
Odgovori   +    1
[NavadniNimda]
> [najobj]
> > [NavadniNimda]
> > Kako ne razumeš? Letala bodo letela bolj direktno od točke A do točke B, ne pa kot se bodo tamle neki Naciji zmišljevali. Dej mau se k pameti spravi že enkrat. :D
> ... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem

Lej, tkole ti bom povedal: če bi takrat uni JNA zločinski oklepniki vozili po cestah, ne pa po pločnikih in vrtovih, bi mogoče ne povozili do smrti Simčika.
... eh, zakaj nisi takoj tako povedal, pa bi jaz že prej razumel, kaj pomeni stavek "Funkcionalni bloki zračnega prometa (Functional Airspace Blocks - FAB) so ključni za učinkovitejše in cenejše letalstvo v Evropi, ki manj onesnažuje okolje." , ki je osnova za opomin skoraj celi Evropski uniji in tvoje navdušenje nad Evropsko komisijo ...
najobj sporočil: 31.870
[#2426505] 10.07.14 15:42 · odgovor na: (#2426497)
Odgovori   +    2
[alek14]
> [najobj]
> > [NavadniNimda]
> > > [najobj]
> > > > [NavadniNimda]
> > > > Kako ne razumeš? Letala bodo letela bolj direktno od točke A do točke B, ne pa kot se bodo tamle neki Naciji zmišljevali. Dej mau se k pameti spravi že enkrat. :D
>
> > > ... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem
> >
> > Lej, tkole ti bom povedal: če bi takrat uni JNA zločinski oklepniki vozili po cestah, ne pa po pločnikih in vrtovih, bi mogoče ne povozili do smrti Simčika.
> ... eh, zakaj nisi takoj tako povedal, pa bi jaz že prej razumel, kaj pomeni stavek "Funkcionalni bloki zračnega prometa (Functional Airspace Blocks - FAB) so ključni za učinkovitejše in cenejše letalstvo v Evropi, ki manj onesnažuje okolje." , ki je osnova za opomin skoraj celi Evropski uniji in tvoje navdušenje nad Evropsko komisijo ...
Oba imata prav in oba se motita. Namen je deregulacija (€) preletov s strani mikro držav na večje intraevropske centre. Več dnarja za velike, manj za majhne, za plebs pa 1% cenejše vozovnice. :)

Kako se ti zdi ta povzetek? :D
... čuj, jaz čisto nič ne razumem, razen da razumem, da se NavadniNimda nikoli ne moti ...
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2426570] 10.07.14 16:43 · odgovor na: (#2426485)
Odgovori   +    1
[NavadniNimda]
> [najobj]
> > [NavadniNimda]
> > Kako ne razumeš? Letala bodo letela bolj direktno od točke A do točke B, ne pa kot se bodo tamle neki Naciji zmišljevali. Dej mau se k pameti spravi že enkrat. :D
>
> ... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem

Lej, tkole ti bom povedal: če bi takrat uni JNA zločinski oklepniki vozili po cestah, ne pa po pločnikih in vrtovih, bi mogoče ne povozili do smrti Simčika.
eh jbg Nimdiću, že spet si zasral celo meta-foro, če bi tisti oklepnik letel po luftu, bi Simčik tudi padel z njega in bi padec z višine težko preživel, razen če bi padel na glavo ...

čuj, ampak zdaj je zadnji cajt, da spizdiš v ilegalo, po svobodni Evropi že zapirajo ameriške agente, Dravlje bodo tudi vsak cajt na vrsti ... www.zerohedge.com/ne...y-one-week
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2426642] 10.07.14 18:39 · odgovor na: (#2426623)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-238577 10.07.2014 18:40
[NavadniNimda]
> [fibonaci]
> > [NavadniNimda]
> > > [najobj]
> > > > [NavadniNimda]
> > > > Kako ne razumeš? Letala bodo letela bolj direktno od točke A do točke B, ne pa kot se bodo tamle neki Naciji zmišljevali. Dej mau se k pameti spravi že enkrat. :D
> > >
> > > ... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem
> >
> > Lej, tkole ti bom povedal: če bi takrat uni JNA zločinski oklepniki vozili po cestah, ne pa po pločnikih in vrtovih, bi mogoče ne povozili do smrti Simčika.
>
> eh jbg Nimdiću, že spet si zasral celo meta-foro, če bi tisti oklepnik letel po luftu, bi Simčik tudi padel z njega in bi padec z višine težko preživel, razen če bi padel na glavo ...
>
> čuj, ampak zdaj je zadnji cajt, da spizdiš v ilegalo, po svobodni Evropi že zapirajo ameriške agente, Dravlje bodo tudi vsak cajt na vrsti ... www.zerohedge.com/ne...y-one-week

Heh, ti pa un Ruski agentek pozabljata, da je bil ta prvi špijun spleten tudi z FSB. Za ta drugega pa bomo to še videli.

PS. Očitno je treba kdaj brati tudi druge vire, ne le tiste Kremeljskih plačancev. ;)
Pusti Kremelj, oni ti ne morejo pomagat, ameriške špijune že lovijo kot zajce, po mojem boš kje v bosanskih hribih bolj na varnem kot u Draulah, saj veš da naši Švabom ne upajo rečt ne ...

jbg, ti si tudi premlad, da bi gnil na robiji :)
www.reuters.com/arti...GU20140710

Strani: 1