Strani: 1

anon-58010 sporočil: 1.849
[#2039269] 08.03.13 09:13
Odgovori   +    15
zavarovalnice je treba zapret in kjučavnice gor dat to so eni navadni roparji !
anon-11907 sporočil: 4.590
[#2039480] 08.03.13 10:57
Odgovori   +    12
Uf, še dobro, da kot kadilec nimam življenjskega zavarovanja in ga niti v bodoče ne nameravam imeti :)

ps.: kako pa je s premijami tistih, ki jedo dunajce in pomfrit ter pijejo kokakolo?
purinoli sporočil: 8.690
[#2041266] 09.03.13 19:20
Odgovori   +    14
Butalci. Kadilci so najboljše stranke zavarovalnic. Nizozemska raziskava kaže zelo preporste fakte :

1. Če zbolijo za kadilskim rakom, je to okoli 45-60 leta
2. V tem primeru živijo še kaki dve leti
3. Zdravljenje je nekajkrat cenejše od zdravljenja "zdravoživečih", ki se na cevkah matrajo vsaj 25 let

Rezime : Vplačujejo večino delovnega obdobja, penzije praktično ne doživijo, zdravljenje je v primerjavi z "zdravoživečimi" nekajkrat krajše in s tem cenejše. Obstajajo kadilci, ki kadijo do 100+ leta starosti. Obstaja pa VEČINA rakavih bolnikov, ki nikoli ni kadila, niti pasivno.

Vse je samo genska loterija. Jaz sem rojen v prvi polovici prejšnjega stoletja, kadim od 1964, na bolniški sem bil nazadnje pred desetletji (nesreča v Labu), v penzijo nočem, čeprav bi lahko, delam 12-13 h + sobote. Če mi bo kak Triglav pezde nabil kako premijo, ga bom z metlo nagnal iz firme ali stanovanja in se izpisal iz zavarovanja. Če bo obvezno, pa iz Dementiostana.

Živel tobak in svoboda !

P.S. Pa refošk, seveda he he
anon-128631 sporočil: 2.624
[#2047390] 14.03.13 14:27
Odgovori   +    0
Tukaj bo potrebno zaostriti tudi plačila odškodnin, k iso jih povzročili zdravniki z malomarnim delom.

Odškodnine bodo morali plačevati tudi zdravstveni domovi, k iso goljufali z zdravljenjem ljudi in so posledično povzročili okvare zdravja na ljudeh. Pozapreti te barabine in jim pobrati vso premoženje.

TA članek samo dokazuje v katero smer so lopovi pripravljeni iti samo, da bi prikrili nepravilnosti in kriminal. KAkšen odnos ima zdravstvo do pacientov si lahko vsak prebere na forumih, kjer se pišejo izkušnje z lopovščino.

ZAto tašnim pavšalnim rešitvam ne dam pozitivne ocene, ker ne bodo rešile nič.

Strani: 1