Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: članek Stanovanja v treh letih dražja za 50 %

Strani: 1

anon-6949 sporočil: 1
[#143572] 17.10.07 14:31
Odgovori   +    0
Z dolžnim spoštovanjem, za ta člančič (719 znakov brez presledkov) se mi zdi cena 1 žeton malo preveč zasoljena.
Gustl sporočil: 13.625
[#143598] 17.10.07 15:47
Odgovori   +    0
Nakup članka z žetonom (tako pri Financah, kot pri Mojih financah in Managerju) je le možnost, ki jo imajo tisti, ki niso naročeni, da preberejo članek. Če želijo.

Sicer imajo to možnost le naročniki na posamezno edicijo. torej ne gre tako, da mi objavimo članek, ga zapremo in prodajamo. Mi objavimo edicijo v tisku, vsebino prenesemo tudi na net, da jo lahko berejo tudi na netu naročniki, če pa kdo od nenaročnikov želi prebrati posamezni članek, mu pa to seveda omogočimo.

Pri vsakem zaprtem članku je navedeno, kolko besed oz. znakov vsebuje, ravno v izogib temu, da bi prihajalo do očitkov, da je teksta premalo.

Sicer je in bo večinoma tako, da so sprva zaklenjeni le glavni, nosilni članki, po 14 dneh pa se zapre celotna vsebina tiskane edicije.

lp

Jure Gostiša, urednik Finance.si
anon-102577 sporočil: 1.544
[#146006] 23.10.07 11:48
Odgovori   +    0
Tržne cene stanovanj so se od leta 2003 do konca leta 2006 povišale za 50%, tržne cene družinskih hiš pa za 40%, piše v članku.

Te podatke so na statističnem uradu dobili najverjetneje iz nepremičninskih oglasov, vendar to niso prodajne cene.

Če bi zapisali za koliko so se povišale prodajne cene, bi bile številke precej drugačne. Prodajne cene bi lahko statistični urad dobili na davčni upravi. Tam je natančno zabeleženo, po koliko je nekdo kupil določeno nepremičnino.

Strani: 1