Izbrani forum: Glavni forum
Izbrana tema: članek Evropski proizvajalci avtov plačali za osem milijard evrov Trumpovih carin
Strani: 1
sporočil: 1.099
Kdo je placal te carine? EU proizvajalci avtomobilov ali Ameriski
kupci?
Obicajno vsak strosek ki nastane pri proizvodnji izdelka na koncu placa kupec...
Obicajno vsak strosek ki nastane pri proizvodnji izdelka na koncu placa kupec...
sporočil: 6.533
Hmmmm, v Ameriki jih molze Trump.
V EU pa jih molze fonder lajdra.
In potem ne čudi, da imajo Evropski proizvajalci avtomobilov probleme.
Na koncu pa so krivi Kitajci.
Ajajaj, ubogi Evropejci.
V EU pa jih molze fonder lajdra.
In potem ne čudi, da imajo Evropski proizvajalci avtomobilov probleme.
Na koncu pa so krivi Kitajci.
Ajajaj, ubogi Evropejci.
Strani: 1
