Strani: 1

ECNANIF sporočil: 158
[#3082265] 08.05.26 20:58
Odgovori   +    3
Hahahahahahahaha
FIN-544124 sporočil: 6.533
[#3082270] 09.05.26 01:17
Odgovori   +    4
Hmmmm, in kaj ima Trump s tem, da napoveduje ?

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Rusija je že nekaj dni nazaj povedala, da bo premirje.

In tudi posvarili so Kijev, če bi si drznili motiti parado ob dnevu zmage.
ECNANIF sporočil: 158
[#3082275] 09.05.26 09:41 · odgovor na: FIN-544124 (#3082270)
Odgovori   +    0
Kaj ima od tega? Izkorišča vsako možnost za Nobelovo nagrado za mir :)
0531Zavar sporočil: 2.808
[#3082278] 09.05.26 13:20
Odgovori   +    0
Kar pomeni, že od samega začetka , dejstvo da ZDA botrujejo tej vojni.
Njim se v vsakem primeru izide pravšnji izid, bodisi poražena Ukrajina ali Rusija, v prvem primeru se bodo dilali s Putinom, v drugem z EU.
Ampak Zahodna EU bo v vsakem primeru še vedno pod taktirko ZDA.
Win-win situacija za ZDA, lose-lose pa predvsem za Ukrajino, Rusijo, in v precejšnji meri tudi EU, ki bo finančno vsakem primeru na slabšem.
Kitajci bodo pa držali tadrugo štango na golu :)

Strani: 1


vm-kiva