Strani: 1

slovenecnb1 sporočil: 6.600
[#3068466] 13.09.25 20:40
Odgovori   +    1
Svalkajo se že 30 let pa vedno slabše sploh nimamo komu zaupat vsaj gospodarstvo ne ker kar je Janša nardil po covidu je bil rop brez primere javni sektor se nam je pa smejal ko smo vraçal pomoç z obrestmi marß vsi
rx170 sporočil: 6.976
[#3068467] 13.09.25 20:44
Odgovori   +    4
To so Škrabčevi fantje z lepljivimi prsti. Če pridejo na oblast bodo kradli kot srake.
FIN-544124 sporočil: 6.568
[#3068468] 13.09.25 20:45
Odgovori   +    2
Eh, Vrtovec, kakšna razvojna koalicija ?

Najprej se boš moral zelo potruditi, da sploh prestopiš prag parlamernta.

Težko bo, težko.
7175S sporočil: 2.793
[#3068487] 14.09.25 08:57
Odgovori   +    5
Že to, da se je z Vrtovcem vrnila Novakova, pove vse o Vrtovcu. Vrtovec je lovec na denar, torej za kmete in nasploh podeželje ne bo naredil nič, NSI pod njim pa ne bo desna konzervativna stranka, ampak bo še naprej koketirala z levičarji, če bo vrhuška NSI le prišla zraven pri praznenju državne blagajne. Vrtovec je Bratuškova št. 2.

Strani: 1


vm-kiva