Strani: 1

GV-1113 sporočil: 2.317
[#3068378] 12.09.25 12:56
Odgovori   +    10
Od prijateljev po prijateljski ceni? Ali vsaj po tržni ceni?

Ker v primeru ameriških "prijateljev" to v praksi pomeni po ekstra zabeljeni ceni!

Tudi Westinghousova gradnja JEK2 bi bila vsaj 3x preplačana in zato je že iz tega razloga boljše ne iti v tem trenutku v to investicijo.
alpha7B5sn sporočil: 1.597
[#3068385] 12.09.25 13:13
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: alpha7B5sn 12.09.2025 13:14
Te niso normalni. :-

Še manj kot to, da niso normalni, bodo vsi oni, ki bodo poslušni in ubogali.

(...)
FIN-544124 sporočil: 6.568
[#3068403] 12.09.25 14:34
Odgovori   +    4
EU = HLAPCI !!!!!

Viktor, ne daj se !
FIN-379669 sporočil: 9.519
[#3068416] 12.09.25 17:07
Odgovori   +    1
Po moje se v USA gredo komedije... fučka se jim in rečejo karkoli jim pride na pamet.
leben1 sporočil: 855
[#3068455] 13.09.25 12:42
Odgovori   +    0
To ni rešitev, za nas je to poguba.
0531Zavar sporočil: 2.821
[#3068459] 13.09.25 15:24
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: 0531Zavar 13.09.2025 15:30
Američani so smart - biznis je pač biznis.

Itak, da je EU jasno, da se z nacifašističnim diktatorjem Putinom ne da več poslovati.
Ne zato, ker ne bi od njega lahko imeli vsi korist, ampak preprosto zato, ker se je izkazal kot non-team player ( Ni zaupanja vreden v višjih krogih)
Tokrat lahko samo upamo, da bo kremeljski diktator prej mirno preminil v naslednjih 10 letih, preden bomo trćili v svetovno vojno kot ob Hitlerju.

Oba modela sta namreč za današnji svet res zelo nevarna, namreč predvsem zato, ker (za razliko od ostalih politikov) sta resnično verjela, ozirioma Putin še vedno verjame, v to, kar zastopa.

Strani: 1


vm-kiva