Izbrani forum: Glavni forum
Izbrana tema: članek Politico: ruski plin in jedrska energija morata iz Evrope, rešitev je Amerika
Strani: 1
sporočil: 2.317
Od prijateljev po prijateljski ceni? Ali vsaj po tržni ceni?
Ker v primeru ameriških "prijateljev" to v praksi pomeni po ekstra zabeljeni ceni!
Tudi Westinghousova gradnja JEK2 bi bila vsaj 3x preplačana in zato je že iz tega razloga boljše ne iti v tem trenutku v to investicijo.
Ker v primeru ameriških "prijateljev" to v praksi pomeni po ekstra zabeljeni ceni!
Tudi Westinghousova gradnja JEK2 bi bila vsaj 3x preplačana in zato je že iz tega razloga boljše ne iti v tem trenutku v to investicijo.
sporočil: 1.597
Zadnja sprememba: alpha7B5sn 12.09.2025 13:14
Te niso normalni. :-Še manj kot to, da niso normalni, bodo vsi oni, ki bodo poslušni in ubogali.
(...)
sporočil: 9.519
Po moje se v USA gredo komedije... fučka se jim in rečejo karkoli
jim pride na pamet.
sporočil: 2.821
Zadnja sprememba: 0531Zavar 13.09.2025 15:30
Američani so smart - biznis je pač biznis.Itak, da je EU jasno, da se z nacifašističnim diktatorjem Putinom ne da več poslovati.
Ne zato, ker ne bi od njega lahko imeli vsi korist, ampak preprosto zato, ker se je izkazal kot non-team player ( Ni zaupanja vreden v višjih krogih)
Tokrat lahko samo upamo, da bo kremeljski diktator prej mirno preminil v naslednjih 10 letih, preden bomo trćili v svetovno vojno kot ob Hitlerju.
Oba modela sta namreč za današnji svet res zelo nevarna, namreč predvsem zato, ker (za razliko od ostalih politikov) sta resnično verjela, ozirioma Putin še vedno verjame, v to, kar zastopa.
Strani: 1
