Strani: 1

ogo sporočil: 3.087
[#2787707] 07.08.19 12:03
Odgovori   +    0
Še eden anti-Jobs model za krmilom.
Apple bo počasi šel po gobe.
vrac sporočil: 11.068
[#2787730] 07.08.19 14:26 · odgovor na: ogo (#2787707)
Odgovori   +    2
[ogo]
Še eden anti-Jobs model za krmilom.
Apple bo počasi šel po gobe.
To so vsi govorili že ko je krmilo po Jobsovi smrti prevzel Tim Cook. Pa je Apple pod njim podrl vse rekorde in postal družba z največjo tržno kapitalizacijo na svetu.Seveda Applu trgovinske vojne močno škodujejo, vendar je blagovna znamka Apple tako močna, da bodo kljub temu ostali veliki igralci. Njihovi kupci so proizvodom Appla zelo močno zvesti. Skoraj religiozno sem nekje prebral. Tudi sprememba na vrhu družbe njihovega primata ne more omajati po moje.
ogo sporočil: 3.087
[#2789123] 16.08.19 14:00 · odgovor na: vrac (#2787730)
Odgovori   +    0
[vrac]
> [ogo]
> Še eden anti-Jobs model za krmilom.
> Apple bo počasi šel po gobe.

To so vsi govorili že ko je krmilo po Jobsovi smrti prevzel Tim Cook. Pa je Apple pod njim podrl vse rekorde in postal družba z največjo tržno kapitalizacijo na svetu.Seveda Applu trgovinske vojne močno škodujejo, vendar je blagovna znamka Apple tako močna, da bodo kljub temu ostali veliki igralci. Njihovi kupci so proizvodom Appla zelo močno zvesti. Skoraj religiozno sem nekje prebral. Tudi sprememba na vrhu družbe njihovega primata ne more omajati po moje.
Tudi Nokia je bila top firma, s top profiti, najnižjimi stroški proizvodnje na telefon (nižjimi kot Kitajci takrat). Vse je bilo top, razen razvoja novih produktov v pravo smer.
Nekaj let je še šlo, potem je pa prišel prosti pad, na koncu prostega pada pa udarec ob trdna tla.

Tukaj bo isto. Cook in tale "ta nov" so odlični kot pri Nokii. Samo brez pravih produktov, prihodnosti ni. Na stare zadeve se pa da šlepat do tam 5 let, potem je pa prosti pad tudi zanje.

Strani: 1