Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek E-avti tudi za večdnevno izposojo

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[#2759553] 21.02.19 12:22
Odgovori   +    5
Lahko pojasnite prosim:

1) Kako je to drugacno od "rent-a-car" podjetja? Zakaj temu recete "souporaba"?
2) Koliko placa avant2go za ekskluzivni najem parkirisc na najboljsih lokacijah v ljubljani.

Hvala.
BorutHocevar sporočil: 1.534
[#2759558] 21.02.19 12:28 · odgovor na: bc123a (#2759553)
Odgovori   +    0
[bc123a]
Lahko pojasnite prosim:

1) Kako je to drugacno od "rent-a-car" podjetja? Zakaj temu recete "souporaba"?
Hvala za opozorilo. V podjetju v tem primeru ne govorijo o souporabo, ampak o rentanju. Sem dodal. Na drugo vprašanje nimam odgovora, lahko jih pa vprašam.
bc123a sporočil: 48.253
[#2759560] 21.02.19 12:35 · odgovor na: BorutHocevar (#2759558)
Odgovori   +    7
[hocevarb]
> [bc123a]
> Lahko pojasnite prosim:
>
> 1) Kako je to drugacno od "rent-a-car" podjetja? Zakaj temu recete "souporaba"?

Hvala za opozorilo. V podjetju v tem primeru ne govorijo o souporabo, ampak o rentanju. Sem dodal. Na drugo vprašanje nimam odgovora, lahko jih pa vprašam.
Hvala za popravek. Stvar je pereca zato, ker je o souporabi bilo veliko napisanega in prehvaljenega, no na koncu se izkaze, da stvar, ce se hoces drzati nekih kriterijev profitabilnosti in regulatornih okvirjev, dejansko ze obstaja, samo rece se ji drugace :)

Tako kot se "uberju" drugace rece "taksi" :)

Tale zgodba s parkirisci pa je zanimiva tudi zato, ali so bila parkirisca oddana na podlagi razpisa, in zakaj niso v interesu mobilnosti pac na razpolago vsem rentacar sluzbam? Ok, nekaj je na tem da ima avant2go elektricne avte, ampak verjetno jih imajo ali pa bodo imeli tudi drugi.

Sploh sem alergicen ko se nek prislek propagira kot "nekaj povsem novega" potem se pa izkaze da je nekaj ze povsem starega v novi preobleki. Je pa narobe, ce dobi za to nefer konkurencno prednost na omejenih virih.

Strani: 1