Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Delnica NLB, d. d.

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2741470] 08.11.18 19:05
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-317028 08.11.2018 19:11
NLB gre naprej. Tako je, gremo naprej. Večkrat me obiščejo podjetniki s problemom takšnim ali drugačnim, obdelamo položaje in jim svetujem rešitev, seveda s posledicami, ki jih lahko pričakujejo, včasih je izhodov več, tudi posledice so različne...Velikokrat se vrnejo nazaj, problema niso rešili, ker so zaradi tega ali onega izbrali najslabšo ponujeno rešitev z veliko slabih posledic, ali se odločili za nekaj tretjega...Imamo novo izhodiščno točko in gremo naprej, nikoli ne sprašujem zakaj, poslušam njihova opravičila, ki me pravzaprav sploh ne zanimajo, odločili so se tako kot so se in smo danes v novi izhodiščni točki (pozabimo bančno luknjo in izbrisane!?). Danes je NLB večinsko privatizirana v superski kondiciji in je tukaj pred nami, dobro šopa, novi delničarji (nisem med njimi) naj dobro upravljajo z banko in skrbijo za moj osebni račun ter zagotovijo spoštovanje mojih plačilnih kartic po svetu, za depozite skrbijo druge banke.
anon-50337 sporočil: 212
[#2741473] 08.11.18 19:09
Odgovori   +    8
Vse to na parih "zastonj" milijardah, ki smo jih davkoplačevalci vložili vanjo.

Realna računica je taka: v NLB smo v zanjih letih vložili 2+ milijarde, iztržili pa bomo (v trenutnih najboljših časih, ko so vsi svetovni trgi na vrhuncu) dobro milijardo. A je to dober posel?
ogo sporočil: 3.087
[#2741484] 08.11.18 20:43 · odgovor na: anon-50337 (#2741473)
Odgovori   +    11
[perokn]
Vse to na parih "zastonj" milijardah, ki smo jih davkoplačevalci vložili vanjo.

Realna računica je taka: v NLB smo v zanjih letih vložili 2+ milijarde, iztržili pa bomo (v trenutnih najboljših časih, ko so vsi svetovni trgi na vrhuncu) dobro milijardo. A je to dober posel?
Za one ki so 10+ let nazaj vzeli bajne kredite, ki jim jih ni bilo treba vrnit, je super. :)

Strani: 1