Strani: 1

anon-8475 sporočil: 219
[#2724680] 24.07.18 11:52
Odgovori   +    2
Dolgčas...Bo še rasel in bo tudi padal.
Tisto Damjanovo pa razumem bolj kot majhno provokacijo sitnob, ki bi rade na vsak način vedele kdaj bo Bitcoin vreden nič...pa jih je malo podražil.
Če pa bo kdaj res 3.000$ pa jaz osebno pojem jajca...pa ne svoja, ampak en parček kurjih, lepo ocvrtih na oko :).
Sedaj pa lepo gledat borze, ki prav lepo pomladno zelenijo (sicer ne pri altih, ampak kdo bi gledal podarjenemu konju v zobe).
anon-292686 sporočil: 763
[#2724681] 24.07.18 11:54
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-292686 24.07.2018 12:05
Da, napram ostalim dvem kripto "novcem" (ta dva in še enega izven namreč redno spremljam sam) ali trem največjim (po tržni kapitalizaciji) je v zadnjih par tednih (pišem iz glave) dejansko malce potegnil, kar sicer ni nič neobičajnega. Če bo ostalo pri tem, se bo recimo učinek valeče se snežne kepe najbrž še malce okrepil, to pomeni, da bodo špekulantje, poleg ostalih vlagateljev itd., še občutneje preskakovali v BTC. Verjetno, da se bo pred oktobrom vmes zgodila še ena občutnejša razprodaja BTC, torej - predvidoma pretežno zmernemu pump bo sledil (morda prav tako postopni?) dump, po septembru pa se bo po mojem občutku in mnenju še marsikoga pomembnejšega od mene ;-) bojda v svetu (vsaj) globalne ekonomije in financ začelo dogajati marsikaj, namreč v negativnem smislu (...), tako da poleg tega pričakujem ponovno dvigovanje (vsaj) vseh glavnih kripto novcev in žetonov, poleg zlata (in srebra). P.S.: Tega seveda ne vzemite kot vlagateljski napotki! :-P

Egon von Greyerz - All Hell Will Break Loose With Record Risk (by Greg Hunter@USAWatchdog.com)
www.youtube.com/watc...5r2MIQmbxc
XHKSV1 sporočil: 251
[#2724720] 24.07.18 15:16
Odgovori   +    3
False flag. Malo napumpajo, da je bolj zanimivo.

Strani: 1