Strani: 1

anon-5355 sporočil: 3.129
[#2718690] 15.06.18 10:27
Odgovori   +    14
Mož služi na človeški neumnosti. Kupuje plastične zakrivljene vilice za ruvanje plevela, mrežice proti insekticidom, protirevmatične obkladke (?) itd, itd (glej njihov oglas), vse kar potrošniška družba misli, da rabi. Kupuje tam kjer naredijo množičen (slabo oblikovan!)proizvod na Kitajskem in prodaja po spletu tam kjer je veliko človeške neumnosti. Ni čudno, da voli (voli= ima rad)komuniste!
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2718907] 16.06.18 21:08 · odgovor na: anon-5355 (#2718690)
Odgovori   +    0
[XRESP]
Mož služi na človeški neumnosti. Kupuje plastične zakrivljene vilice za ruvanje plevela, mrežice proti insekticidom, protirevmatične obkladke (?) itd, itd (glej njihov oglas), vse kar potrošniška družba misli, da rabi. Kupuje tam kjer naredijo množičen (slabo oblikovan!)proizvod na Kitajskem in prodaja po spletu tam kjer je veliko človeške neumnosti. Ni čudno, da voli (voli= ima rad)komuniste!

Ne bi se strinjal s trditvijo, da se ukvarja s prodajo slabih izdelkov. Že več let kupujem v njegovih trgovinah in sem se nasral le ko sva z ženo z velikim popustom kupila športne copate po 25 evrov, drugače so njegovi tehnični izdelki dobri in delujejo in če potrebujem kakšen kuhinjski pripomoček za zmerno ceno ga kupim pri njem, seveda plastičnih vilic za plevel ne kupujem. Sicer, za copate sem kriv sam, ker vem, da pod 100 evrov ni copat, pa mi nekakšen hudič ni dal miru in sem jih kupil bolj za delo na vikendu pa sem jih obul za desetkilometrski sprehod, zdržal sem pet kilometrov, potem sem jih skoraj nove preprosto sezul, jih pustil ob cesti in nekaj kilometrov hodil bos. Dobrih športnih copat za 25 evrov preprosto ni.
sopranos sporočil: 11.404
[#2718961] 17.06.18 14:14
Odgovori   +    13
Naj mi prosim pove kakšni so ti načelni razlogi za podporo SD? Ker če bi bil tip načelen, potem ravno SD ne bi podpiral. Pa izbprve roke vem, da v svojih firmah zaposluje veliko članov SD. Zato mu jaz ne verjamem, ker vem da laže. No, saj je cel njegov posel zgrajen na tem, da kupcep prodaja škaet robo. Ampak glede na to, da ljudje to prostovoljno kupujejo, mu je treba priznati, da je tukaj dosegel res lep uspeh. In si za ta del zasluži priznanje. Je pa treba pri njem gledati samo dejstva, ne pa sladkih besed. Ker gre ta prekaljenega trgovca, ki nima problema za celo luksuza prodati škart robo.

Strani: 1