Strani: 1

bobek13 sporočil: 4.301
[#2709287] 25.04.18 14:23
Odgovori   +    31
ok, zakaj točno tale model ne gnije v Rikersu???

za potrebe te novice bolj pomembno vprašanje - a bodo ti bloki na poplavnem območju? a bo zokan čez ene par let spet zahteval, da se poplavi tam okrog nekih sel ala Dobrova Polhov gradec (suhi zadrževalnik Razori), da bodo njegovi nepremičninski posli "uspešno" kljubovali vremenskim neprilikam...

;-)

lpA
najobj sporočil: 31.867
[#2709299] 25.04.18 15:05
Odgovori   +    28
Zadnja sprememba: najobj 25.04.2018 15:11
... »Imamo tudi podporo ljubljanske občine. Bili smo na sestanku pri gospodu Janezu Koželju, ki je odgovoren za urbanizem. Povedal nam je, da občina ta projekt še vedno podpira,« ...

... OK, za Hrvatiča ne vem, očitno www.dea.gov/fugitive...706E.shtml pa s pranjem denarja Karner nima nobenih problemov, ampak ima za pranje denarja v najlepšem mestu na svetu celo podporo mestnih oblasti ...

P.S.: Cerar je dober samo za odstopit, tako da je njega brezveze spraševati o pravni državi, ki si jo Zoki že od nekdaj predstavlja čisto po svoje in je opozorilo

"Do not attempt to apprehend this individual.

Call the U.S. Marshals Service 24-hour number 1-877-WANTED2 (1-877-926-8332),
Tip line: usms.wanted@usdoj.gov, or the nearest DEA office with information.

Rewards are available at the discretion of the U.S. Marshals Service."


za Zokija nepomembno, tudi če bi bilo napisano v slovenščini ...
0730ULtra3 sporočil: 1.454
[#2709317] 25.04.18 17:05
Odgovori   +    23
pred tem je treba sprejeti še drugo fazo OPPN in rešiti problem poplavnosti, kar po Hrvatičevih besedah ne bo težava.


To res ne sme biti težava, območje se pač določi da ni poplavno ogroženo in je problem rešen. Tako kot na barju :-)
anon-190292 sporočil: 2.667
[#2709356] 25.04.18 20:24
Odgovori   +    15
Z nepremičninami sem se že ukvarjal v Kopru, a sem obupal zaradi dolgotrajnih postopkov. Zato sem se odločil za Ljubljano, v upanju, da bo šlo tu hitreje,« pravi Hrvatič.Štos leta !
Hitro ali hitreje gre v Ljubljani samo z denarjem , najprej je treba plačati takso za vstop v Ljubljano, nato pa še denar raznašati po parkiriščih; tako pravijo .
kzupanc sporočil: 10.517
[#2709390] 26.04.18 08:11 · odgovor na: bobek13 (#2709287)
Odgovori   +    3
[bobek13]
ok, zakaj točno tale model ne gnije v Rikersu???

za potrebe te novice bolj pomembno vprašanje - a bodo ti bloki na poplavnem območju? a bo zokan čez ene par let spet zahteval, da se poplavi tam okrog nekih sel ala Dobrova Polhov gradec (suhi zadrževalnik Razori), da bodo njegovi nepremičninski posli "uspešno" kljubovali vremenskim neprilikam...

;-)

lpA
Ne razumem, kako bi bili lahko ti bloki ogroženi, če je Interspar v redu? Sicer so pa že koliščarji znali graditi na "poplavnem" območju :). Eno so poplave kot na Barju in okolici, drugo pa nekaj podobnega kot v Železnikih. Pa še tam ljudje hočejo graditi in živeti na poplavnem območju.
bobek13 sporočil: 4.301
[#2709511] 26.04.18 19:02 · odgovor na: kzupanc (#2709390)
Odgovori   +    3
hint, gre se zato kdo pobere smetano in kdo plača (potencialno) škodo... ;-)

- dražja gradnja (ali večja cena za kupca stanovanja, manjši dobiček investitorja,ali manjši dobiček prodajalca zemlje?) ali post poplavna sanacija ( v najboljšem primeru častijo vsi občani LJ, v najslabšem vsi davkoplačevalci)

- cena zemlje v LJ občini, kjer se ve, kdo spreminja zazidalne načrte, njenje ;-)

- protipoplavna zaščita na LJ zemlji ali na zemlji sosednjih občin (spet vrednost te zemlje, kje bo več/manj vredna?)

- protipoplavna zaščita v domeni občine ali države? (spet davkoplačevalci)

- pa ziher se še kakšen razlog najde, sam jaz sem sam en podeželski bobek, kaj ti te jaz vem, kak se ten rečen streže v velemestih...

:-)))

lpA

Strani: 1