Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2705013] 29.03.18 19:58
Odgovori   +    4
Če bo Velika Britanija v preiskavi dokazala, da je Rusija kriva za zastrupitev Skripala, bo Slovenija lahko ukrepala drugače. Sicer, preiskave Angležom bolj počasi gredo iz rok pa so vendar javno dokazali, da je Blair lagal o Sadamovem orožju in ni rečeno, da čez nekaj let ne dokažejo, da je napad na Skripala organizirala MI6 v povezavi s klanom Rothschild in Atlantskim svetom, ki danes najbolj tulijo v medijih in ponavljajo laži o Skripalu.
anon-16741 sporočil: 3.984
[#2705020] 30.03.18 00:44 · odgovor na: anon-317028 (#2705013)
Odgovori   +    1
[FIN-311684]
Če bo Velika Britanija v preiskavi dokazala, da je Rusija kriva za zastrupitev Skripala, bo Slovenija lahko ukrepala drugače. Sicer, preiskave Angležom bolj počasi gredo iz rok pa so vendar javno dokazali, da je Blair lagal o Sadamovem orožju in ni rečeno, da čez nekaj let ne dokažejo, da je napad na Skripala organizirala MI6 v povezavi s klanom Rothschild in Atlantskim svetom, ki danes najbolj tulijo v medijih in ponavljajo laži o Skripalu.
RT pravkar prikazuje, kako so se v MI6 (pa tudi v javnosti manj znano a kontroverzno MI7) infiltrirali vohuni razvpite grenlandske mafije (Goåtta Nostresson), Medicejski Klan, Smrkci in Pika rokavicka. Na Infowars bo pa tudi objavljeno cez pol ure.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2705025] 30.03.18 06:45 · odgovor na: anon-16741 (#2705020)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-317028 30.03.2018 06:48
[tekavec]
> [FIN-311684]
> Če bo Velika Britanija v preiskavi dokazala, da je Rusija kriva za zastrupitev Skripala, bo Slovenija lahko ukrepala drugače. Sicer, preiskave Angležom bolj počasi gredo iz rok pa so vendar javno dokazali, da je Blair lagal o Sadamovem orožju in ni rečeno, da čez nekaj let ne dokažejo, da je napad na Skripala organizirala MI6 v povezavi s klanom Rothschild in Atlantskim svetom, ki danes najbolj tulijo v medijih in ponavljajo laži o Skripalu.

RT pravkar prikazuje, kako so se v MI6 (pa tudi v javnosti manj znano a kontroverzno MI7) infiltrirali vohuni razvpite grenlandske mafije (Goåtta Nostresson), Medicejski Klan, Smrkci in Pika rokavicka. Na Infowars bo pa tudi objavljeno cez pol ure.
Teorij zarot je veliko in še jih bo, če pa bi Velika Britanija dala najmanjšega dokaza o ruski vpletenosti v napad na Skripala bi jih bilo manj. Trditev Velike Britanije, da je Rusija kriva, je prav tako resnična kot trditev, da je kriva Velika Britanija, sicer je verjetna resnica, da so krivi mafijsko razpoloženi Adelijski pingvini, ki so skrivoma iz Antarktike priplavali do Anglije. Mogoče pa imaš prav, za vse so krivi vojno razpoloženi Smrkci, ki z novim šefom Gargamelom živijo čez veliko lužo. Ja, brez dokazov je teorij zarot veliko, tudi na čebelico Majo ne smemo pozabiti, na telebajske Dipsija, Tinki Binkija, Lili in Poa...Ola, verjetno je telebajsek Tinki Binki, ki se rad objema, objel Skripala...

Strani: 1