Strani: 1

spiderman sporočil: 1.741
[#2700417] 05.03.18 12:19
Odgovori   +    25
Zadnja sprememba: spiderman 05.03.2018 12:23
Italija se je po nedeljskih volitvah močno nagnila na desno.
Mater vola, Albina! :-)
.
Kaj pa, če se je Italija le vzravnala??
Ja, z naše popačene perspektive je vse kar ne nosi na prsih Che Guevare, desnica, oz. celo "skrajna?" desnica.
.
Kaj pa ta "skrajna" desnica zahteva tako "skrajnega"??
.
Gospa Albina, vzemite se prosim malo v roke razen, če so vmes že tudi finance postale povsem pravoverni režimski medij.
Potem je pa vse jasno.
macon sporočil: 12.861
[#2700421] 05.03.18 12:40 · odgovor na: spiderman (#2700417)
Odgovori   +    30
Zadnja sprememba: macon 05.03.2018 12:41
[spiderman]
>Italija se je po nedeljskih volitvah močno nagnila na desno.

Mater vola, Albina! :-)
.
Kaj pa, če se je Italija le vzravnala??
Ja, z naše popačene perspektive je vse kar ne nosi na prsih Che Guevare, desnica, oz. celo "skrajna?" desnica.
.
Kaj pa ta "skrajna" desnica zahteva tako "skrajnega"??
.
Gospa Albina, vzemite se prosim malo v roke razen, če so vmes že tudi finance postale povsem pravoverni režimski medij.
Potem je pa vse jasno.
Zaradi norega levičarskega blatenja, žaljenja in demoniziranja vseh nasprotnikov levega oblastnega, družboslovnega, medijskega primata, ki jim po levičarsko kar pripada, ker so bojda moralno tako superiorni, se bo seveda pojavila tudi skrajna desnica z zahtevo po represiji na počez.

Nevtralni in ekonomski desničarji pa bomo molčali, ker se nam bo do takrat sistemska levica v povezavi s siromašenjem naših življenj tako zagabila, da je ne bomo podprli niti, če bo imela prav glede resničnih fašistov.

Slovenska levica je zaradi zgodovine in pomanjkanja samorefleksije seveda še bolj nora kot so zahodnoevropske, ki si niso mogle dovoliti takega samopašja.
najobj sporočil: 31.870
[#2700442] 05.03.18 13:50
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: najobj 05.03.2018 13:55
... Matteo Salvini, prvi obraz skrajno desne, populistične Lige (prej Severne lige). Za Repubblico je izjavil: "Ne bom komentiral poraza drugih, rekel pa bo, da je bila Renzijeva aroganca kaznovana. Jaz sem in tudi bom ostal populist, ker tisti, ki prisluhnejo ljudje, opravljajo svoje delo. Ljudje nočejo več radikalne elite, ki viha nos nad delavci." Salvini je še dejal, da je evro obsojen na propad. ...

... evo, jaz sem na totem forumu znan kot skrajni levičar, glede na citirano pa bi bil v Italiji skrajni desničar ... eh, jebiga ...

P.S.: nimam pojma, kako je zgledala volilna kampanja v Italiji in kaj so obljubljali politiki, če pa citiranemu dodam še Lampeduso, pa se sploh ne čudim, da se je Italija nagnila v desno ... khmm, karkoli že to tukaj na Financah pomeni ...
FIN223552 sporočil: 1.136
[#2700443] 05.03.18 13:54
Odgovori   +    4
Italija je vedno bila ciganska država - pa naj poskusijo z vzporedno valuto ali izstopom iz evrocone, me prav zanima kako bodo čez par let blejali.

Takih laži, ko njim uspešno trosijo politiki o "15% splošni davčni stopnji" ipd, ni niti v Slvoenistano niti v ZDA, niti v Nigeriji.

Čaka pa jih vse isto, samo še več davkov in še večji kaos na vseh področjih.
BlazVo sporočil: 2.599
[#2700465] 05.03.18 15:28
Odgovori   +    8
Ste lahko prosim malo manj radodarni s tem "skrajno desno"

To pritiče tistemu delu medijske scene, ki ima pamet scentrirano na nostalgijo za jugosocializmom.
BlazVo sporočil: 2.599
[#2700473] 05.03.18 16:07 · odgovor na: FIN223552 (#2700443)
Odgovori   +    5
[FIN223552]
Čaka pa jih vse isto, samo še več davkov in še večji kaos na vseh področjih.
Tako kot Slovenijo, bi lahko dodali :-(

Strani: 1