Strani: 1 2

sopranos sporočil: 11.404
[#2695005] 27.01.18 19:02
Odgovori   +    50
Glavni mafijozo Slovenije šerif Janković spet hara na polno.

Najprej z ukrepi razvrednoti tvojo lastnino na top lokaciji, ti jo nato za drobiž ukrade, nato pa jo spet spremeni v top lokacijo.

In Ljubljančani ga bodo spet izvolili za župana. Ker je tako veliko naredil. Bravo. Demokratično izvoljen lopov. Pa kaj če krade, je vsaj nekaj naredil.
anon-178149 sporočil: 4.311
[#2695007] 27.01.18 20:27 · odgovor na: (#2695001)
Odgovori   +    9
[denac]
Razlastitev je pravi ukrep! Revolucija še traja! Posebno, odkar je Janković šerif.
Ljubljana je iz dneva v dan neprijetnejše mesto!
Mene čudi samo to, da obisk turistov v tem neprijaznem mestu raste po dvomestnih stopnjah. Očevidno so turisti ovčke, ki rinejo v šerifovo mesto in sploh ne opazijo v kakšno sranje jih vodijo. Dopuščam pa možnost, da se pa slučajno motiš ti, kaj meniš?
anon-50337 sporočil: 212
[#2695019] 27.01.18 21:56
Odgovori   +    22
Človeku, ki ne uporablja računalnika (in se s tem celo pohvali), seveda ni jasno da ljudje leta 2018 ne hodijo več v kino, pač pa vsebine konzumirajo online preko Netflixa, Youtuba, HBO, itd.. Če ne verjame, naj preveri obisk obstoječih kinodvoran.
sopranos sporočil: 11.404
[#2695021] 27.01.18 22:05 · odgovor na: anon-50337 (#2695019)
Odgovori   +    27
[perokn]
Človeku, ki ne uporablja računalnika (in se s tem celo pohvali), seveda ni jasno da ljudje leta 2018 ne hodijo več v kino, pač pa vsebine konzumirajo online preko Netflixa, Youtuba, HBO, itd.. Če ne verjame, naj preveri obisk obstoječih kinodvoran.
Jah, v Ljubljani je to malo drugače. Zakaj? Cela množica raznoraznih NGO-jev, ki se financirajo iz proračuna in nato delajo projekte, ki so namenjeni samo njim. In tako kolobarijo eni in isti ljudje od prireditve do prireditve od enega ogleda filma do drugega. Turisti, ki pridejo sem si rečejo, uf, v tej majhni Ljubljani se pa dogaja. Ampak za to je potrebno ogromno javnega denarja. In zato davkov nikoli ni dovolj.

Tako, da zna tudi ta podhod delovati. Dokler bodo pač finance. Ker pa imamo vedno višje plače, bo težko zagotavljati potreben denar na dolgi rok. In ko se bo enkrat to zmanjšalo, se bo pokazalo koliko so v resnici vredni ti projekti.

Strožice so se že "izkazale".
anon-317971 sporočil: 768
[#2695024] 27.01.18 22:55 · odgovor na: anon-50337 (#2695019)
Odgovori   +    6
To sporočilo je izbrisal avtor (23.07.2020 22:49)
anon-190292 sporočil: 2.667
[#2695031] 28.01.18 08:13
Odgovori   +    14
Po ustavi je razlastitev dovoljena v javno korist in morajo biti kumulativno izpolnjeni pogoji za razlastitev; javna korist mora biti določena z zakonom, konkretne javne koristi ni mogoče doseči na drug način in s plačilom odškodnine oz. nadomestilom v naravi. Torej je bistveno vprašanje na podlagi katerega zakona je lahko kinodvorana ( ob že obstoječih in bolj kot ne finančno šepajočih) javni interes ali javna korist !! Morda pa želi ljubljanski šerif po vzorcu glasila Ljubljana svoje "dosežke" ovekovečiti tudi s filmom v javnem interesu in si s kinodvorano v javno korist zagotoviti predvajanje filma, katerega ogled bo za t.i. "ljubljansko družino" obvezen dvakrat tedensko , za polnoletne prebivalce Ljubljane v primernem psihofizičnem stanju pa npr. enkrat mesečno?
Revitalizacija podhodov je mogoča z različnimi ukrepi , dejstvo pa je, da večina njih ne prinaša (p)osebnih koristi tudi zato, ker je v t.i. prestolnici vedno manj tistih , ki so pripravljeni plačevati desetino .
anon-178149 sporočil: 4.311
[#2695037] 28.01.18 08:58 · odgovor na: (#2695027)
Odgovori   +    9
[denac]
Mešaš hruške in jabolka. Mi, ki smo Ljubljane navajeni več kot stoletja, vemo, kako primitivni balkanc iz Ljubljane dela balkansko mesto.
pa ne, da si star že stoletja in pozabljaš, da je primitivni balkanc slovenske matere sin! Povratni sklep nas torej napelje, da smo Slovenci na pol Balkanci. Ko pa že govoriš o Balkanskem mestu, po nekaterih definicijah Balkanskega polotoka je velik del Ljubljane, tudi Slovenije, na Balkanskem polotoku. Za klene Slovence je to sicer bogogokletno,toda tako sodijo drugi o nas.
Ti, ki maš pa rad razne jankoviće pa tega ne vidiš. Sej si natančno tak kot turisti. Vpraš turista, če ve kod je stala Kozlarjeva hiša.
Meni je figo mar za ime župana. In če si že več stoletni prebivalec Ljubljane, pričevalec gradnje palače med 1750 in 1752, bi lahko vedel, da je odstranitve Koslerjeve (ne Kozlerjeve, pa čeprav imamo Kozlerjevo goščo) www.zvkds.si/sl/blog...-ljubljani bila pred davnimi 57 leti in nima z sedanjim županom blage veze. Turisti pa težko poznajo palače, ki jih ni, sicer pa, kdo še ve, kje je stal Turjaški dvorec? O tem, ali jo je bilo potrebno odstraniti se da pa razpravljat, vendar si ne znam predstavljat Ljubljane brez osrednje povezave kakor je danes po odstranitvi. No večstoletnim prebivalcem je verjetno bolj drago, če se zadeve ne spreminjajo.

Turisti hodjo v Lubljano zarad boljšega zaslužka turističnih agencij, ne pa zarad jankovića.
To to rahlo podtikaš, velika večina turistov sploh ne ve kdo je župan, vidijo pa nekateri, ki se občasno vračajo skokovit napredek, ki je tudi zasluga župana in njegove ekipe. O te, da agencije vodijo turiste zaradi zaslužka je čisto res, zato najraje potujem v lastni režiji, čeprav je dražje.

Plečnik je že zdavnaj umrl, vsa njegova dela stojijo več kot pol stoletja, pa pred pol stoletja in manj v Ljubljano niso hodili. Ti boš pa odgovoru, da zdej hodjo zarad Jankovića.
Nedvomno obstaja velika korelacija med županovanjem Jankoviča in številom turističnih obiskov. In verjetno tudi veš, kakšna razlika je med korelacijo in kavzalnostjo. V pomoč pa tale stavek, ki pove, zakaj se samo na korelacijo ne moremo opirat::

Če sta dogodek A in B močno korelirana, lahko obstaja nek dogodek C, ki je vzrok obema
rx170 sporočil: 6.393
[#2695041] 28.01.18 09:42 · odgovor na: (#2695027)
Odgovori   +    4
[denac]
Mešaš hruške in jabolka. Mi, ki smo Ljubljane navajeni več kot pol stoletja, vemo, kako primitivni balkanc iz Ljubljane dela balkansko mesto.
Ti, ki maš pa rad razne jankoviće pa tega ne vidiš. Sej si natančno tak kot turisti. Vpraš turista, če ve kod je stala Kozlarjeva hiša.
Turisti hodjo v Lubljano zarad boljšega zaslužka turističnih agencij, ne pa zarad jankovića. Plečnik je že zdavnaj umrl, vsa njegova dela stojijo več kot pol stoletja, pa pred pol stoletja in manj v Ljubljano niso hodili. Ti boš pa odgovoru, da zdej hodjo zarad Jankovića.

Zakaj ste ga potem, vi, ki ste iz Ljubljane in vam dela balakansko mesto, kar 4 x izvolili?
rx170 sporočil: 6.393
[#2695043] 28.01.18 10:11 · odgovor na: (#2695042)
Odgovori   +    1
[denac]
> [rx170]
> > [denac]
> > Mešaš hruške in jabolka. Mi, ki smo Ljubljane navajeni več kot pol stoletja, vemo, kako primitivni balkanc iz Ljubljane dela balkansko mesto.
> > Ti, ki maš pa rad razne jankoviće pa tega ne vidiš. Sej si natančno tak kot turisti. Vpraš turista, če ve kod je stala Kozlarjeva hiša.
> > Turisti hodjo v Lubljano zarad boljšega zaslužka turističnih agencij, ne pa zarad jankovića. Plečnik je že zdavnaj umrl, vsa njegova dela stojijo več kot pol stoletja, pa pred pol stoletja in manj v Ljubljano niso hodili. Ti boš pa odgovoru, da zdej hodjo zarad Jankovića.
>
>
> Zakaj ste ga potem, vi, ki ste iz Ljubljane in vam dela balakansko mesto, kar 4 x izvolili?

Bruuuuuhaha! Jaz sem sicer Ljubljančan (še s tramvajem sem se v nižjo gimnazijo vozil), a že dolgo ne živim več v Ljubljani. Vem pa , da Janković na svojih obhodih po Ljubljani zelo teži Ljudem. Precej vsiljiv je.
Ni govora, da bi ga volil.
Un Maček malo višje pa, da je solatar slovenske matere sin. Srbski mediji pa pred časom, da bo postal Srbin predsednik slovenske vlade, in že leta, da ima Ljubljana "gradonačelnika Srbina".
Uživaj!
Se opravičujem, malo narobe sem prebral. Ampak to dejstva ne spremeni, da so ga Ljubljančani tolikokrat izvolili za župana.
anon-178149 sporočil: 4.311
[#2695051] 28.01.18 11:54 · odgovor na: (#2695042)
Odgovori   +    4
[denac]
> [rx170]
> > [denac]
>
> Zakaj ste ga potem, vi, ki ste iz Ljubljane in vam dela balakansko mesto, kar 4 x izvolili?
Ker očevidno večina občanov MOLJ ceni kaj je naredila ta, sicer kontraverzna županska pojava.
Bruuuuuhaha! Jaz sem sicer Ljubljančan (še s tramvajem sem se v nižjo gimnazijo vozil), a že dolgo ne živim več v Ljubljani. Vem pa , da Janković na svojih obhodih po Ljubljani zelo teži Ljudem. Precej vsiljiv je.
Ni govora, da bi ga volil.
Ker ga ne moreš voliti, lahko nakladaš kar hočeš....
Un Maček malo višje pa, da je solatar slovenske matere sin. Srbski mediji pa pred časom, da bo postal Srbin predsednik slovenske vlade, in že leta, da ima Ljubljana "gradonačelnika Srbina".
Uživaj!
Uživam, in še vedno ostaja slovenske matere sin. Slovenska wikipedija, sl.wikipedia.org/wik...kovi%C4%87 pravi:

Zoran Janković se je rodil 1. januarja 1953 srbskemu očetu in slovenski materi v Saraorcih pri Smederevu v Srbiji, kjer je preživel otroštvo.[2] Njegova starša sta se preselila v Slovenijo in ga do konca četrtega razreda pustila pri starih starših, nakar se je preselil k njima v Slovenijo. Osnovno šolanje je nadaljeval v Ljubljani na Osnovni šoli Valentina Vodnika in na Osnovni šoli Ketteja in Murna, kjer je dokončal osmi razred.[2] Šolanje je nadaljeval na Gimnaziji Poljane in leta 1980 diplomiral na Ekonomski fakulteti v Ljubljani z diplomsko nalogo Prekupčevalci s kmetijskim blagom pri nas[3] pod mentorstvom Tee Petrin.[2]

če poznaš nasprotna dejtva, popravi navedeno stran na wikipediji in se ne znašaj nad prinašalcem neprijetnih novic.
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2695060] 28.01.18 12:38 · odgovor na: anon-178149 (#2695007)
Odgovori   +    16
[MarijanMacek]
Mene čudi samo to, da obisk turistov v tem neprijaznem mestu raste po dvomestnih stopnjah. Očevidno so turisti ovčke, ki rinejo v šerifovo mesto in sploh ne opazijo v kakšno sranje jih vodijo. Dopuščam pa možnost, da se pa slučajno motiš ti, kaj meniš?
Obisk turistov s temi pozidavnimi rabotami do zadnjega kotička nima čisto nič zveze....

Pojdi si ogledati Dunaj in boš videl razliko med ureditvijo in skrbjo za zelene površine .... in podobne zadeve....
anon-178149 sporočil: 4.311
[#2695068] 28.01.18 13:50 · odgovor na: (#2695065)
Odgovori   +    4
[denac]
Srbi trdijo, da je Srbin! Briga njih Wikipedija!
In zelo so ponosni, da je "Srbin gradonačelnik Lublane". In še bolj bodo, če postane predsednik slovenske vlade.
Torej ti bolj zaupaš nekim nacionalističnim izjavam (po tvoje) balkancev, kot nepristranskim rojstnim listom? Čudo od razuma?
anon-178149 sporočil: 4.311
[#2695069] 28.01.18 14:06 · odgovor na: anon-333107 (#2695060)
Odgovori   +    4
[FrRoSt]
> [MarijanMacek]
> Mene čudi samo to, da obisk turistov v tem neprijaznem mestu raste po dvomestnih stopnjah. Očevidno so turisti ovčke, ki rinejo v šerifovo mesto in sploh ne opazijo v kakšno sranje jih vodijo. Dopuščam pa možnost, da se pa slučajno motiš ti, kaj meniš?

Obisk turistov s temi pozidavnimi rabotami do zadnjega kotička nima čisto nič zveze....
Če me še spomin ni zapustuil, nisem nikjer govoril o pozidavnih rabotah. Lahko pa da se motim, samo potem me prosim opomni. Mi pa sicer ni jasno, zakaj bi turisti hodili gledat pozidavne rabote. A so tako prismojeni, ali imaš drugačen pogled in vidiš pozidave, kjer jih NI. Mogoče si pa preveč hodil po Tibetu, tam stoletja niso nič pozidali, da ne bi ubili kakšnega črva, reinakrnacije bog si ga vedi česa.

Pojdi si ogledati Dunaj in boš videl razliko med ureditvijo in skrbjo za zelene površine .... in podobne zadeve....
Sem videl že večino glavnih mesto po Evropi, tudi Dunaj bežno, pa še kakšno kje drugje. In Ljubljana se ne odreže tako slabo glede zelenih površin. Je eno od najbolj zelenih mest v Evropi. Po podatkih iz spletne strani, ec.europa.eu/environ...dex_en.htm je pa tudi bila zelena prestolnica leta 2016. In verjetno ne brez razloga, kar potrjuje tudi dvoštevilčna rast števila turistov v Ljubljani, ki domačinom postaja počasi že moteča.
Sicer pa, kaj čakaš, blićžajo se volitve in izberite izvoljivega kandidata. pa se bojim da samo stokate in serjete, ker ljudje tvoje baže kaj več pač niste sposobni.
anon-190292 sporočil: 2.667
[#2695092] 28.01.18 17:27 · odgovor na: rx170 (#2695043)
Odgovori   +    22
Se opravičujem, malo narobe sem prebral. Ampak to dejstva ne spremeni, da so ga Ljubljančani tolikokrat izvolili za župana.
Ljubljančani so danes očitno tisti, ki so se po 2WW priselil v Ljubljano in se ga meščanstvo
še ni prijelo in velik del ljubljančanov po rojstvu od prastarih staršev naprej ne živi več v Ljubljani. Ljubljana je slabo organizirana "dolga vas" iz katere se meščani izseljujejo in to ni samo krivda Jankovića. Ljubljana potrebuje za župana meščana po mentaliteti in ne samo ljubljančana po naslovu bivanja.
Kdo voli Jankovića je več ali manj jasno .
rx170 sporočil: 6.393
[#2695097] 28.01.18 17:58 · odgovor na: anon-190292 (#2695092)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: rx170 28.01.2018 18:10
[schodr]
> Se opravičujem, malo narobe sem prebral. Ampak to dejstva ne spremeni, da so ga Ljubljančani tolikokrat izvolili za župana.

Ljubljančani so danes očitno tisti, ki so se po 2WW priselil v Ljubljano in se ga meščanstvo
še ni prijelo in velik del ljubljančanov po rojstvu od prastarih staršev naprej ne živi več v Ljubljani. Ljubljana je slabo organizirana "dolga vas" iz katere se meščani izseljujejo in to ni samo krivda Jankovića. Ljubljana potrebuje za župana meščana po mentaliteti in ne samo ljubljančana po naslovu bivanja.
Kdo voli Jankovića je več ali manj jasno .
Ta argument o "meščanstvu" sem že večkrat slišal, pa ga ne razumem povsem. Očitno so Ljubljančani kmetavzi, ker ne volijo prav....Ali kako?
anon-178149 sporočil: 4.311
[#2695103] 28.01.18 18:41 · odgovor na: anon-190292 (#2695092)
Odgovori   +    6
[schodr]
> Se opravičujem, malo narobe sem prebral. Ampak to dejstva ne spremeni, da so ga Ljubljančani tolikokrat izvolili za župana.

Ljubljančani so danes očitno tisti, ki so se po 2WW priselil v Ljubljano in se ga meščanstvo še ni prijelo in velik del ljubljančanov po rojstvu od prastarih staršev naprej ne živi več v Ljubljani. Ljubljana je slabo organizirana "dolga vas" iz katere se meščani izseljujejo in to ni samo krivda Jankovića. Ljubljana potrebuje za župana meščana po mentaliteti in ne samo ljubljančana po naslovu bivanja.
Kdo voli Jankovića je več ali manj jasno .
Ta pravi Ljubljančan je Štajerc priseljen v Ljubljano in pika, je pač bila največji rezervoar potencialnih priseljencev. Takšna je vsaj statistična podoba Ljubljane. Leta 1935 Ljubljana ni imela 85.000 prebivalcev, ostala mesta pa še krepko manj. Stanje danes je povsem drugačno, mesto ima blizu 300.000 prebivalcev. In vsepovsod po svetu se urbanizacija širi s priseljevanjem ruralnega prebivalstva v mesta, Ljubljana ni topogledno nobena izjema. Ste pač izvorni meščani pozabili na neko pomembno aktivnost, razmnoževanje, da bi lahko servisirali vse potrebne službe. In sedaj ne jamrajte nad usodo mesta, sami ste bili impotentni in rezultati so tukaj.
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2695114] 28.01.18 23:52 · odgovor na: anon-178149 (#2695069)
Odgovori   +    5
[MarijanMacek]
> [FrRoSt]
> > [MarijanMacek]
> > Mene čudi samo to, da obisk turistov v tem neprijaznem mestu raste po dvomestnih stopnjah. Očevidno so turisti ovčke, ki rinejo v šerifovo mesto in sploh ne opazijo v kakšno sranje jih vodijo. Dopuščam pa možnost, da se pa slučajno motiš ti, kaj meniš?
>
> Obisk turistov s temi pozidavnimi rabotami do zadnjega kotička nima čisto nič zveze....
>
Če me še spomin ni zapustuil, nisem nikjer govoril o pozidavnih rabotah. Lahko pa da se motim, samo potem me prosim opomni. Mi pa sicer ni jasno, zakaj bi turisti hodili gledat pozidavne rabote. A so tako prismojeni, ali imaš drugačen pogled in vidiš pozidave, kjer jih NI. Mogoče si pa preveč hodil po Tibetu, tam stoletja niso nič pozidali, da ne bi ubili kakšnega črva, reinakrnacije bog si ga vedi česa.
> Pojdi si ogledati Dunaj in boš videl razliko med ureditvijo in skrbjo za zelene površine .... in podobne zadeve....
Sem videl že večino glavnih mesto po Evropi, tudi Dunaj bežno, pa še kakšno kje drugje. In Ljubljana se ne odreže tako slabo glede zelenih površin. Je eno od najbolj zelenih mest v Evropi. Po podatkih iz spletne strani, ec.europa.eu/environ...dex_en.htm je pa tudi bila zelena prestolnica leta 2016. In verjetno ne brez razloga, kar potrjuje tudi dvoštevilčna rast števila turistov v Ljubljani, ki domačinom postaja počasi že moteča.
Sicer pa, kaj čakaš, blićžajo se volitve in izberite izvoljivega kandidata. pa se bojim da samo stokate in serjete, ker ljudje tvoje baže kaj več pač niste sposobni.
Potem pa v redu. :) Potem pa naj ga še ene perkrat izvolijo, da bo pozidal in poasfaltiral še tisto, kar hodi viška. :)

Biznis je le biznis. :) Gradbeni sploh. :)
anon-178149 sporočil: 4.311
[#2695119] 29.01.18 07:30 · odgovor na: anon-333107 (#2695114)
Odgovori   +    2
[FrRoSt]
> [MarijanMacek]

> > [FrRoSt]
> > > [MarijanMacek]
> > > Mene čudi samo to, da obisk turistov v tem neprijaznem mestu raste po dvomestnih stopnjah. Očevidno so turisti ovčke, ki rinejo v šerifovo mesto in sploh ne opazijo v kakšno sranje jih vodijo. Dopuščam pa možnost, da se pa slučajno motiš ti, kaj meniš?
> >
> > Obisk turistov s temi pozidavnimi rabotami do zadnjega kotička nima čisto nič zveze....
> >

> Če me še spomin ni zapustuil, nisem nikjer govoril o pozidavnih rabotah. Lahko pa da se motim, samo potem me prosim opomni. Mi pa sicer ni jasno, zakaj bi turisti hodili gledat pozidavne rabote. A so tako prismojeni, ali imaš drugačen pogled in vidiš pozidave, kjer jih NI. Mogoče si pa preveč hodil po Tibetu, tam stoletja niso nič pozidali, da ne bi ubili kakšnega črva, reinakrnacije bog si ga vedi česa.

> > Pojdi si ogledati Dunaj in boš videl razliko med ureditvijo in skrbjo za zelene površine .... in podobne zadeve....

> Sem videl že večino glavnih mesto po Evropi, tudi Dunaj bežno, pa še kakšno kje drugje. In Ljubljana se ne odreže tako slabo glede zelenih površin. Je eno od najbolj zelenih mest v Evropi. Po podatkih iz spletne strani, ec.europa.eu/environ...dex_en.htm je pa tudi bila zelena prestolnica leta 2016. In verjetno ne brez razloga, kar potrjuje tudi dvoštevilčna rast števila turistov v Ljubljani, ki domačinom postaja počasi že moteča.
> Sicer pa, kaj čakaš, blićžajo se volitve in izberite izvoljivega kandidata. pa se bojim da samo stokate in serjete, ker ljudje tvoje baže kaj več pač niste sposobni.

Potem pa v redu. :) Potem pa naj ga še ene perkrat izvolijo, da bo pozidal in poasfaltiral še tisto, kar hodi viška. :)

Biznis je le biznis. :) Gradbeni sploh. :)
A ti bi pa v centru mesta kure pazu?
anon-190292 sporočil: 2.667
[#2695120] 29.01.18 08:08 · odgovor na: anon-178149 (#2695103)
Odgovori   +    2
[MarijanMacek]
> [schodr]
> > Se opravičujem, malo narobe sem prebral. Ampak to dejstva ne spremeni, da so ga Ljubljančani tolikokrat izvolili za župana.
>
> Ljubljančani so danes očitno tisti, ki so se po 2WW priselil v Ljubljano in se ga meščanstvo še ni prijelo in velik del ljubljančanov po rojstvu od prastarih staršev naprej ne živi več v Ljubljani. Ljubljana je slabo organizirana "dolga vas" iz katere se meščani izseljujejo in to ni samo krivda Jankovića. Ljubljana potrebuje za župana meščana po mentaliteti in ne samo ljubljančana po naslovu bivanja.
> Kdo voli Jankovića je več ali manj jasno .

Ta pravi Ljubljančan je Štajerc priseljen v Ljubljano in pika, je pač bila največji rezervoar potencialnih priseljencev. Takšna je vsaj statistična podoba Ljubljane. Leta 1935 Ljubljana ni imela 85.000 prebivalcev, ostala mesta pa še krepko manj. Stanje danes je povsem drugačno, mesto ima blizu 300.000 prebivalcev. In vsepovsod po svetu se urbanizacija širi s priseljevanjem ruralnega prebivalstva v mesta, Ljubljana ni topogledno nobena izjema. Ste pač izvorni meščani pozabili na neko pomembno aktivnost, razmnoževanje, da bi lahko servisirali vse potrebne službe. In sedaj ne jamrajte nad usodo mesta, sami ste bili impotentni in rezultati so tukaj.
Kolikor vem pa so Štajerci v Ljubljani še vedno Štajerci, samo volijo v Ljubljani . Sicer pa tudi za županske volitve domnevno uvoženi volilci niso ne ljubljančani ne meščani in je Ljubljana karšna je in pika .
Endimion sporočil: 10.254
[#2695121] 29.01.18 08:14 · odgovor na: (#2695042)
Odgovori   +    8
Ko si se ti vozil s tramvajem v solo (ukinili so ga leta 1959, zadnji sofer pa je bil v kajzjerja nasemljen Jezek) se je Ljubljana prakticno nehala pri Fondovih Blokih, ob savskem naselju pa so se pasle krave.

Ce menis da bi se moral cajt ustavit....
FIN-454644 sporočil: 10.879
[#2695137] 29.01.18 09:48 · odgovor na: anon-178149 (#2695119)
Odgovori   +    5
Vprasaj lastnike lokalov v centru Ljubljane, kaj je to center Ljubljane in koliko turisti potrosijo. Potem ti bo jasno kaksna Potemkinova vas je.
kzupanc sporočil: 10.517
[#2695138] 29.01.18 09:51
Odgovori   +    1
Ideja sama se mi sploh ne zdi slaba.
najobj sporočil: 31.870
[#2695159] 29.01.18 10:51 · odgovor na: (#2695027)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 29.01.2018 11:04
[denac]
Mešaš hruške in jabolka. Mi, ki smo Ljubljane navajeni več kot pol stoletja, vemo, kako primitivni balkanc iz Ljubljane dela balkansko mesto.
Ti, ki maš pa rad razne jankoviće pa tega ne vidiš. Sej si natančno tak kot turisti. Vpraš turista, če ve kod je stala Kozlarjeva hiša.
Turisti hodjo v Lubljano zarad boljšega zaslužka turističnih agencij, ne pa zarad jankovića. Plečnik je že zdavnaj umrl, vsa njegova dela stojijo več kot pol stoletja, pa pred pol stoletja in manj v Ljubljano niso hodili. Ti boš pa odgovoru, da zdej hodjo zarad Jankovića.
... ja, za prave Ljubljančane je Plečnik očitno www.slovenskenovice....k=ZchCQ5k0 res zakon ...

P.S.: v poslu je vrstni red dogodkov takšen, da je najprej boljša (turistična) ponudba, šele potem pa je (za turistične agencije) boljši zaslužek ... no, kakšne zasluge pa ima Janković pri boljši turistični ponudbi Ljubljane, pa jaz ne vem, ker sem iz Maribora ...
najobj sporočil: 31.870
[#2695162] 29.01.18 11:02 · odgovor na: Endimion (#2695121)
Odgovori   +    0
[Endimion]
Ko si se ti vozil s tramvajem v solo (ukinili so ga leta 1959, zadnji sofer pa je bil v kajzjerja nasemljen Jezek) se je Ljubljana prakticno nehala pri Fondovih Blokih, ob savskem naselju pa so se pasle krave.

Ce menis da bi se moral cajt ustavit....

... OK, in zakaj se tebi zdi www.delo.si/assets/m....jpg?rev=3 , da se pri Fondovih blokih čas ni ustavil ? ...
Endimion sporočil: 10.254
[#2695172] 29.01.18 11:17 · odgovor na: najobj (#2695162)
Odgovori   +    3
Zarad prebivalcev Fondovih blokov? :)
FIN-454644 sporočil: 10.879
[#2695179] 29.01.18 11:35 · odgovor na: najobj (#2695162)
Odgovori   +    0
Fondovi bloki so bili umesceni v zeleno okolje,, ko se ni bilo krajinskih arhitektov. Zakaj so krajinski arhitekti tiho, ko se pozidavajo soseske?
Endimion sporočil: 10.254
[#2695184] 29.01.18 11:40 · odgovor na: FIN-454644 (#2695179)
Odgovori   +    5
Tako kot so komiji dost solidno pozidali savsko naselje pa konec koncev stepanjc in fuzine tudi. Zupanciceva jama je bila zidana v 90-ih in je podn od podna.
Endimion sporočil: 10.254
[#2695188] 29.01.18 11:53 · odgovor na: FIN-454644 (#2695137)
Odgovori   +    4
Samo meni pol ni jasno kdo hudica pol zastonj sedi ob mizicah ob Ljubljanici da imas problem prosto mesto najti.
FIN-454644 sporočil: 10.879
[#2695191] 29.01.18 12:03 · odgovor na: Endimion (#2695188)
Odgovori   +    1
To je pa priblizno vse. Menda si najprej ogledajo ceno kavice, potem pa odidejo, ali pa se odlocijo ostati. Pa na wc morajo tudi iti.
Endimion sporočil: 10.254
[#2695195] 29.01.18 12:07 · odgovor na: FIN-454644 (#2695191)
Odgovori   +    3
Nisi odgovoril. Kdo sedi za temi mizicami da je vse poletje povsod vse polno. Mescani ljubljane?

Strani: 1 2