Strani: 1

anon-394991 sporočil: 252
[#2680956] 26.10.17 14:09
Odgovori   +    2
Saj ne vem ali se delata norca ali KLemenčič nima pojma o pojmu kaj govori. Recimo poglejmo kako deluje zdravstvu. Zdravnik hoče zaslužiti in operira nekoga. Ker je zamočil pri delu naredi ve kartoteki in bolnika zavaja več kot eno leto. Potem recimo bolnik prijavi zdravniški zbornici in zbornica pove, da je primer starejši od enega leta in se temu barabinu nič ne zgodi. Sočasno ista zdravniška zbornica celo potrdi, da je sposoben takšni goljuf za izvedenca in delo na sodišču. Uprani postopek pa zastara v treh letih torej kdo se dela norca iz koga.

Potem gremo naprej primer po logiki zdravniške zbornice ne zastara po smrti bolnika. Potem pa se sprašujemo kako bodo rešili po smrti, če so že v času življnja bolnika prirejali kartoteke.

Da je mera polna bo potem POLICAJI raziskovali prej navedeno.

Ta primer mi je rpavil znanec, kjer so mu celo uradna sodišča sodišča še šla skrivat dokaze.

In seda bo KLEMENČIČ reševal kriminal v zdravstvu. Ko sem to prebral sem mislil, da je novinar se zmotil in zgrešil temo. A ko sem pogledal sem videl, da se ni zmotil.
anon-448259 sporočil: 38
[#2680974] 26.10.17 15:25
Odgovori   +    6
čas vnosa: 26.10.17 15:21
Veliko prikazanega dela, da bo učinek manj kot nič. To je namen, kajne ?

Strani: 1