Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Reciklaža: Zoran Janković

Strani: 1

153 sporočil: 9.333
[#2676848] 03.10.17 22:15
Odgovori   +    1
Prepriča nasmeh, prav(ega)a meh ?

Sodražan
abrame sporočil: 1.628
[#2676858] 03.10.17 22:48 · odgovor na: 153 (#2676848)
Odgovori   +    1
Seveda, ker to je originalna ponovitev "Kozlovske sodbe na 'Magistratu'" ...
0313EKINX sporočil: 557
[#2676878] 04.10.17 00:26
Odgovori   +    5
Od Udbovskega krivosodja ki raja s titovko, drugacne sodbe temu kriminalcu ne mores pricakovati
macon sporočil: 12.861
[#2676972] 04.10.17 11:23
Odgovori   +    4
Zakaj je ta oseba še na magistratu?

Noro je, da se slovenska levica ves čas spakuje iz moralne pozicije in za vsako izjavo obsoja in zviška zaničuje Janšo in desne, ob ljubljanskem žepanu pa so vsi tiho kot riti.

Slovenija je režimska levičarska greznica, ne pa demokratična država.
pobalin sporočil: 14.456
[#2677214] 05.10.17 09:55
Odgovori   +    2
Originalni članek je napisala Damijana Žišt, tista novinarka Večera in partnerica Francija Matoza, ki je bila pred leti zaupno obveščena o hišni preiskavi pri politiku Romanu Jakliču, in prišla v anale z dramatično izjavo, da bo svoje vire "varovala do smrti".
www.vecer.com/zoran-...en-6316918

V članku je še nekaj drugih sočnih izjav botra Zokija, ki dela:
"Res je, da odvetniki stanejo pol mojih mesečnih plač, a se zadevam zelo posvetijo, zelo so dobri in sem jim zelo hvaležen za vso podporo in znanje,“ je dejal Janković.

Do zdaj je tožilka vodila že več postopkov zoper mene, vendar do zdaj zoper mene ni vložila niti ene obtožnice.

Janković se je obregnil tudi ob šefa NPU Darka Majheniča, "ki je že pred petimi leti medijem razlagal, da so preiskovalci NPU zbrali dovolj dokazov zoper mene, da bo tožilstvo lahko vložilo trdno obtožnico".
Obtožnice pa ni, ker je bila njihova ovadba domišljijski spis, je še dodal Janković.
Da ne bi izgledalo, da Jankovića preganjajo samo desničarski, reakcionarni mediji in sile, je tu citat iz skoraj 4 leta starega uvodnika urednika domnevno levičarske Mladine:
Z drugimi besedami: Roman Jakič nima kaj razmišljati o odstopu. O tem sploh ne more biti debate. In enako velja za ljubljanskega župana Zorana Jankovića, katerega roka je vodila te operacije. Oba sta v preiskavah zaradi grobega in nedopustnega kriminala. Odstopiti morata takoj. Janković ne more biti več župan, Jakič pa ne minister.
www.mladina.si/15179...la-zgodba/
Pobalinsko ugotavljam, da je Zoran Janković človek mnogih talentov in znanj, ki se zna že leta braniti pred večglavim zmajem javnih/medijskih napadov in da je pravno vedno znova opran vsake krivde, čeprav mora na to pranje čakati izjemno dolgo (podobno kot Janša). Čudno je, da se še ni obrnil na ESČP, ker ni bil deležen pravosodne obravnave v razumnem roku. To lahko pripišem njegovi velikodušnosti, saj najbrž noče, da bi navadni državljani plačevali za napake zlih/nesposobnih posameznikov iz tretje veje oblasti.

Projekcija: Leta 2029 bo sodišče razsodilo, da ima Zoran Janković tako čiste roke, da mu jih ni treba umivati niti po opravljanju velike potrebe. To bo prvi in učbeniški primer sodne beatifikacije v EU v tretjem tisočletju.

Strani: 1