Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek 105-milijonska naložba Leka na Prevaljah

Strani: 1

sopranos sporočil: 11.404
[#2648463] 11.04.17 19:25
Odgovori   +    5
Zanimivo, sedaj ko Cerar nima nič za pokazati, se gre sedaj celo na Koroško vozit, samo da je lahko zraven pri USPEHU in trdem delu DRUGIH. Prej so bili pa vsi pametni kakšna škoda je, ker se je Lek prodalo. Ravno malo je manjkalo, da niso rekli, da Lek pod novim lastnikom propada.

Po drugi strani so pa Krki sproti ves denar ven pobrali, tako da Krka po meni znanih podatkih ni prav veliko kupovala z vsem tem silnim denarjem in podporo, ki ju je imela.

Lahko rečemo samo kapo dol Leku in vodstvu ter vsem zaposlenim. Da vztrajate v tej državi, da plačujete davke, da ustvarjate dobiček, da investirate in zaposlujete.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2648507] 12.04.17 09:27 · odgovor na: sopranos (#2648463)
Odgovori   +    2
[sopranos]
Zanimivo, sedaj ko Cerar nima nič za pokazati, se gre sedaj celo na Koroško vozit, samo da je lahko zraven pri USPEHU in trdem delu DRUGIH. Prej so bili pa vsi pametni kakšna škoda je, ker se je Lek prodalo. Ravno malo je manjkalo, da niso rekli, da Lek pod novim lastnikom propada.

Po drugi strani so pa Krki sproti ves denar ven pobrali, tako da Krka po meni znanih podatkih ni prav veliko kupovala z vsem tem silnim denarjem in podporo, ki ju je imela.

Lahko rečemo samo kapo dol Leku in vodstvu ter vsem zaposlenim. Da vztrajate v tej državi, da plačujete davke, da ustvarjate dobiček, da investirate in zaposlujete.
Predvsem Novartisu, ki se je izkazal kot odgovoren lastnik z vizijo in strategijo.
V Sloveniji žal podjetja takšnega formata ni.
pobalin sporočil: 14.456
[#2648708] 12.04.17 20:57 · odgovor na: sopranos (#2648463)
Odgovori   +    2
[sopranos]
Zanimivo, sedaj ko Cerar nima nič za pokazati, se gre sedaj celo na Koroško vozit, samo da je lahko zraven pri USPEHU in trdem delu DRUGIH.
A ni Koroška tisti konec Moje Dežele, kjer je navajen obračunavat dvojno kilometrino? No, menda njegova računovodkinja. :-)

Strani: 1