Strani: 1

bigl sporočil: 18.363
[#2549081] 17.09.15 13:51
Odgovori   +    2
Škoda, da se ne loti našega Kekca in da brez velikanov svetovne literature ne zmore njega ali kaj drugega postavit na t.i. "svetovne odre". Men je moja interpretacija prebranih del več vredna, kot bilo kakšna filmska ali gledališka predstava. Lep dan.
ahafne sporočil: 2.363
[#2549487] 18.09.15 11:43 · odgovor na: bigl (#2549081)
Odgovori   +    2
[bigl]
Škoda, da se ne loti našega Kekca in da brez velikanov svetovne literature ne zmore njega ali kaj drugega postavit na t.i. "svetovne odre". Men je moja interpretacija prebranih del več vredna, kot bilo kakšna filmska ali gledališka predstava. Lep dan.
Pandur je eden rednih v slovenije, ki je iz kulture naredil biznis. Če se je v MB še učil, mu gre danes to zelo dobro.
bigl sporočil: 18.363
[#2549648] 18.09.15 14:54 · odgovor na: ahafne (#2549487)
Odgovori   +    0
[ahafne]
> [bigl]
> Škoda, da se ne loti našega Kekca in da brez velikanov svetovne literature ne zmore njega ali kaj drugega postavit na t.i. "svetovne odre". Men je moja interpretacija prebranih del več vredna, kot bilo kakšna filmska ali gledališka predstava. Lep dan.

Pandur je eden rednih v slovenije, ki je iz kulture naredil biznis. Če se je v MB še učil, mu gre danes to zelo dobro.
Od mene niti evra ni dobil ta njegov t.i. kulturni biznis. Drugi pač. Za sebe dobro vem kaj preberem v celoti, za druge pa ne vem. Hičkok je recimo povedal, da nobenega dela, ki ga je ufilmil ni prebral v celoti. Pobral je ven fragmente, ki so se mu zdeli zanimivi in jim dodal sebe in svojo domišljijo ter seveda, za kar je bil mojster, efekte. Lep dan.

Strani: 1