Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Treniranje smejalnih mišic :)

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-195618 sporočil: 1.141
[Odklop] Tema: Treniranje smejalnih mišic :)
[#718480] 18.02.10 20:02 · odgovor na: (#717101)
Odgovori   +    7
Po poseti sinu "na privrevenom radu u inostranstvu" vraća se Lala u Banat u kupeu I° razreda Balkan Expressa a preko puta njega sedi jako lepa plavokosa žena sa sinom ....
justiceiro.smugmug.c...Zr3D-L.jpg
Ničega čudnoga ne bi bilo, da sinčić nije crn kao pravi potomak Bantu lovca-ratnika, a mama bela - bela kao Norsk - Brunhilda, .... 'bemti život komplikovani .... Xexexe
Elem, Lala k'o Lala, pun znatiželje, pitanja i tako-to, upiljio oči i stalno fiksira malo mamu, malo sinčića i vice-versa, više mamu, manje sinčića i tako-to .... Dok mu najzad ne puče film, te poče.:
"Khmmm, aaaa moliću fino, a jel' to Vaš sinčić pored Vas.?"
"Jeste, moj je."
"Pa kako to .... Vi tako lepi beli-beli, a on .... Khmm, kako da kažem .... ?"
"A to, što je abronzzato (Berlusconipress) .... ?"
"Pa nije baš to, ali ...."
"Razumem, razumem, .... Malo je neuobičajeno, ali ja ću vam već objasniti."
Lala se sav pretvorio u uvo, a očiju ne skida sa njenih kolena i krajičkom oka fiksira maloga ....
"Znate ja sam bila u Londonu, za prvo vreme trudnoće, na izložbi mojih modela, pa sam se često pešice vraćala u hotel. Tako sam zabasala u predgrađe SOHO-a i odjednom sam osetila da me jedan Crnac prati, pa sam malo-pomalo ubrzavala korak, dok na kraju nisam bežala što sam brže mogla .... I eto, taj psihički i fizički šok je na meni ostavio traga, tako da se je dete rodilo crno....!"
Lala malo razmišlja više za sebe.: Khmmm, SOHO, crnac, strah, psihički, FIZIČKI, tragovi .... Xexexe .... Pa na kraju izusti.:
"Ma znate, moliću fino, JA BI' REK'O DA JE ON VAS STIG'O ....!"

Po sećanju iz studentskih dana, sročio i na papir stavio
Ivan Ivanovich - Aždaha s.r. .... Xexexe

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen