Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Public enemy: Državni dolg je eksplodiral

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178486 sporočil: 213
Kaj bomo pa dobili mi davkoplačevalci za ta novi 1,5 miljardni puf? Če bomo že mi odplačevali ta dolg do pravnukov, bi se spodobilo, da dobimo podatke kam gre ta denar. In prosim natančne podatke, ker nisem več radostne volje. Ali pa moram plačevati nekaj, za kar mi država ne izda specificiranega računa? Kaj obstaja možnost, da davkoplačevalci odškodninsko tožimo državo? Da ne bo kje SCT za 500 MIO vlival beton iz hrušk v Šoštanju. Za Najpodjetniško idejo pa celih 10.000 EUR. Super HiTech za 10 jurjev. Težko bi s tem denarjem Pizza kiosk odprl. Na tak način bi v RS dodano vrednost dvigovali, ja. Velika dodana vrednost v nekaj žepov je to, kar se gremo. Žalujoči ostali pa moramo svoje probleme sami znat rešit. Ob tem ne razumem, da me obdavčite najvišje na svetu - oziroma celo razumem vaš pohlep. Mene in ostale žalujoče. Prisiljeni smo žalovati svoj lastni pogreb in pogreb svojih otrok. Absurdno. To doživljam kot višek perverznosti demokracije. Se oproščam, če sem preobčutljive sorte. Vendar se mi zdi, da je potrebno imeti odgovoren odnos do denarja. Tega ne opazim veliko.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen