Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Ali farmacevtske firme res samo varajo bolne in zdrave?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-521 sporočil: 5.625
[mataj]
> [lukav]
> > [mataj]
> > > [lukav]
> > > yo mataj, zdaj ko je svinjska gripa že skoraj odkrulila - daj me malo razsvetli, koliko ljudi je pomrlo zaradi vakcin in živega srebra, koliko jih končalo s hudimi nevrološkimi motnjami in vsem ostalim, kar si tako veselo napovedoval.
> >
> > Vem za en primer nevroloških motenj, nek zelo daljni znanec, star možakar. 5 dni po cepljenju je fasal paralizo od kolen navzdol in nezavest. Za silo si je opomogel, toliko da lahko hodi, a še vedno se komaj vleče in ne upa si sam čez cesto, ker nikoli ne ve, kdaj se bo sesedel. Zdravnika je vprašal, če je to zaradi cepljenja in zdravnik je jasno rekel "ne". Ko ga je vprašal od česa pa je to, je bil odgovor jasno "ja, tega pa ne vemo". Tudi mi ne bomo nikoli vedeli, če je bilo to res zaradi cepljenja in koliko je bilo takih primerov. Po tem, ko je medicinska stroka cepivo razglasila za brezgrešno, pač ne bo šla pljuvat v lastno skledo.
>
> skratka, tvoj odgovor je nada, zilch, zero?
>
> veš koliko starih možakarjev vsak dan pade v nezavest? kakšna je verjetnost, da se enemu to zgodi 5 dni (5 dni!?) po cepljenju.

Moj odgovor je "Ne vem in ne morem vedeti". In dokler ne vem, bom pač za vsak slučaj predpostavil, da cepivo ni varno in se cepljenju izogibal. Ziher je ziher. Zakaj bi tvegal zdravje za tuje profite?
baje je zadnjič v spodnjem dupleku ena stara baba skup padla, pred tem pa je spila kozarec vode in globoko vdihnila. mi svetuješ, da se izogibam vodi in kisiku? ziher je ziher.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen