Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Ali farmacevtske firme res samo varajo bolne in zdrave?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-521 sporočil: 5.625
[shevchenko]
> veš koliko starih možakarjev vsak dan pade v nezavest? kakšna je verjetnost, da se enemu to zgodi 5 dni (5 dni!?) po cepljenju.

samo v vednost - imunolog je v intervjuju za PN dejal, da se lahko škodljive posledice cepljenja pokažejo čez mesece. bomo videli.
kateri imunolog, kaj je PN, kakšne škodljive posledice? kakšne raziskave, ki dokazujejo vzročno-posledično povezavo med vakcino in "posledico", je imunolog opravil. kakšen je vzorec, za kakšno vakcino gre? ljudje umirajo vsak dan, ženske vsakodnevno splavijo, otroci padajo v nezavest. vendar, vsak dan se ljudje počutijo odlično, petra majdič zmaguje v teku, nekater napredujejo v sližbi ali dobijo desetko na faksu - je to morda tudi posledica cepljenja, če so bili par mesecev pred tem cepljeni?

sem že gledal enega imunologa, ki je zganjal lažno paniko na POP TV o 40% reakcij pri otrocih - potem sem pa govoril z ljudmi iz GSK in so mi potrdili, da je to res, seveda pa je imunolog prikrojil resnico po svoje: 40% dojenčkov je res imelo zelo blage reakcije, bili so pač sitni, wow, kdo bi si mislil, dojenčki ne marajo igle :)

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen