Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-167067 sporočil: 3.637

Dolgcas je napisal(a):
Tazov časnikar je končal svoje pisanje s citatom iz finskega časopisa Hufvudstadsbladet, ki je o odzivu Slovenije menda zapisal, da diši po stari jugoslovanski tradiciji glede tega, kako neka vlada nadzira medije in je tudi odgovorna zanje, k temu pa dodal: »Slovenija, danes živimo v EU!«

Ko se nacistični narodi gredo neke elitiste, ki "učijo" low class Slovane kako se danes živi me vedno razpizdi...še posebej ker pod kožo niso nič manj krvavi...samo bolje znajo to skrivati...ker so pač večji hinavci.

Ne vem ali je bil Janša ali kdo drug podkupljen...vem pa, ker sem oddajo videl...da je bila čisti bulshit, kjer ni bilo enega dokumenta vsi sogovorniki so govorili v pogojniku...razn novinarja ki je kar postavil dokončne trditve v stilu inkvizicije...debili tam gor očitno še niso slišali o tem da v EU te lahko samo sodišče obsodi do takrat si pa nedolžen in te en pezde novinarski ne more kar v trdilniku pribit na križ...še KPJ je bila sposob na bolj kredibilno "dokumentarno" oddajo sproducirat...
  Glede dokončnih trditev: saj zato pa naj se zadeva razčisti pred sodiščem, kjer bo novinar prisiljen pokazati domnevne dokumente..Meni se je sicer neko razlikovanje trdilnik/pogojnik vedno zdelo za lase privlečeno, ker je učinek dokaj podoben, tudi če vse zaviješ v "naj bi naredil...".

 Glede finskega občutka superiornosti: to si je politika sama kriva, ker z kazahstanskimi metodami poskuša preko političnih kanalov vplivati na medije v tuji državi. V bistvu moraš imeti dokaj debelo kožo, da to počneš.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(