Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-112947 sporočil: 71
Da je finska ooddaja nastala kot del predvolilne kampanje bi lahko bilo celo res, žal pa Janša nima prav nobene pravice to ponavljati kot papiga, saj je imel vse možnosti zadevo raziskati in razložiti že v letu in pol, ki je preteklo, odkar so Avstrijci opozorili na sumljivo pretakanje denarja. Pri nas so se seveda takoj angažirali, ampak v nasprotno smer od pričakovane - storili so vse, da bi zadevo vsaj do volitev držali stran od oči in src slovenskih davkoplačevalcev. Kako lahko sicer razložijo neverjetno šlamparijo policije, tožilstva, nadčloveške napore, da bi ustavili Kosa in Cvikla?
Zares me je sram pred svetom, ko moja vlada potrjuje obtožbe 500+ slovenskih novinarjev o pritiskih nanje in gre celo dalje, pritiska na tuje novinarje in jim grozi s tožbami. V imenu in za denar Slovencev!
Sram me je in ogorčena sem, da ni dovolj, da mora vsak Slovenec, tudi tista množica lačnih, ki jih nihče ne prizna, plačati za Patrie po 140€, ampak gre od tega 10€ po glavi Slovenca za podkupnine.
Janša, zahtevam, da ugotovite, kam je šel denar, za katerega je menda že dokazano, da je bil iz Patrie nakazan za podkupnine! Šele potem lahko začnete negovati svojo užaljenost, ker so Vas obsodili! Niste pomembni Vi,
 mi, Slovenci smo pomembni! Ne mislite tako?

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen