10 min
DAF Trucks s tremi nagradami fleet news
15 min
Nemški prometni minister bo testiral samovozeči tovornjak družbe MAN
26 min
To so prihajajoči Volkswagnovi avtomobili, ki jih ne bo poganjala elektrika
57 min
Najbolj brani članki danes
2 uri
Agencija za energijo vztraja: elektrika se bo julija obračunavala po novem in konec! 2
3 ure
Applova prodaja na Kitajskem upadla za petino
4 ure
Top službe – ESA, LTH Castings, NLB, Danfoss, Comtrade, Unior, Gorenjska banka ...
4 ure
Iz NS Triglava odstopil Valjavec
5 ur
Kupil sem delnico še enega podjetja na področju čipov
6 ur
EP potrdil prenovljena fiskalna pravila EU - zadnji korak morajo zdaj storiti še članice
6 ur
Svetovna turistična organizacija in Hrvaška ustanavljata raziskovalni center za trajnostni turizem 2
6 ur
Varovalka pri uvozu kmetijskih proizvodov iz Ukrajine v EU
6 ur
24ur: Kriminalisti obiskali Snežiča in Hajdinjaka
7 ur
(reportaža) Kako je organizirana tovarna japonskih robotov v Kočevju
7 ur
(intervju) Delegirane naloge nikoli ne bi smeli vzeti nazaj
7 ur
L. Mesec po srečanju socialnih partnerjev: Zdaj se bomo ukvarjali z davki in pokojninami! 11
8 ur
Občina Logatec z družbo T-2 v nadgradnjo platforme Logatec Supermesto (PRO)
8 ur
Razkrite bilance 2023: kako so lani poslovala podjetja politikov, znanih odvetnikov, lobistov, profesorjev ... 4
9 ur
Energetika Ljubljana ob koncu kurilne sezone znižuje ceno plina 1
9 ur
Borza NYSE tržne udeležence sprašuje, ali bi podprli prehod na 24-urno trgovanje z delnicami

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Uroš Jauševec, Pahorjev kadrovik

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-177155 sporočil: 6
seveda lahko članek vsak popljuva in se kot je v navadi za simpatizerje desne strani z žaljivimi opazkami spravi nadenj. sam pa v članku vidim dobre stvari in prva od teh je, da se brez laži in olepševanj predstavi takega kot je. marsikateri politik v sloveniji bi se lahko zgledoval po njem in priznal tudi kakšno neprijetno resnico o sebi, a to storijo le veliki in gospodič brez dvoma sodi med njih. veseli me dejstvo, da mladim ni vseeno za slovenijo in komaj čakam, da pride njihov čas. in če se dotaknem še ključka... edino pravilno je, da ga vedno nosi pri sebi, mogoče ga je kdo že iskal (nočno pregledovanje skb trezorjev, za katere še vedno niso našli krivcev in jih po mojem prepričanju tudi ne bodo...mogoče so slediže takrat pripeljale do "J"..., neraziskane kraje računalnikov, katerih lastnike so kasneje pripirali...). sedanja vlada je tako dotolkla pomen pravne države, da resnično nikomur ne gre zaupati. glede alkoholizma pa je fant še daleč od slovenskega povprečja in domnevam da ga tudi župniki, ki zlivajo vase po službeni dolžnosti krepko nesejo... in navsezadnje: MOJ GLAS GRE PO ZASLUGI TAKO NESKORUMPIRANIH LJUDI DEFFINITIVNO SD-ju! ne daj se jim in ostani nepokvarjen tudi po ZMAGI!

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen