Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Prekmurje, propadajoča slovenska kolonija

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-1745 sporočil: 295
lecner tokrat zadnjiča samo za tebe:

1.) največ prihodkov država pobere iz DDV-ja, ki ga plačujejo vsi. Npr. dohodnina predstavlja 10%, zato ne stokaj, ker iz tistih 600-800 € bruto, ki jih ti dobiš itak ni nobene koristi.

2.) tvoje "srečanje" na forumu je zame bilo zelo poučno. Na vsake toliko se srečam z ljudmi, ki take včasih ustrelijo, da si človek misli "ma večjega bedaka pa že ne"...ampak ne, ti si dokaz, da človeški idiotizem nima meje. In veš kaj me pri bedakih najbolj zabava? To da so tisti najbolj bedasti tudi najbolj glasni:). Imajo pa bedaki tudi srečo, ker se ne zavedajo kako bedasti so.

3.) si navaden dvorski pajacek. tuliš na glas koliko denarja ti daš Prekmurju, ko te pa vprašam za konkretne številke (govoril si o raznih posebnih transferjih, ki jih samo Prekmurci redno dobivajo) pa začneš nekaj filozofirat. Se pravi nič konkretnega iz tvoje strani.

4.) poleg tega si nepismen, ker mojih postov enostavno ne bereš oz. primitivno obračaš besede.

Imaš pa srečo, da je forum. Če bi se srečala v živo bi te verbalno (da ne bo pomote, jerry je bolj pacifistične narave, v primeru spora raje toži:)) zdrobil, kot majhen orehek z nogo. Oz. kako bi walter wolf dejal, najprel bi te pojedel, nato prežvečil in izpljunil. Nato bi te vred s tvojim renaultom clio odnesel v prtljažnik mojega avtomobila ter v luki koper na naslednjo ladjo za kitajsko, kjer bi delal v enem izmed sweatshopov za 0,05$ na uro. Tam so, glede na svoj zaslužek, po tvoji logiki najbolj leni ljudje na svetu.

O Prekmurju se pa vsaj z mano več ne boš pogovarjal, ker si postal dolgočasen. Pojdi v svojo lokalno beznico pa se tam pogovarjajte z ostalimi pijandurami o tem kako ste vsi najbolj pametni a na koncu mesca vam ne znese niti kg kruha.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(