Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Prekmurje, propadajoča slovenska kolonija

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[Glavni forum] Tema: Re: Prekmurje, propadajoča slovenska kolonija
[#308776] 04.09.08 08:51 · odgovor na: anon-1745 (#308743)
Odgovori   +    0

jerry je napisal(a):
bc123a

Še enkrat pazljivo preberi, ker enostavno ne razumeš kaj pišem

1.) Župan je iz SDS in to sem mislil s tisto cono. Tako težko za razumet?

2.) Država ima denar in v tem sploh ni problem. Prej sem ti našteval na kakšne načine vse denar prihaja iz državnega proračuna v žepe posamznikov. če si lahko privoščijo 3x dražje predore in niti polovično ne izkoriščajo denar EU, ki bi ji pripadal očitno ima denar.

Zupan je predvsem domac, prekmurski. Saj ga vam SDS ni pripeljala iz ljubljane, a ne?

Glede tocke 2 - postaja irelevantno vse, kar si napisal po tem. Pa pomisli, zakaj. Imam poln kufer razlaganja, zakaj taksen odnos prekmurje pelje v propad, zato, izvolite kar sami.

S taksnim odnosom "drzava ma denar, ce lahko gradi 2x predrage tunele lahko tudi nam kaj da" se boste kvecjemu priskutili preostanku slovenije. Ker 2x predragi tuneli so pizdarija in svinjarija, in ce hoces izpasti svinja pri koritu, ki pravi "ej, saj to ni problem, samo meni dajte se malo", be my guest.

In nihce prekmurja ne podi stran. Prekmurje se vcasih uzaljeno obnasa na nacin "samo obirajo nas". Ja prav. Najboljsi nacin za preizkusit ali je to res, je da gres na svoje. Osebno sicer mislim da se iz drzave v prekmurje steka ogromno denarja. Zato lahko obcina Cankova gradi vodomete, a ne?

Zato lahko ima prekmurje najmanjse obcine v sloveniji (primer: hodos).

Ce denarja, ki pride v prekmurje ne znate ponucati drugace, kot da si ga raztalajo zupani po fevdih, je to predvsem vas problem.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(