Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Vsak drugi meni, da je bil Janša podkupljen

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-2085 sporočil: 513
Hm ....

Rok Praprotnik (Dnevnik) se nekam pogosto pojavlja v oddajah in intervjujih Magnusa Berglunda, ki pokriva to zgodbo o Patrii. Tudi ta moment je na Finskem ... in je že intervjujal Berglunda ter to objavil v Dnevniku.

Logično sklepam, da je bil Praprotnik Berglundova vez v Sloveniji: mu priskrbel vse sogovornike, dokumente, namige. Kot vemo, ima Praprotnik dobre zveze pri ljudeh, s katerimi si deli skupni interes: zamere do Janše (hint: afera Sova itd). Logično sklepam.

In g. Praprotnik se pač ne špara. Odkriva tajne lokacije tujih obveščevalnih služb v SLO, tujim novinarjem podtika sumljive dokumente, njegova značilnost pa so članki v slogu FoxNews-a: "izvedeli smo", "govori se", "po neuradnih virih", "po naših podatkih", "domnevno", . Ena sama megla, ki jo spretno izkoriščajo politični manipulantorji. G. Praprotnik pa dobiva nagrade za novinarsko odločnost in profesionalnost.

Seveda se g. Praprotnik vedno loti ljudi z enega poitičnega pola. Objektivno? Presodite sami.

Ampak meni nekaj smrdi. Logično sklepam.


Sicer pa: če se izkaže, da je JJ kriv, naj gre na Dob sedet. Skupaj z Bavčarjem, Šrotom, Ropom itd.

Jaz sem svoje že povedal: razsvetlejnega absolutista rabimo. Pa naj bo to France Bučar, Otto von Habsburg ali pa Mičo Mrkaić. Vsak bo boljši od teh pezdetov, ki jih zdaj gledamo po TV.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen