Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Je Patrija \'podmazala\' Janšo?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

macon sporočil: 12.861
[Glavni forum] Tema: Re: Je Patrija 'podmazala' Janšo?
[#306824] 02.09.08 14:40 · odgovor na: anon-42175 (#306686)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: macon 02.09.2008 14:41

petricek30 je napisal(a):
Res je žalostno brati takšne komentarje na tej tabli "ISPRO". Kjer je dim je tudi ogenj pravi star slovenski pregovor, pa ne bom ugibal ali za nastankom le tega morda stoji levica ali pa desnica. Naravnost absurdno pa se mi zdi obtoževanje levice za preiskavo in razkritja v najmanj koruptivni državi v Evropi pa tudi širše. Nekdo je omenil, da oni preiskujejo korupcijo svojega, beri - državnega podjetja, žalostno pa je da kljub že dlje časa uradni preiskavi finskih organov pregona, ki preiskuje na slovenskem ni nobene preiskave pri nas. Mogoče pa vsi zagovorniki z bolj ali manj neumnimi komentarji, ki se brezvestno in nekritično postavljate v bran "osumljenim" dajete prav nasproten vtis o naši levici. Jaz osebno vaše komentarje razumem, kot , da imamo na levici ene najbolj sposobnih ljudi v Evropi, če že ne v svetu. Namreč le-ti so sposobni vplivati tako na Finske organe pregona, kakor na finske zares neodvisne medije in kmalu mi bo nekdo povedal, da ti gnili levičarji stojijo tudi za priznanjem dveh gruzijskih pokrajin s strani Rusije. Vsa čast levici, zasluži si oblast, le tako bomo lahko manipulirali s svetom. Pa lep pozdrav.
Seveda je ogenj, ognjevita želja po prihodu na oblast. Preberi si transcript, potem pa se oglašaj naprej.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(