Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Projects sporočil: 168
[GV-1113]
Tudi v zvezi s tem bom rekel, da je edina rešitev, da se EU politično okrepi in začne natopati kot močna DRŽAVA!

Jaz sem takoj za evropsko federacijo, z neposredno voljenim evropskim predsednikom in predsedniškim sistemom, ker bi to pomenilo polnokrvno in delujočo državo!

Ne pa neke čudno definirane zveze držav, ki ni ne tič, ne miš. Je samo skropucalo, s katerim kot za šalo pometajo razni Trumpi, Putini in Erdogani.
Ma kakšno bo to potem vodstvo, da nas bodo z več pooblastili še bolj zavzeto uničevali...
Mediji nam bodo na veliko propagirali razne Lajne, Merze in Makarone in veliki si jih bodo izvolili.

Saj ne, da je dosti lažje prebavljat Golobe in Janšote, ampak potem bomo imeli popolnoma v vsem Mosadov program, brez vsakih olajšav.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen


vm-kiva