Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.482
Bravo. Kako naj se v Sloveniji kaj izboljša, če pa vsi govorijo samo kako slabo je? In potem naj tujci sem vlagajo, medtem ko jim mi govorimo kako je vse zanič. Kdo naj se sploh kaj potrudi in bo ambiciozen, če se prav trudimo, da bi jih od tega odvrnili.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen


vm-kiva